טוב, זה נשמע מגוחך, אני מודה. סדרת איפור המבוססת על טכנולוגיה מהפכנית מבטיחה להאיר לנו את הפנים, ולא בזכות צבע מיוחד או התאמת הגוון הנכון – אלא (שימי לב, כן?) באמצעות פלטות של מראות זעירות, המונחות על פני העור ופועלות כמחזירי אור. כמחזירי אור, לא פחות. אמרתי שזה נשמע מטופש, לא אמרתי?

השלמתי לתשע שעות שינה

ובכל זאת, ניסיתי. מה יש לי להפסיד? מרחתי את "עט האור" מסדרת לומי מג'יק, טוש ההיילייטר החביב, מתחת לעיניים – וראו זה פלא! 12 הפעמים בהן קמתי בלילה טרוטת עיניים להחזיר לתינוק את המוצץ שנפל לו נעלמו ואינן, פשוט ריחפו החוצה מהפנים והותירו את שקיות העיניים שלי מוארות, בהירות ורעננות, כאילו קמתי מתשע שנות שינה מתוקה ולא מופרעת.

אין תמונה
בתמונה: פלטות של מראות זעירות. אי אפשר לראות אותן, הן ממש זעירות

הטוש נוח לשימוש – מסובבים אותו כמה פעמים, ולצלילי "קליק" נעים החומר יוצא טיפין טיפין. הוא אמנם מונח על מברשת דקה, אבל כמובן שנעזרתי באצבעות, כי הכמות שיוצאת גדולה מדי בשביל להימרח באמצעות המברשת.

כמה זמן זה נשאר על הפנים? קשה לומר. המייק אפ של הסדרה השלים את העבודה ושלח אותי לחתונת צהריים שמשית עם עור פנים זוהר כשל בני, שפניו הלבנות והבתוליות טרם הספיקו להיחשף לנזקי הקיץ הישראלי. אבל כששבתי מהאירוע כבר מצאתי זכר לעור האדמומי והטרוט שלי מתחת לכל האור הזה, ככה ש-24 שעות של זהר לא היו לנו פה.

לסיכום, כן פלטות של מראות-לא פלטות של מראות, למי אכפת. העיקר שזה עובד, ולו לשעות ספורות, ומשלים לי שעות שינה. אם לא בפועל, לפחות למראית עין.

מחיר היכרות במהלך מאי: מייק אפ לומי מג'יק ב-85 שקל, טוש לומי מג'יק ב-55 שקל.

חדש על המדף: קולקציה חדשה של מאק, עפרון עיניים וסדרה לטיפול בעור שמן
אין תמונה
היי מלח, אני רגע מנקה את עור הפנים השמן שלי, שמה עפרון מנצנץ ועולה אליך ליאכט

עוד קולקציה של mac נוחתת לפתחנו, כפי שקורה מדי דקה בערך, הפעם קיצית למהדרין, ואי לכך חרגו שם מהשחור-פחם המסורתי, והלכו על קו עיצובי מרענן ביותר בהשראת עולם המלחים הממאן לחלוף מן העולם. היי סיילור (hey sailor), קוראים לה, והיא מבטיחה להביא לפרצופך גוונים קיציים שזופים – ברונזרים, שמני גוף, צלליות בהירות ובוהקות והרבה פיץ'. ניסינו שפתון כתום בהיר – גוון מושלם לקראת העונה החמה, וברונזר אדמדם שהזכיר לעור שלנו שהוא לא ראה מזמן את השמש. שניהם מוצלחים, לפי מיטב המסורת של המותג, והקולקציה כולה עושה חשק להרים עוגן ולהגיד לכולם אדיוס. מחיר: ברונזר – 149 שקל, שפתון – 94 שקל.

סדרת Acnil לעור שמן ובעייתי של פריגו ישראל כוללת, בין השאר, ג'ל לייבוש פצעים ופגעי עור וסבון פנים לניקוי והסרת עודף שומנים מהפנים. הסבון בהחלט עושה את העבודה ומייבש את עור הפנים, בעוד שהג'ל מטפל בפצעונים בנחישות רבה. שקוף וניתן לשימוש מתחת לאיפור. מחיר: ג'ל - 62.90 שקל ל-15 מ"ל, תרחיץ פנים - 62.90 שקל ל- 150 מ"ל

תחת השם grow luscious משיקה רבלון עפרונות חדשים בשלושה צבעים: שחור, חום וירוק. ניסינו את הירוק והופתענו לטובה: כשחושבים שכבר אי אפשר לחדש בתחום, פתאום מתגלה עיפרון עמיד (אך ניתן למחיקה עם מסיר איפור), נעים למריחה על העין ובעל צבע עז עם רמיזות קלות של נצנצים. החיסרון היחיד הוא הצורך בחידוד. מחיר: 68 שקלים

>> חולת שופינג? מקומך איתנו בעמוד הפייס החדש שלנו