שילוב המילים מזרק והיאלרונית הוא בהחלט מהמדליקים שיש, ומטבע הדברים גם המוצר החדש שלSR COSMETICS, המזרק ההיברידי קוויאר סקין רוולושיין הצית את הדמיון. אבל חשוב להדגיש כבר על ההתחלה: למרות שהקרם מגיע במיכל בדמות מזרק, מדובר בסופו של דבר בקרם.

התכשיר המכונה "מזרק היברדי" מכיל בתוכו רכיבים למילוי הקמטים. מדובר למעשה בסוג של פריימר מתוחכם שמחליק את העור ומצמצם את מראה הקמטים, והאפקט מחזיק אך ורק כמה שעות. המייקאפ נמרח עליו בצורה מיטבית והפנים אכן נראות חלקות יותר. יחד עם זאת, חשוב להדגיש: לא מדובר במילוי קמטים "אמיתי".

אס אר קוסמטיקס קיט מזרק היברידי מסדרת הקוויאר (צילום: מלנית גל)
קיט מזרק היברידי מסדרת הקוויאר של אס אר קוסמטיקס | צילום: מלנית גל

התכשיר השני בערכה הוא בקבוקון חומצה היאלרונית, ועליו יש לי רק שבחים. החומצה מגיעה במרקם ג'ל מרוכז, נמרחת בקלות ועל אף הדביקות הקלה היא נספגת במהירות שיא ונותנת תחושה של עור קורן יותר. כמי שכבר משתמשת בחומצות (גליקולית ולקטית), מדובר בתוספת ברוכה ומצוינת. מדובר, לסיכום, במוצר מצוין לערב או לקראת אירוע.

420 שקלים, להשיג אצל הקוסמטיקאיות המורשות

חדשים על המדף: קרמים ליובש קיצוני ואנטי אייג'ינג

 

קולאז אנטי אייג'ינג ויובש (צילום: יחסי ציבור, צילום קרם עיניים תפוח: אלון גונן)
חדש על המדף | צילום: יחסי ציבור, צילום קרם עיניים תפוח: אלון גונן

חילופי העונות שוב גרמו לעור שלנו ושל הילדים להתייבש, וזו הזדמנות טובה לספר על מוצרים חדשים שאמורים להביא בשורה בדיוק לסיפור הזה. דרמלוג'יקה (1) השיקה פורמולה חדשה לקרם הלחות הקיים שלה, ועכשיו הוא אמור לטפל בעור יבש במיוחד באמצעות טכנולוגיה חדשנית (276 שקלים, להשיג בנקודות המכירה המורשות של דרמלוג'יקה, במכוני קוסמטיקה נבחרים ובמרכזי הספא של רשת ישרוטל). גם בקמדיס (4) שידרגו את הקרם הטיפולי מסדרת TOPIC, ועכשיו הוא מתאים גם לפנים וגם לגוף. הפורמולה החדשה מתאימה גם לילדים ופעוטות ומבטיחה להרגיע עור מגורה ואדמומי ולהקל על תסמיני אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור) בזכות תמציות צמחים (90 שקלים).

בעולם האנטי אייגי'נג דוקטור עור מחדש בשני מוצרים הנוספים לסדרת האנטי אייג'ינג שלו: חמאת גוף בניחוח סחלבים וקרם ידיים בניחוח וניל טרופי (2). שני המוצרים החדשים מכילים רכיבים שהוכחו כמסייעים בהאטת הזדקנות העור, והם מצטרפים לתחליב הרחצה ותחליב הגוף שכבר קיימים בסדרה (חמאת גוף אנטי אייג'ינג: 32.90 שקלים, קרם ידיים אנטי אייג'ינג: 13.90 שקלים. להשיג בבלעדיות ברשת סופר פארם). המותג תפוח טכנולוגיות השיק גם הוא מוצר חדש בתחום: קרם עיניים אנטי אייג'ינג EYE TREATMENT המטפל בקמטוטים וכהויות (3). הוא מכיל מינראליים מים המלח וחמאת שיאה, המגנה על העור מפני קרני ה-UVB (165 שקלים, להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות תפוח טכנולוגיות).