אין תמונה
"המוח אומר שימי לאט, אבל העור רוצה עוד ועוד". קרם לחות עם צבע של לנקום
קרם לחות עם צבע של לנקום
מי אני: hydra zen teint מבית לנקום
יש משהו ביזארי, שלא לומר מדאיג, בלמרוח על עצמך קרם פנים שצבעו כצבע מייקאפ ומרקמו מרקם קרם פנים. המוח אמור שימי לאט, אבל העור רק רוצה עוד ועוד, בטח כשמדובר במוצר קיצי וקליל של לנקום. ה- hydra zen teint, קרם לחות ליום מסדרת הידרה זן הוא יצור חביב בשפופרת עם פיגמנטים
קלילים של צבע. ואכן, המוצר כולו אומר קלילות. במקום הבהלה הראשונית שמא פניי יצטבעו בחום נחושתי משל הייתי אישה שידה קלה על הברונזר, יצא שהקרם הנספג במהירות מותיר את העור זוהר ואחיד, והכי חשוב – הוא נראה טבעי למדי. כמה טבעי? לא אישה אחת ולא שתיים שאלו אותי איך היה בים, ואמרו שאני נראית זוהרת. אל תיבהלי, זה לא נראה כמו שיזוף טבעי או מלאכותי – רק כאילו השמש נישקה לך את הפנים. את הקרם אפשר למצוא ב-4 גוונים שונים, והוא גם בעל מקדם הגנה 15 SPF, לא משהו שהיית מעיזה לוותר עליו בימים שכאלה.
מחיר: 190 שקל
להשיג: ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן.

אין תמונה
גוון מחמיא ומעודן, ברק וטעם סוכרייתי. ליפגלוס קייצי לבית ג'ייד
ליפ גלוס של ג'ייד
מי אני: summer kiss – גוון מסדרת הגלוסים crystal glow
בימים של חוסר ודאות, אני צריכה מישהו קבוע ויציב. אחד שלא יעזוב אותי ברגע האמת, או יעשה לי בושות מול החברים והקולגות לעבודה. את יודעת, מישהו שאפשר לסמוך עליו. לכן אני בדרך כלל נצמדת לשפתונים העמידים האלה, שמבטיחים להישאר איתך כל הלילה (אלא אם תחליטי לבלוס משהו שמנוני במיוחד בדרך) ומשתדלת להתעלם מקריצתם הנוצצת של גלוסים למיניהם. אבל גם לי יש נפילות, וכך קרה שזנחתי את החבר הוותיק לטובת הליפ גלוס החדש של ג'ייד, והתמסרתי להבטחה החושנית והעסיסית שלו. למרות צבעו הזרחני משהו – ששמו בישראל redcurrant, יש לחדש מסדרת "Crystal Glow" גוון מחמיא ומעודן, ברק וטעם סוכרייתי. חבל רק ששעה אחרי שמרחתי אותו, התנדף לו הברק ואני נשארתי עם הטעם המר של ההבטחה. אני עם סטוצים גמרתי.
מחיר: 90 שקל.
להשיג: ברשתות הפארמים ובפרפומריות.

אין תמונה
לא נעים, אבל לא נפלנו. הסומק לבית מדינה מילאנו
סומק של מאדינה מילאנו
מי אני: סומק דחוס מסדרת "ביוטי בלטו מונו".
כשחברת קוסמטיקה יוקרתית בוחרת להגיש לך את הסומק החדש שלה בתוך נרתיק פלסטיק סר טעם בגוון פוקסיה – אל תצפי למצוא בפנים גדולות ונצורות. ואכן, הסומק החדש של מדינה מילאנו לא בדיוק העתיק את נשמתי. למרות צורתו החיננית והקומפקטית של המארז, הגוון שהתגלגל לידיי היה, איך לומר בעדינות, פורימי משהו. למרבה התמיהה, גם בפרוספקט המהודר שצורף למוצר וגם באתר החברה לא הצלחתי למצוא את שמו של הגוון או אפילו לדלות רמז כלשהו לגבי טיבם של הגוונים האחרים בסדרה ("מגיע ב-15 גוונים שונים לבחירתך" זה קצת כללי מדי, אתם לא חושבים?). בצר לי, נאלצתי לבקר את קולקציית הסמקים בהסתמך על האבקה הוורודה להפליא ונוצצת להחריד שקיבלתי, אז קשה לומר שהמבחן היה הוגן.
מצד אחד, הסומק נמרח בצורה אחידה ומרקמו קליל ואחיד כמובטח (לא מעט בזכות המברשת הנוחה המצורפת). מצד שני, כל אלה לא משנים את העובדה שהגוון מזוויע. אפילו גבר טיפוסי שמתקשה להבדיל בין פוקסיה לפיץ' העיר לי שהגזמתי באיפור. אי אפשר להאשים אותו. די במשיחה קלה עד לא מורגשת של הרוז' על הלחי כדי להפוך במחי מברשת לדודה בלומה מנהריה.
מחיר: 159 שקל למארז (כולל נרתיק).
להשיג: להשיג בחנויות "מדינה מילאנו" ובאתר האינטרנט של החברה.

אין תמונה
מריח טוב, אבל אם לשקם - רק אצל הספר. קונדישנר אקספרס של שוורצקופף
קונדישנר אקספרס של שוורצקופף 
מי אני: קונדישנר אקספרס משקם ללא מסדרת Gliss Oil Nutritive
אחרי שמתרגלים לעלבונות של חברות הקוסמטיקה והטיפוח, לנסות מוצר שאמור לשפר "שיער פגום הנוטה לקצוות מפוצלים" זה עניין של מה בכך. לכן הבלגתי על ההשמצה ואספתי לחיקי את הקונדישנר – אקספרס החדש בסדרתGliss בחום. זה לא היה קשה – הוא שבה את לבי ממבט ראשון: הבקבוקון הגלילי והשקוף (שלא תופס יותר מדי מקום בתיק, כיאה למוצר שאמור להישלף במצבי חירום), מכיל נוזל דו שכבתי – נוזל צהוב מרענן ושכבת קצף עשירה מלמעלה. על הפקק מתנוססת בגאווה מדבקה כסופה שמבטיחה "עד 90% פחות קצוות מפוצלים". היות שהפריזורה שלי היא אם כל הפיצולים, נערתי היטב את התמיסה והתזתי אותה בנדיבות על השיער היבשושי והחיוור. מלבד ריח נעים במיוחד, לא נרשם שיקום משמעותי בקצוות. הסירוק אומנם היה קל יותר, אך השיער הפך לח וחסר נפח לחלוטין. ברק? גם שפריץ של מים היה עושה את האפקט. שווה בשביל הריח הממכר והשטחת קצוות סוררים. בשביל השיקום – לכי לספר.
מחיר: 37 שקל לבקבוק של 200 מ"ל.
להשיג: להשיג ברשתות השיווק המובחרות.

לעוד מוצרים חדשים על המדף, כנסי למדור "המגהצת" השבועי שלנו.