פרו פרו תכשיטים להדבקה
חושף עוד חלקת עור עירומה. פרו פרו תכשיטים להדבקה | יח``צ: מתוך קטלוג פמינה 2016, דודי חסון (ארכיון), יחסי ציבור

תכשיטים זה כיף ומדבקות זה גם-כן כיף, ולכן היה משהו משובב בפעם הראשונה בה שמענו על מדבקות התכשיטים החדשות. מדובר בהמצאה ישראלית, שעושה שילוב ספק מלהיב ספק תמוה בין מדבקות, טאטוס ותכשיטי אבנים יקרות.

יש בזה משהו סקסי

מה הסיפור? רוני רוס, יזמית היי טק, החליטה לשחרר את התכשיט מהצורך להיות תלוי. היא מספרת שהרעיון בא לה מהטיקה ההודית, שגרמה לה לתהות מדוע לא תוכל לענוד תכשיטים בכל מקום על הגוף מבלי להתחשב בכוח המשיכה. בשיתוף פעולה עם מעצבות משנקר פותחה הקולקציה הראשונה של "פרו פרו", הכוללת עשרות תכשיטים להדבקה על הגוף. למרות שהם קצת נראים מפלסטיק, התכשיטים עשויים אבנים יקרות על אמת, ואפשר לענוד אותם בנפרד או בשילובים שונים.

למרות שהעיצובים בפני עצמם לא ממש עשו לנו את זה, הרעיון מדליק. יש משהו מרענן בענידת ענק על הצוואר בלי שרשרת; יש בזה גם משהו יפה, ואפילו קצת סקסי. כמו חולצה בלי כתפיות, גם שיבוץ האבנים היקרות במרכז החזה בלי החוט שמסביב יוצרת מראה שקורץ לעירום וחושף עוד חלקת צוואר ענוגה. ההדבקה מאפשרת גם תעוזה ושימוש מקורי בתכשיט: בדומה לתכשיטי קעקועים, אפשר לשבץ אותו במקומות שגרתיים פחות, ליצור קומבינציות מעניינות או לשנות זוויות מקובלות.

פרו פרו תכשיטים להדבקה
תכשיטים מתוך הקולקציה | יח``צ: גיא רוס, יחסי ציבור
פרו פרו תכשיטים להדבקה
מאפשר שימוש מקורי בתכשיט, אבל נראה קצת פורימי | יח``צ: מתוך קטלוג פמינה 2016, דודי חסון (ארכיון), יחסי ציבור

אז נכון, היו כאן תכשיטי קעקועים גם קודם, ואפילו מדבקות של אבנים יקרות שאפשר להדביק על הפנים או על הגוף. אבל אלה היו עשויות פלסטיק, ולא מעוצבות כמו תכשיט קומפלט – וכנראה שכאן החידוש האמיתי. ובאמת, התכשיטים של פרו פרו טיפה מבלבלים: הם מעוצבים על גבול האביזר התשומתי לנערות או להשלמת התחפושת לפורים, אבל המחיר שלהם (99-199 שקלים לתכשיט) מבהיר את ההבדל, כמו גם האפשרות להחזיר אותם לאריזה להדבקה חוזרת שוב ושוב. להשיג: ברשת ז'ק קובה.

חדש על המדף: צלליות, מסיכה לשיער וקרם פנים
אין תמונה
בדקנו צלליות של לנקום, מסיכה לשיער של שמן מרוקאי וקרם פנים של ROC

רביעיית הצלליות Les yeux doux, העיניים החמודות בתרגום חופשי, מקולקציית האיפור לאביב של לנקום, מציעות שילוב גוונים תמוה – שני ירקרקים ושני בהירים פנינתיים. עם כל הכבוד לאמנות ולמראה המרהיב של המוצר, למתאפרות מן השורה זה לא הכי מתאים. מחיר: 268 שקל.

המסכות של "שמן מרוקאי" תמיד עשו לנו נעים לשיער. השימוש בחדשה, מסכת לחות המיועדת לשיער דק ויבש, הותיר את השיער רך ונעים. מה שכן, לא הצלחנו להבחין בהבדל בין זו לבין הקודמות. מחיר: 165 שקל ל-500 מ"ל.

קרם הפנים של ROC מסדרת Complete lift פותח בטכנולוגיית THPE המסייעת למיצוק העור ויוצרת אפקט מתיחה המבטיח לסייע בתהליך ההזדקנות הטבעי של העור. הקרם עשיר מאד, בעל מרקם כבד מעט, אך נספג במהירות ובקלות. לקרם ריח חזק, נעים מאד אמנם, אך לא משהו שניתן להתעלם ממנו אם את מעדיפה שקרם הפנים שלך לא יצעק בנוכחותו. לגבי הקמטים: קשה לומר אם נרשם שיפור, אך בהחלט תוך זמן קצר ניתן היה להבחין במראה מלא וזוהר יותר. מחיר: 350 שקל ל-50 מ"ל.

>> בפעם הקודמת גילינו את מסיר הלק היעיל בעולם