אין תמונה
כיף לדחוף לו אצבעות. טוויסט מסיר הלק האהוב

תמיד קינאתי בבנות המטופחות שמגיעות לעבודה יום יום עם ידיים מעודנות, ציפורניים משויפות ולק מדויק. אצלי בדרך כלל אחרי שלושה ימים הלק מתקלף, ותוכלו למצוא אותי מסתובבת במשך שבוע שלם עם ציפורני-חצי במראה מוזנח של חצי ורוד, חצי טבעי. למה? כי אני מתעצלת לקום, לגשת לאמבטיה, להביא צמר גפן ומסיר לק, להתיישב ולהתחיל לשפשף. מודה, עצלה אני.

 אבל ההתנהלות הזו שייכת לעבר, כי בחיי הופיע מסיר הלק הגאוני "טוויסט". התלהבתי מהמוצר הזה עד לרמה המקסימלית בה הרשתי לעצמי להתלהב ממסיר לק – והתלהבתי מאוד. מדובר בהמצאה שנכנסת לגמרי לקטגוריית ה"איך לא חשבו על זה קודם": מיכל קטן, בתוכו ספוגית לחה עם נקב ארוך. את מכניסה את האצבע, מסובבת, שולפת ודוחקת פעם-פעמיים, וזהו, כמו חדש. במוצר אין אצטון, משום מה, אז זה גם לא שורף. הוא אצלי על השולחן כבר מעל חודש, ועדיין לח כביום היוולדו, ממתין לי שאדחוף לו אצבעות. אהה, ויש לו גם ריח נעים.

אז נכון שמדובר בצורך שולי ופעוט בחיינו – הסרת לק; אבל בכל הנוגע לפעולה המציקה הזו, מצאתי את הגאדג'ט הזה כמושלם. המחיר שלו, 20 שקלים, רק עשה לי את זה עוד יותר. להשיג: ברשת לוקה, סלוני יופי מובילים ובנקודות המכירה.

 חדש על המדף: גלוס, סט איפור ומסקרה
אין תמונה
חדשים: סט איפור וגלוס של ג'ייד, מסקרה של לוריאל

אתחיל בוידוי: אני מאד אוהבת את המוצרים של ג'ייד. הם קלילים, לא יקרים ועושים את העבודה. כך גם הגלוס החדש שיצא כחלק מקולקציית האביב החדשה, PINK BLOSSOMS, הכוללת מלבדו גם סומק, מגוון צלליות, לק ושפתון. הקולקציה מאופיינת בשלל גוונים רכים של ורוד, הנעים לעבר צבעי פריחה סגולים. הגלוס נותן מראה טבעי עם ברק ומעניק מראה קליל ומיוחד; לא מומלץ לשים על שפתיים סדוקות או פצועות, כי בשל שקיפותו הוא לא מסתיר את הפגמים. טיפ למשתמשות: בדקו את המרקם בעצמכן והרגישו אם אינו כבד לכן. 109.90 שקלים.

בדקתי גם את סט האיפור CRYSTALLIC של ג'ייד. המארז, המציע מגוון עשיר בהחלט של צבעים, מיועד למי שידה קלה על הצלליות ויודעת היטב כיצד לתפעל אותן על העיניים מבלי להיראות כמו דראג, אבל לא רק: כדאי מאוד שתאהבי אותן מנצנצות ובעלות נוכחות. מה שכן, הסמקים בערכה החזירו אותנו למראה הטבעי והרך יותר - וטוב שכך. 189.90 שקלים.

המסקרה החדשה, לאש ארכיטקט 4d של לוריאל פריז, נתנה לריסים שלי חיזוק נחמד, נשארה עליהם בלי להימרח וירדה בקלות בעזרת קרם. לא נרשמה התלהבות מיוחדת מנוחות השימוש או מהמראה שהתקבל – הריסים אופרו ללא גושים וקיבלו לוק מאורך מעט, אבל ההתרשמות הכללית הייתה כי מדובר במסקרה סטנדרטית שאינה מביאה עימה בשורה מיוחדת. 119.99 שקלים.

בפעם הקודמת ניסינו את הצלליות של בורז'ואה פריז