על המדף: VISIONNAIRE מבית לנקום

ביקשנו משלוש נסייניות לבדוק את המוצר החדש מבית לנקום המיועד לבנות 35-49. מדובר בתמצית שמבטיחה שינוי דרמטי עם השימוש, בעזרת מולקולה שמסייעת לחידוש העצמי של העור וחודרת לכל שכבות האפידרמיס. בין השאר אמורה התמצית לסייע לכיווץ נקבוביות, מראה אחיד יותר של העור והפחתה בקמטים.

אין תמונה
מסייע בכיווץ נקבוביות, מראה אחיד והפחתה בקמטים. ויזיונר של לנקום

"מוצר מבית טוב שמעניק תחושה נעימה על העור"

נקודת הפתיחה שלי: "אני בת 37 ומצב העור שלי די משתנה. בכל מה שקשור לקמטים או קמטוטים - בורכתי, אבל נטיות הורמונאליות גורמות לפצעי אקנה מדי פעם, ויש גם את עניין הפיגמנטציה שמחמיר עם בוא הקיץ. למי שממש שם לב (כלומר אני) יש לי גם מעט נקבוביות פה ושם: מזכרות מפצעי אקנה שלא טופלו כראוי.
ריח:
למוצר יש ניחוח ורדים רענן ומעודן מאוד. צבעו בעל גוון ורדרד שכמעט לא ניתן להבחין בו.
מרקם:
כמו של כל סרום בשוק: עדין, קליל ונמרח בקלות.
עיצוב המוצר:
אלגנטי, נוח לשימוש, ובאופן כללי – אריזה מושקעת שנותנת תחושה של יוקרה ואיכות.
ספיגה על העור:
הסרום (או המולקולה) נספג במהרה, ונותן לעור תחושה של מתיחה קלה ביותר עם המריחה. גם לאחר הספיגה המלאה של הסרום לעור הפנים, נותרת תחושה של מיצוב כלשהו, כאילו יש מעטה חיצוני שמחזיק את עור הפנים ומייצב אותו.
תוצאות כעבור חודש:
אין ספק שמדובר במוצר איכותי ומבית טוב. עם זאת קשה לי לשים את האצבע על שינוי מהותי בכל אחת מהחזיתות בהן העור שלי באמת זקוק לסיוע: מצב הפיגמנטציה אצלי לא השתנה, הנקבוביות הפעורות מעט לא התכווצו, ובכל הקשור לקמטוטים קשה מאוד לאמוד את היכולת של כל מוצר כמעט לחולל שינוי, והמוצר הזה אינו יוצא מן הכלל. אז מה בכל זאת יש בו? בעיקר תחושה נעימה על עור הפנים, עם המריחה, כמעט כמו של מסיכה שקופה שנותנת מתיחה קלה לעור.
(שרון שילוח)

"הריח דומיננטי, העיצוב מרהיב, התוצאה סבירה"

נקודת הפתיחה שלי: "בת 36 ויש לי עור שמתחבר למזג אוויר יותר מדני רופ: מאוד יבש בחורף ומאוד לח בקיץ ועל מנת להישאר מאוזן הוא דורש טיפול שונה בכל עונות השנה. בשפת הבקבוקים ניתן לומר שיש לי מה שנקרא "עור רגיל". לרגל ההתנסות במוצר החדש שמבטיח פלאים וניסים לעורי, החלטתי לצמצם את השימוש ביתר הקרמים כדי לזקק את התוצאות של מוצר. אחרי הכל, אם הם עבדו על הפטנט במשך 10 שנות מחקר, זה המעט שאני יכולה לעשות".
עיצוב המוצר
: מדובר בבקבוק מהמם בצבע כחול ים וכסף שצועק בקול "אני סרום יוקרתי".
מרקם:
נעים וקטיפתי ומצליח בקלות לא ליפול במרקמים המימיים האופייניים להרבה סרומים שנתקלתי בהם.  נכנס בקלות לקטגוריה של קרמים רב תכליתיים שאפשר לשים על כל איזור בפנים, גם מסביב לעיניים.
ספיגה על העור
: מהירה מאוד, אולי אפילו מדי, ולפעמים אף מטעה וגורמת להשתמש בכמות גדולה מהנדרש. ריח: אינו מצטיין כמו קרמים אחרים של לנקום. עדיף היה לצייד אותו בריח ניטרלי יותר. עם זאת לא מדובר בריח מרתיע או רע. אלא פשוט לא כייפי כמו שאנחנו רגילים מהיצרנית.
תוצאות כעבור חודש:
טובות. כבר בימים הראשונים - אחרי מריחת הקרם בהחלט ניכרת תחושה רעננה מתוחה וזוהרת. החיסרון הוא שנראה שיש תוקף קצר להשפעת הקרם והוא נותן את התחושה הזו בשעות הראשונות לאחר המריחה אך נעלם בסוף יום. בעיקר בגלל האקלים היבש של החורף והמזגנים המחממים והמייבשים. בשילוב נכון בין הסרום לקרם לחות טוב, מדובר בתענוג אמיתי.
(רוני נוי)

טיפוח- אישה עם פנים קפואות (צילום: egorr, Istock)
האם הסרום עובד על עור פנים יבש וקמטוטי? בדקנו | צילום: egorr, Istock

"המצב בהחלט הולך ומשתפר"

נקודת הפתיחה שלי: אני בת 36 ומראה הפנים לא קל במיוחד. שלא לומר קשה. העור שלי, שבדרך כלל מצבו סביר, התייבש לחלוטין אחרי לידה ובעקבות מזג האוויר החורפי.
ריח: מבושם קלות ומאוד נעים. מדובר בניחוח ורדים אבל לא שהייתי מנחשת את זה לבד – וטוב שכך. אני תמיד מעדיפה תכשירים שאף אחד לא יכול לדעת שהשתמשת בהם.   
מרקם:
קליל, רך, קטיפתי אפילו, וסביר להניח שמתאים לכל סוגי העור.
עיצוב המוצר:
בקבוק שמתיימר לשדר יוקרה היי-טקיסטית, ודי מצליח. יפה על המדף, נוח לשימוש, לא מלכלך ולא מתבזבז.
ספיגה על העור:
מושלמת. הבעיה היחידה היא שזה עושה חשק להשתמש בו הרבה מדי.
תוצאות כעבור חודש:
הקלה הייתה מיידית והאדמומיות הקבועה עברה כמעט לחלוטין. לא הייתי מגזימה עד "מראה עור אחיד", אבל המצב בהחלט הולך ומשתפר.
(קרן ליבסקי)

מחיר: 445 שקל ל-30 מ"ל.
להשיג: סופר פארם, המשביר לצרכן, ניו פארם, אפריל ובפרפומריות המובחרות

>> בפעם הקודמת: בדקנו האם כמוסות לדיאטה באמת עושות את העבודה