משחה לשפתיים יבשות

אין תמונה
עובד פלאים. משחה טיפולית לשפתיים סדוקות

מי אני: Daily lip conditioner של בליסטקס.
אני לא ממש אישה של ליפגלוסים או שפתונים. אין לי חיבה לצבעוניות על השפתיים, אבל אני מאוד מקפידה למנוע מהן להתייבש - ולכן תמיד יש עליי שפתון שקוף להזנה. בדרך כלל הוא מספק אותי, אבל לפני שבוע חוויתי מקרה קיצוני של שפתיים סדוקות, ובמקרה בדיוק הגיעה לידיי משחה טיפולית של בליסטקס עם שמן זית ושמן זרעי ענבים. אחרי המריחה הראשונית על השפתיים חשתי עקצוץ קל, אבל לאחר מספר מריחות באותו היום הגיע הערב, וליובש לא היה זכר. החיסרון היחיד הוא שהמריחה נעשית עם האצבע, אבל הוא מחוויר אל מול היתרונות.
מחיר: 29.9 שקל.
להשיג: ברשתות הפארם ובתי המרקחת.

מסקרה

אין תמונה
מפרידה, מעגלת, מאריכה. יש תקווה. המסקרה של קליניק

מי אני: High lengths mascara של קליניק.
אינפלציית המסקרות בשוק הופכת אותנו לנשים פסימיות. "אף אחד לא יכול לחדש לנו דבר על הריסים", אומר הקול הפנימי העצוב. אבל כנראה שלא לחינם טורחות ועמלות חברות הקוסמטיקה ומוציאות עוד ועוד מוצרים – חלקם באמת מצליחים לעשות שינוי. המסקרה החדשה של קליניק, למשל, שה תמים באריזה לבנה בין ים מוצרים שחורים, עם מברשת ביזארית ביותר (בלי שערות, עם שיניים קטנטנות), והבטחה עמומה – להגדיר מחדש את אורך הריסים. בפועל היא עושה יותר מזה – מפרידה כאילו הייתה מברשת של מאפר מקצועי, מעגלת כאילו השתמשת במעגל, ומאריכה כאילו אין לנו ריסים קצרצרים. חשוב לומר שנדרשת עבורה יד יציבה ומיומנת, אבל בעלות יד שכזאת יזכו ליופי של עפעוף.

מחיר: 125 שקל.
להשיג:
ברשתות הפארם, המשביר, אפריל ובפרפומריות.

בושם

אין תמונה
בושם רועש לצעירות. loud של טומי הילפיגר

מי אני: loud של טומי הילפיגר.
אחרי כמעט 13 שנה עם אותו בושם אהוב, החלטתי לגוון. מאוד קשה להפתיע או לעניין אותי עם ריח של בושם, אבל דווקא החדש של טומי הצליח למשוך את תשומת לבי. היה משהו מסקרן בריח החזק והדומיננטי שלו. אחרי התזה אחת הוא המשיך לעניין אותי, אבל הסקרנות סביב הדומיננטיות התחלפה בתהייה: האם זה באמת בושם לאישה, או שמא מדובר בפריט שמיועד גם לגברים? אחרי בילוי של יום שלם עם הניחוח שלא הרפה, הבנתי שכשמו כן הוא – רועש וחזק מדי בשבילי. עומס הפירות, הוורדים והפצ'ולי יוצר קומבינציה מאוד נעימה, שמתאימה בעיקר לצעירות שבינינו.

מחיר: 330 שקל ל-75 שקל.
להשיג: ברשת סופרפארם.

לק לטיפול בפטרת ציפורניים

אין תמונה
מקיים ואף מבטיח. מיקונייל
מי אני: מיקונייל, לק טיפולי.
בהתחלה הייתי סקפטית, בדיוק כמו הפרסומת המדוברת. מזמן התיאשתי ממראה הציפורניים שלי: עזבו מניקור, עזבו פדיקור, הפטריות הורגות אותי. כשהונח הלק הטיפולי על שולחני, לקח לי זמן בכלל להסתכל עליו, והתייחסתי אליו בבחינת 'עוד מוצר שמבטיח וספק אם מקיים'.
בסוף פתחתי, משחתי ונשבעת לכם, תוך שבועיים, ראיתי שיפור אדיר. המוצר מיועד לטיפול בפטריות באצבעות הידיים והרגליים, והשימוש בו מתחיל ממריחה של פעמיים ביום בחודש הראשון, פעמיים בשבוע בחודש השני ופעם בשבוע החל מהחודש השלישי. בפועל, התוצאות ניכרות כבר בחודש הראשון ואף במריחה אחת ליום.

מחיר: 119.15 שקל (6 מ"ל)
להשיג: בבתי מרקחת פרטיים וברשתות הפארם – ללא מרשם.

>> בפעם הקודמת: שיטת החלקת שיער חדשה שהשתלמה בגדול