כשהייתי בת 15, חברה באה לבקר אותי. היה זה יום חורפי במיוחד, אבל לה זה לא הזיז. היא בחרה ללבוש חולצה לבנה קצרה. כשהיא נכנסה הביתה, אבא שלי שאל אותה, בתמימות (ביקר לי), אם לא קר לה. היא מיד הביטה מטה, לכיוון פטמותיה, ושחררה תשובה נסערת ולחוצה: "לא, למה אתה שואל?"

אין תמונה
חולצה לבנה פשוטה. בלי הכיסוי (למעלה), ואחרי


אז לא, הפטמות שלה לא הזדקרו ואבא שלי ממש לא ירה לכיוון הזה. אבל אז הבנתי לראשונה את הקשר הישיר בין הציצים שלנו לקור העז שבחוץ, או של אוויר המזגנים. והנה, שנים רבות אחרי, ואני מקבלת את ה- Nippfree: כיסוי סיליקון דקיק שאמור לשחרר אותנו מחזייה, על ידי כך שהוא מסתיר את הפטמות ובכך מאפשר לנו ללכת בלי, להרגיש עם. סוג של. ולא רק: הוא יכול לעשות הרבה טוב כשאנחנו לובשות סטרפלסים ויתר מחשופים.

אבל יש אבל ויש לסיליקון הזה כמה תנאים: הציצים שלך צריכים להיות קטנים ולעמוד מעצמם.
אז על התנאי הראשון אני עונה. יש לי ציצים קטנים. הופה היי. האם הם עומדים מעצמם? לא בגאווה, אבל בגבורה.
מבחינת תפעול הסיליקון הזה, אומר שהצמדת הכיסוי נעשתה בקלות רבה ואכן מדובר בסיליקון איכותי, שגם לאחר השימוש, שמר על רעננותו. החברה טוענת שהכיסוי רב שימושי וניתן לשימוש עד 100 פעמים ברציפות. לא ניסיתי כל כך הרבה, אבל התרשמתי לטובה.

אין תמונה
מיועד לבעלות חזה קטן או כאלה שהגדילו והעמידו בתמורה לאלפי שקלים

בפועל: אכן פטמותיי נותרו אנונימיות למשתמש. אבל בתור אחת שרגילה להתהלך בחזיות, התחושה להיות נטורל הייתה לי די מוזרה, אם כי משחררת במידה רבה. הייתי מודעת יתר על המידה לתנודתיות של הפרונט שלי, כך שעד שאתרגל ללכת בלי ולהרגיש עם, אצטרך כמה חודשים טובים.

ובכל זאת, למי זה טוב? לכל אותן בנות שחיות על גוזיות למשל, כאלה בעלות חזה קטן או לחילופין, אלה שבחרו להגדיל את החזה ולהשאיר אותו עומד שלא בדרך הטבע. המוצר מיועד גם עבור נשים מניקות, הכיסוי עוזר לעצור את החלב. ובעיקר – לבנות שיכולות לחיות בלי חזיות.
מחיר: 160 שקלים
להשיג: באתר www.nippfree.com

עוד על המדף

אין תמונה
חדש על המדף

1. Office Hour היא קולקציית המוצרים העמידים החדשה של מאק. "היא שאפתנית, זוהרת עם ראש לעסקים  ויופי", כך נכתב בדף המוצר. נשמע סקסי, הא? בקיצור, עזבו אתכם מסופרלטיבים מוזרים. בשורה התחתונה: סדרה שעושה את העבודה. הסומק, הליפגלוס וצללית הקרם פשוט עובדים.
מחיר: 116-127 שקל. להשיג: ברשת החנויות.

2. מייבלין השיקה את "המייק האפ הראשון שלי: Dream Fresh BB. מדובר במייק אפ משולב קרם לחות למראה קליל ובלתי מתאמץ. בסך הכל בהחלט עושה את העבודה. מבטיח כיסוי נאה ומועשר בלחות, בעל מקדם הגנה SPF30. מתאים בהחלט לצעירות ולבוגרות בעלות עור שלא סובל מיותר מדי עניינים (פיגמנצטיה, פצעים וכאלה). עדיין היינו ממליצות על מקדם הגנה בלי קשר. מחיר היכרות: 79.20 שקל. להשיג: ברשתות הפארם

3. גוצ'י השיקו את הבושם החדש  Gucci Première. הפעם הראשונה שלי עם גוצ'י הייתה בגיל 17, כשהרגשתי שאני על גג העולם. יש משהו בניחוחות של המותג שמשרים מין אשליה של יוקרה, סקסיות ונועזות, תחושה שגורמת לי לרצות להתענג עליה מדי פעם ולהפליג למחוזות רחוקים, וגוצ'י לא מאכזב גם הפעם, במרחק שנים. ניחוח חזק שלאחר זמן מה מתעדן אך עדיין נותר על הגוף לאורך זמן ומתיר תחושה של רעננות נשית. מחיר: 570 שקל ל-50 מ"ל. ניתן להשיג ברשתות סופר פארם, אפריל, המשביר לצרכן, ניו פארם ובפרפומריות מובחרות.

4.  טריפוט קונסילרים נשמע כמו קינוח לא רע, אבל מדובר בסט קונסילרים של ofra שמציע שלושה גוונים שונים לכל שימוש בפנים: קונסילר בז' לייט וקונסילר מדיום ליצירת אחידות וקונסילר אמבר בתת גוון כתום לאיזורים בעייתים כמו פוסט אקנה וצלקות. תכלס לוקח זמן להבין איזה גוון מתאים למה, אבל בסוף זה מצליח. מחיר: 119 שקל. להשיג: ב-StyleRiver

>> בפעם הקודמת: מצאנו בית מעולה לכל התכשיטים שלנו