בושם

מי אני: Beauty, קלווין קליין.

אין תמונה
לא קל להיות יצרן בשמים בימינו. בעולם שבו כל רשת אופנה זניחה וכוכבנית בשקל מוציאים ליינים של ניחוחות, אתה באמת צריך להתעלות על עצמך. קלווין קליין, כהרגלו, לא מוותר, וממשיך להשיק בשמים ללא הרף. לפעמים זה גם מצליח לו, כמו עכשיו למשל. ביוטי הוא ניחוח צעיר אמנם, אבל הרבה יותר בוגר מבשמי שנות ה-90 שלו. יש משהו יוקרתי כמעט בבקבוק ובניחוח, ריח של אישה בשלה ומתוחכמת. הוא פרחוני אבל ממש לא מתקתק – שולט בו שושן צחור ויסמין, וניכר שהוא לא מאוד חורפי ולא מעט קיצי, אבל יכול להתאים לשתי העונות. בקיצור, הצליח לך קלווין.

מחיר: 510 שקל ל-50 מ"ל, 620 שקל ל-100 מ"ל.
להשיג: ברשתות הפארם, אפריל, המשביר לצרכן ובפרפומריות.

ערכת איפור

מי אני: סט Color collection, סופט טאץ'.

אין תמונה
טוב היו עושים סופט טאץ' אם היו דבקים רק בצלליות, ונפטרים מכל החלק התחתון של מארז האיפור שלהם, שכולל שני גווני ליפ גלוס וסומק. הצלליות די משובחות – הן לא יעשו לכן מהפכה בעפעפיים, אבל יעניקו להם גוון רך עם ארומה מנצנצת. הן קלות למריחה והימצאותן של מראה ומברשת בכל המארז בהחלט תורמת לנוחות. אבל הליפ גלוס והסומק פשוט מחפירים. נכון, זה עונשה של מי שמתעצלת לקנות ליפ גלוס וסומק נפרדים, וחושבת שמארז כזה של הכל באחד יכול לפתור את כל בעיותיה. ובכל זאת, לקרוא למארז הזה "מקצועי" זה עלבון למאפרות באשר הן – המברשות שנועדו למרוח את הסומק והליפ גלוס הושלכו הישר לפח האשפה, וכשניסיתי למרוח את הליפ גלוס עם האצבע טבעתי במרקם הרבה יותר מדי נוזלי.

מחיר: 119 שקל.
להשיג: ברשת המשביר לצרכן.

ערכת איפור וטיפוח

מי אני: ביוטי בוקס, לנקום.
לרוב אנחנו לא נוטות להשקיע בערכות שמציעות כמה וכמה מוצרים באחד. אבל הפעם, דומה שמדובר בהזדמנות שחבל לא לשים עליה יד במידה שאם את חובבת מוצרי טיפוח ואיפור של לנקום. קוראים לה ביוטי בוקס, וכשמה כן היא – קופסה של ממש, עם ידית לנשיאה, בצבע שנהבי ויוקרתי.

המארז מכיל 3 מוצרי ניקוי וטיפוח – סבון מקציף לניקוי, מיני קרם טיפוח לעור הפנים, מסיר איפור עיניים. ו-8 מוצרי איפור - מסקרה HYPNOSE, 2 גוונים של מיני JUICY TUBES, מסקרת בסיס לבנה, למריחה מתחת למסקרה הרגילה, 3 גוונים של שפתונים ופלטת איפור הכוללת 9 גוונים של צלליות ו-2 גוונים שונים של סומק. לא כל המוצרים בגודל מלא, אבל עדיין – אין ספק שמדובר בעזקה משתלמת במיוחד. וכמובן שלא מן הנמנע שהקופסה תכיל את כל מוצרי האיפור שלך.

מחיר: 250 שקל (במהלך חודש דצמבר 2010 או עד גמר המלאי).
להשיג: ברשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל.

 

אין תמונה

מסקרה ליום וללילה

מי אני: מסקרה Haute & Naughty lash, MAC.

אין תמונה
המסקרה, שנראית כמו מדגיש ורוד זוהר עשתה את זה בשבילי. צריך קצת אוריינטציה כדי להבין מה קורה שם, אבל ברגע שהצלחתי להשתלט על הטכנולוגיה המתקדמת והשכלתי להבין שמדובר במוצר מהפכני – שתי מברשות במסקרה אחת – הכל עבד כמו שצריך.

שתי מברשות שונות נשלפות מהמיכל, אחת ליומיום, עדינה וסולידית, בלתי נראית כמעט, ואילו השנייה מסיבתית וזוהרת. קיוויתי שהיומיומית לא תהיה חלשה מדי ושהמסיבתית לא תהיה דרמטית מדי, וכך היה. ריסי היומיום שלי הודגשו בעדינות מוצלחת, והאירו את פניי מבלי להכביד על הריסים בעודף צבע וגושים. ריסי הלילה שלי קיבלו על עצמם מראה זוהר אך לא מתאמץ, ובשתי האלטרנטיבות המשיחה הייתה נוחה ומהירה, התייבשה במהירות ונותרה עמידה לאורך שעות.

מחיר: 99 שקל.
להשיג: בחנויות MAC.

>> בשבוע שעבר: בושם שכיף לשים בתיק