אין תמונה
מסקרה רוטטת

מי אני: Pulse Perfection, מייבלין.
אחרי ששמענו על הרוטטת של לנקום ועל המזגזגת של אסתי לאודר, פניתי לבדוק את המנענעת של מייבלין ניו יורק. וואלה, מייבלין שמייבלין, לא התלהבתי מהמסקרה הרוטטת שלהם. היא רטטה יפה, על זה אין ספק; היא גם צבעה לי די יפה את הריסים, ללא גושים ומבלי להימרח, וגם לא הרגשתי אותה בכלל, משמע היא לא כבדה על ריסיי המעודנים. רק מה, אחרי כמה שעות מצאתי מתחת לעיניים שלי אי אילו פירורים שחורים שממש לא היו אמורים להימצא שם, וגם בריסים עצמם חלה התגבשות לא רצויה. בסופו של יום, כנראה שהרבה פעמים עדיפה עבודה ידנית. ככה את יכולה לתת הרבה יותר תשומת לב לכל מי שצריך.
מחיר: 124.99.
להשיג: ברשת סופרפארם, המשביר החדש לצרכן, H&O, ניו פארם, מגה, שופרסל ובפרפומריות.

בושם

מי אני? בושם IDOLE של ארמני.
לפעמים זאת קללה ולפעמים ברכה, תלוי מאוד בסביבה. אני מדברת על חוש ריח מפותח, כמו זה שאני התברכתי בו. באותה מהירות שאני משתכרת מריח של פריחת הדרים, יין וגברים מסובנים, כך אני יכולה להקיא מריחות רעים שאפי קולט מקילומטרים. אחסוך לכם את הרשימה הארוכה.
על כן, אני בררנית לא קטנה בכל מה שנוגע לבשמים ונוטה להימנע מהם. אבל לאחרונה התוודעתי לבושם חדש ואיכותי שנשביתי בריחו:IDOLE החדש של ארמני (אידול ד'ארנמני). מדובר בחגיגת ריחות פירותיים מעודנים ונעימים. הבושם הוא שילוב בין פטוצ'לי ויסמין, פרחי זעפרן ודבש - שילוב שיוצר ריח מתקתק וקליל.
ואם חשובה לכן האריזה, אז דעו שמדובר בבקבוק קלאסי שעוצב ברוח שנות ה-30 של המאה -19. הוא בצורת כדור עגול ומפוסל מזכוכית שקופה עם פקק מוזהב ואלגנטי. אני ממש לא מצאתי עניין בבקבוק, אלא במה שבתוכו.
מחיר: 555 ש"ח ל-50 מ"ל, 693 ₪ ל-75 מ"ל.
להשיג: ברשתות הפארם.

אין תמונה

אין תמונה
פילינג

מי אני: פילינג אולטרה רך לעור פנים רגיש של STENDHAL.
שינויי מזג האוויר הביאו אותי לחשוב על עור הפנים שלי, שמדי חורף הופך להיות מפונק במיוחד. שתבינו, זה לא שבימים כתיקונם מדובר בחייל צייתן – העור השומני שלי דורש המון טיפול ותחזוקה. אלא שבחורף, הוא סובל גם מפיצול אישיות קשה: הטי-זון נשאר שומני כהרגלו, ושאר הפנים הופכות ליבשות ורגישות במיוחד. מכיוון שהטיפול היומיומי הקוסמטי הרגיל כבר לא בא בחשבון, החלטתי לנסות את הפילינג האולטרא-רך של STENDHAL, שמיועד במיוחד לעור רגיש. לאחר השימוש, העור בהחלט הרגיש מאוזן יותר ופחות מגורה, אך תחושה זאת לא ארכה זמן רב.
עוד תופעה משונה היא הריח של התכשיר, שבזמן השימוש מפיץ ריח טוב, אך לאחר השטיפה מתפשט ניחוח קל של... כלור. בכל מקרה, הריח שנותר על הפנים הוא נעים. כמו כן, אם אתן סובלות עדיין מאקנה, זהו לא הפילינג בשבילכן. מי היה מאמין שנייחל שוב לקיץ?
מחיר: 250 ₪ ל-75 גרם.
להשיג: בלעדית ברשת אפריל.

אין תמונה
קרם לילה

מי אני: קרם לילה לחידוש העור של דקלאור פריז.
הקרם מכיל שמנים חיוניים המבוססים על תמציות פרחי לילה הנפתחים בשעות החשיכה, והכי חשוב – אינו מכיל חומרים משמרים.
כמישהי שאינה אוהבת לצאת להרפתקאות בכל הנוגע לעור שלי, מיד רציתי לבדוק - האם מדובר בקרם ארומתרפי אמיתי או בעוד בלוף בניחוח אקזוטי? כשפתחתי את הקופסא הציפה את החדר הארומה של תמציות הפרחים, והריח הממכר הזמין אותי למרוח את הקרם על הפנים, במחשבה שגם אם לא יעזור - לפחות אני אריח טוב. המרקם של הקרם היה מעט כבד והמגע הראשוני עם העור שלי לא היה מאד נעים, אבל התחושה הייתה רגעית בלבד; אחרי כמה דקות הקרם נספג ושכחתי שהוא בכלל שם.
ובאשר לשאלת מיליון הדולר: כן, קמתי בבוקר עם עור רך ונעים יותר ועם מראה רענן. למעשה, הקרם החדש מציע את הפתרון האולטימטיבי - אנחנו ישנות בזמן שהוא עובד, ועושה פלאים.
מחיר: 482 ₪ ל- 50 למ"ל.
להשיג: ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן.

>> בשבוע שעבר המגהצת התאהבה לכבוד ולנטיין דיי ובדקה סומק, שפתון דבש ועוד עניינים