מכשיר לטיפול בצלוליט

אין תמונה
צלוליט? כמעט ולא עוד. הום אסתטיק לטיפול ביתי

במלחמה האישית שלי נגד הצלוליט אני מוכנה לנסות הכל אם כי לא לעשות הכל. אני אמרח כל קרם חדש ומפוקפק, אבל אמנע לעד מכושר ושינויים בהרגלי התזונה. יכולתי לתרץ את מעשיי עד מחר, אבל בשורה התחתונה אני עצלנית, ועל אף שברור לי שכושר יאיץ את היעלמותם של חפיסות הקוטג' על ירכיי, אני מעדיפה את קיצורי דרך ללא הזעה. היה זה רק טבעי שאסכים מבלי למצמץ להתנסות על POSE TRIPOLLAR, מכשיר ביתי ראשון בארץ שמטפל בצלוליט.

מבט ראשון במכשיר, מביא להשתאות. המוצר מעוצב להפליא, נראה קצת כמו ויברטור לעשירים. מדובר במכשיר קליני לשימוש ביתי שפועל בטכנולוגיה שבה משתמשים בקליניקות ברחבי העולם. הרעיון מבוסס על העברת אנרגיה שמחממת את שכבת הדרמיס, מעודדת את תאי השומן לשחרר את הנוזל, ונפרד מהצלוליט לשלום. בפועל, את מניחה את המכשיר על האזור המבוקש ומעסה אותו בתנועות מעגליות. נקודת אור מסמנת לך מתי את יכולה לעבור לאזור הבא. כל הסיפור אורך כ-20 דקות, ומומלץ לחזור עליו פעמיים עד שלוש בשבוע, במשך 6-8 שבועות.

נתחיל בשאלה הברורה מאליה: זה לא כואב כלל. התחושה היא חמימה, והמסאז' העצמי הזה אף נעים. כמו כן, לא הבחנתי באדמומיות לאחר השימוש, או בכאבים ובתופעות לוואי. באשר לצלוליט עצמו, אני גאה לומר שיש שיפור מרשים ביותר. אמנם חלפו כ-8 שבועות, וקשה לומר שניצחתי במלחמה. אבל בקרב הראשוני, ידי על העליונה. חשוב לציין שלמרות השימוש במכשיר מומלץ לעשות ספורט. אני לא עשיתי, וזה עדיין עבד. מניחה שבקצב איטי יותר ממה שיכול היה להיות. המחיר אינו זול, אם כי טיפולים מסוג זה במכונים, לא יעלו לך פחות ויהיו כרוכים בכאב ראש גדול יותר.

מחיר: 2,190 שקל.
להשיג
: מוקד השירות ומכירות הטלפוני של חברת הום אסטתיקס: 1-700-50-60-11

חזיית ספורט

מי אני: Rebel חזיית ספורט, נייקי.
הדגם החדש של חזיית הספורט של נייקי אינו מיועד לאלה מכן שעושות פרצוף בכל פעם שהן נדרשות להזיע. הוא גם לא מיועד ליוגיסטיות, או כאלה שעושות ספורט לייט. במילים אחרות – את צריכה להיות אשת ברזל שאוכלת תריאטלונים לארוחת בוקר על מנת להיות ראויה לענוד אותה. הנסיינית שלה, אישה שאשכרה אוהבת לרוץ, הזיעה בה רבות לפני שקבעה שהחזה שלה לא מש ממקומו כל הריצה, וזה, גבירותיי, החלק הכי חשוב בחזיית ספורט.

החזייה נטולת קרסים, ונלבשת כגוזייה, והיא גם נטולת ברזלים – התמיכה של החזה מגיעה מהמבנה שלה, ומהריפוד המאסיבי של הקאפ, שמגן על כל העסק אך לא מוחץ אותו. האצנית ביקשה להוסיף שהחזייה די מורגשת במהלך הריצה, באזור שמתחת לחזה ובכתפיים, שכן כל התמיכה הזאת באה עם מחיר, אבל שאין לה בעיה לשלם אותו כל עוד החזה שלה נשאר במקום.

מחיר: 199 שקל.
להשיג: ברשת חנויות נייקי.

אין תמונה
צלוליט? כמעט ולא עוד. הום אסתטיק לטיפול ביתי

פודרה אנטי אייג'ינג

מי אני: HALO, פודרה בתפזורת, סמאשבוקס

אין תמונה
צלוליט? כמעט ולא עוד. הום אסתטיק לטיפול ביתי
הפודרה של סמאשבוקס מעוררת שתי תגובות מנוגדות, שבגדול אפשר לסכם אותן ב"וואו" ו"פחחח". התגובה הראשונה נובעת מהעיצוב, שאף זכה בפרס בינלאומי של המכון לטכנולוגיה שימושית של קליפורניה. אבקת הפודרה הדחוסה נמצאת בתחתית האריזה התמימה לכאורה, כשמעליה מעין משטח מטחנה עם חורים קטנים. מסובבים מעט את המטחנה ובאורח פלא יוצאת מלמטה פודרה. מעט, הרבה – זה תלוי בכמה תסובבי. מקסים, והבעיה היחידה היא שנורא כיף לסובב ולראות את החומר עולה למעלה.

ומה לגבי ה"פחחח"? מדובר בפודרת אנטי אייג'ינג, שאמורה להפחית סימני גיל באופן דרמטי. למעשה, היצרנים טוענים כי מחקרים קליניים מוכיחים ש-10 דקות לאחר השימוש ניכרת הפחתה של 33 אחוז במראה הקמטים סביב העיניים, ולאחר 6 שבועות הקמטים מופחתים ב-67 אחוז. אז או שאני עיוורת או שמישהו כאן לגמרי מגזים. הפודרה אמנם נראית איכותית למדי, ומכילה המון מינרלים טבעיים, חומצות אמינו וויטמינים, אבל מפה ועד להפחית קמטים? לא את שלי בכל אופן.

מחיר: 295 שקל, כולל מברשת קבוקי.
להשיג: ברשתAPRIL בלבד.

>> בפעם הקודמת: מוצרים שניסו להרגיע אותנו