עיפרון לגבות

מי אני: Le crayon sourcils pro, לנקום

אין תמונה
"הגבות העבות שולטות!", אומר לנו כל קמפיין אופנה רענן. ואכן – דוגמניות בעלות גבינים מלאי נוכחות ניבטו מכל תצוגות האופנה של מיטב המעצבים. אז מה, שנתחיל לגדל? מתברר שלא חייבים. אלה מאיתנו שלא בורכו בשיעור יתר מעל העיניים, יכולות לייצר לעצמן גבות יש מאין. ובדיוק לשם כך נוצר עיפרון הגבות החדש של לנקום, שהוא חתיכת פטנט לא קטן. מצידו האחד – עיפרון גבות בגוון המועדף עלייך, מצידו השני – עיפרון שקוף שמקבע את הגבה ומסדר אותה, ובתווך – מברשת קטנטנה לפינוש המושלם. הקונספט באמת מרשים, והגבות זוכות למראה מודגש ומאורגן היטב. רק חשוב לשים לב – היד הצובעת חייבת להיות מיומנת ביותר, מאחר שבקלות רבה ניתן ליפול לתוך מראה עשוי ומצויר מדי. וזה, יש לקוות, לעולם לא יהיה טרנד.

מחיר: 128 שקל.
להשיג: רשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל ובפרפומריות.

מסכה לשיער

מי אני: Masque nutri-theramique , קרסטס

אין תמונה
אחת הבעיות עם שיער יבש ופגום, חוץ מזה שהוא יבש ופגום, היא שגם כשכבר מוצאים מסכה שמיטיבה איתו – עניין מסובך כשלעצמו – היא מאבדת מיעילותה בתוך כמה שבועות, או לכל היותר חודשים. כך קרה שמסכת הפלאים של שוורצקופף, היחידה שהיטיבה עם פגמי שערי הטבה של ממש, החלה יום אחד לסרוח – כמובן לא באשמתה אלא באשמת אותו שיער ארור, שמפתח עמידות לכל מה שמנסה להשפיט אותו, כאילו היה מקק. כך נותרנו אני ושיערי הפגום, המתולתל, העבה והרב עד מאוד שוב גלמודים ומיובשים, מחכים לחומר שיגאל אותנו, ואם אפשר, לא יותיר שובל של סירחון אחריו.

הנוטרי טרמיק של קרסטס עשה את זה. הוא עזר לי לשכוח עד כמה פגום ומיובש שערי, ולהרגיש לכמה שעות אחרי כל חפיפה כאדם בעל שיער סביר, אולי אפילו יפה. כבר עם המריחה מרגישים שמדובר בחומר איכותי: התחושה היא כאילו הוא באמת מצפה את השערה מעדנות, ומבטיח לשמור עליה טוב טוב מפני פגעי העולם. גם הסירוק שאחרי עובר בשלום יחסי עם המסכה הזאת, וחשוב מהכל – מרגישים אותה גם שעות אחרי שנשטפה. לא בשמנוניות חלילה, לא בריחניות עזה – פשוט בתחושה נעימה שהראש מטופל, וכן, אולי אפילו קצת פחות פגום.

מחיר: 250 שקל ל-500 מ"ל.
להשיג: במספרות מורשות קרסטס.

סט צלליות סתווי

מי אני: Fall highlights, ג'ייד

אין תמונה
כשהחלטתי להביא את החורף לחיי בכוח, יצאתי לקנות מכנסיים חומים, כי הובטח לי שחום הוא הצבע של העונה הקרה. כמה רבה הייתה הפתעתי, כשהמוכרת באחת הרשתות אמרה שחום הוא בכלל לא הצבע של החורף הנוכחי, אז אין מכנסיים חומים. אחרי שעברה תחושת האכזבה, שמחתי מאוד לגלות את הצלליות החדשות של ג'ייד, שדווקא כן מאמינות בגוון כצבע העונה. ארבעת גווני הסתיו מאוד יפים כל אחד לחוד, ואפשר גם לשלב ביניהם במשחק של בהיר וכהה. הצלליות עצמן קטיפתיות ונשארות על העין לא מעט זמן. יחד עם זאת, הן מעט יותר אבקתיות ממה שאני אוהבת, וגם חסרה לי מראה במארז עצמו.

מחיר: 109.90 שקל.
להשיג: ברשתות הפארמים ובפרפומריות.

קרם ידיים

מי אני: Hand and Cuticle cream Deep comfort, קליניק

אין תמונה
אם יש משהו שאמא הנחילה לנו בתחום הטיפוח, זה מריחת קרם ידיים. היא הייתה מכורה לאחד המותגים הבודדים ששלטו באייטיז, ובכלל לא קראו להם "מותג" אז, ובכל הזדמנות הייתה חולצת את הפקק ומורחת היטב על גב כף היד. מתוך שלל הקרמים שהגיעו אלינו, בחרנו לבחון דווקא את זה של קליניק – כי מעניין אותנו לדעת מה יש בקרם ידיים שעולה 135 שקלים. הרי זה של אמא עלה איזה עשרה, ועשה יופי של עבודה.

הדיפ קומפורט של קליניק מבוסס על חמאת מורמורו, שאמורה להיות מלאה בלחות. הניחוח שלו אינו מאוד נעים, ומזכיר את שאר המוצרים של קליניק, שלא דוחפים ורדים ובשמים לכל המוצרים שלהם, וטוב שכך. במדד הדביקות – הקרם נספג מהר יחסית אך מותיר שכבה מבהיקה, כמעט סיליקונית על הידיים, שלא נעלמת כל כך מהר. האם הידיים שלנו רכות וענוגות? לא באופן יוצא דופן.

מחיר: 135 שקל ל-75 מ"ל.
להשיג: ברשתות הסופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל, בפרפומריות ובבתי המרקחת.

>> בשבוע שעבר: האיפור שעובד בשבילך
>> בדקנו עוד המון מוצרים