שימר דיווה מג'יק פאודר של לנקום (יח``צ:  יחסי ציבור )
אבקת הדיווה לבית לנקום. זהירות על הסביבה | יח``צ: יחסי ציבור

 טינקרבל התקשרה
שורה עליונה:
diva magic powder, פודרה מנצנצת, לנקום
אבק של פיות, עננים נוצצים, שיער של מלאכים – כל אלה השתקפו אליי מהדיווה מג'יק פאודר של לנקום, אחד מפריטי קולקציית האיפור הבוהקת לסילבסטר. מדובר בפודרה לכל דבר – כזאת שאמורה להיות מונחת על המייק אפ בשביל לקבע אותו ולגרום לפנים להיראות אחידות ולא שומניות כמו משטח טיגון במזללת המבורגרים. אממה – לפודרה הקלילה והאבקתית הוצמדו מיליוני חלקיקים מנצנצים, ומריחה אפילו עדינה בעזרת ספוגית הפודרה על הפנים, הופכת אותך לכדור דיסקו אנושי. שלא לדבר על כל סביבותייך, בגדייך ורעייך שמתמלאים גליץ אנד גליטר הודות לאבקה הסוררת. אחרי שהאבק שקע, נותרו פנים חלקות, אחידות ומוארות שמנצנצות באלגנטיות הרחוקה מלהיות אגרסיבית. העניין הוא שאי אפשר לטעות בזה שאת נוצצת למרחקים, אפילו גבר הבחין בזה, כך שמדובר במוצר שרלוונטי או למסיבת סילבסטר, או למסיבת פורים,. או לנשף פיות.
בכיס: 290 שקל. יצוין שהפודרה הזאת יכולה להישאר איתך לעוד לא מעט שנות סילבסטר.
להשיג: ברשתות סופר פארם, ניו פארם, אפריל והמשביר לצרכן.

גליצי גלוס של איל מקיאג' (יח``צ:  יחסי ציבור )
גליצי גלוס. אל תנסי להתנשק איתו | יח``צ: יחסי ציבור

באנו חושך לגרש
שורה עליונה:
Glitzy Gloss – ליפ-גלוס מנצנץ, איל מיקאג' (מהדורת סילבסטר)
איך אפשר שלא לחייך כשמקבלים גלוס בשם "גליטסי"? אז חייכתי. אלא שאת השמחה הראשונית החליף זיק של פאניקה ברגע ששלפתי את המוצר מהאריזה: הגלוס שקיבלתי לבדיקה הכיל מרקחת זהב תפוזית (גוון גליצי-ברונז) עם כמות נצנצים שיכולה להספיק לשמונה קליפים של ג'יי לו. הכי פורים. מהוססת משהו, עצמתי עיניים ומרחתי את הגלוס בנדיבות על שפתיי. וכשפקחתי אותן – הפתעה! השפתיים נראו חגיגיות ומהוגנות לחלוטין. הגוון המרוכז במיכל התאזן לכמעט שקוף, הנצנצים התפזרו בצורה אחידה והשפתיים הבריקו למרחקים (היצרן מתעקש לקרוא לזה "השתקפות קלה של פנינה"). חוץ מזה, הספוגית שבקצה הגלוס והמרקם הבלתי דביק הופכים את חוויית המריחה לנעימה במיוחד. רק חבל שהאפקט מתפוגג קליל כעבור 20 דקות.
מה עוד: הגליצי גלוס קיים בשישה גוונים: אולטרה, ברונז, טופי, מוקה, פינק וצ'רי.
בכיס: 116 שקל.
להשיג: בסניפי איל מקיאג' ברחבי הארץ.

ספריי ברונזר של מדינה מילאנו (יח``צ:  יחסי ציבור )
הסולאר פאוור. רק זהירות על העיניים | יח``צ: יחסי ציבור

 אם אין לך שמש
שורה עליונה:
solar power, ברונזר ספריי, מאדינה מילאנו
אחרי שהתגברנו על החשש לחיינו, שלא לומר לפרצופנו, יצאנו להשפריץ קצת ברונז על הפנים באדיבות הברונזר ספריי של מדינה מילאנו. המטרה: לתפוס קצת צבע. האמצעי: להשפריץ אותו במרחק נאה מהפנים (לפחות 20 ס"מ) ומשאר החלקים החשופים (דקולטה וכאלה). המטרה המשנית: שזה לא ייכנס לנו לעיניים. בניגוד לשאר משזפים מלאכותיים, מדובר בתרסיס שיוצר גוון שחמחם-כתמתם במיידי, מבלי להידבק לנו לפיגמנטים, אבל הריסוס מעט מרתיע. בהתחלה היינו זהירות ביותר. ואחרי שפתחנו עיניים גילינו שעור לבן צחור קיבל גוון קל של חיים. עדין אך מורגש. טשטשנו מעט את הגוון באצבעות כדי ליצור מרקם אחיד בין הפנים לצוואר, ובאורח פלא, זה הרגיש ממש טבעי, נספג בקלות ולא השאיר צורות גיאומטריות של צבע על הפנים.
בכיס: 198 שקל ל-75 מ"ל.
להשיג: בחנויות של מדינה מילאנו, בכמה מחנויות רשת אפריל וגם באתר.

ליפגלוס סגול של לייף (יח``צ:  יחסי ציבור )
הסגול של לייף. תעשי חיים | יח``צ: יחסי ציבור

גם אנדרדוג יכול לנצנץ
שורה עליונה:
ליפגלוס סגול, לייף
אומרים שסגול הוא הצבע החם של החורף ושנצנצים הם הטקסטורה של הסילבסטר. אז ניסינו את הגלוס אנד שיין של לייף, המותג האנדרדוגי של הסופר פארם – גלוס שמכיל מיני שמנים וויטמין E. לשם הגילוי הנאות אומר שהשפתיים שלי לא תומכות בגלוסים ביומיום ומעדיפות שפתון יציב עם אחוזי לחות נאים. עם זאת, שנייה לאחר משיחת המכחול עליהן, הן נענו בחיוב. הגוון עדין ומחמיא במיוחד לבהירות עור. החלקיקים הנוצצים עדינים במידה ולא יוצרים מראה בוהק, והוא אינו דביק ולא משאיר טעם רע על הלשון, ויש לו אפילו ריח וניל ומחמם. רק מה, בדומה לכל שאר הגלוסים בעולם, הוא מייבש את השפתיים, למרות ההבטחות על מיני שמנים וויטמינים מלחלחים.
 מה עוד: שלל גוונים בוהקים בסדרה – החל מוורוד בהיר, דרך בורדו וכלה בכתום וזהב.
בכיס: 49.99 שקל. שווה לכל נשמה.
להשיג: ברשת סופר פארם בלבד. 

לכל הנסיונות של המגהצת להיות יותר יפה.