אין בחורה שלא חולמת שיום אחד היא תתעורר רזה יותר. ככה סתם,  מהאוויר. בלי ספורט, בלי לספור קלוריות ובלי להזיע. אז מתברר שיש פיתרון שקרוב לפנטזיה הזאת, למעט זה שקשה לומר על משהו שעולה אלפי שקלים שהוא "בלי להזיע".

הכירו את "בלה קונטור" - שיטה לא פולשנית להצרת היקפים, שמבוססת על טכנולוגית אולטרסאונד, ומזיזה אזורי שומן בגוף שאף חדר כושר או דיאטה לא יכולים להניע. יצאנו לבדוק אם היא עושה את העבודה ושווה את הכסף.

אין תמונה
שיטת אולטרא סאונד לא פולשנית ולא כואבת. בלה קונטור

בטן, זרועות, ירכיים וקרסוליים: הכל הולך

כל טיפול שמבטיח נס או קסם מצליח להוציא את האישיות הסקפטית שבי. מצד שני, הוא גם מזמן את הפרסונה החווייתית, זו שלא חוששת שיעשו לגופה דברים בתנאי שהם יהפכו אותה ליפה יותר. אז ניסיתי את "בלה קונטור" - מכשיר שפותח על ידי מדען ישראלי (ריספקט!), ומטרתו לגרום לשומן האגור בתאים  להשתחרר ולהפוך לאנרגיה זמינה בעזרת זרמים חשמליים. הטיפול מבטיח שיפור בזרימת הדם ועלייה בקצב חילוף החומרים, וכתוצאה מכך גם העור אמור להתחדש, עד כדי שכך שסימני מתיחה דוהים.

השיטה מיועדת כמעט לכל איזור בגוף: בטן, זרועות, ירכיים ואף קרסוליים, ובזמן שהרוב בוחרות להתמקד בבטן, (השיטה מבטיחה לצמצמה בכ-4 עד 6 ס"מ), אני בחרתי לצמצם את הפולקעס המרשימים ועתירי הצלוליט שלי (אותם השיטה מבטיחה לצמצם בכ- 2 ס"מ בהיקף. ההתחייבות כלקוחה היא להקפיד להגיע פעמיים בשבוע ולא לעלות במשקל. למרבה הצער, ההמלצה היא לעשות ספורט, מה שמזרז את התהליך ומייעל אותה. מזל שזאת רק המלצה.

הירכיים נזקקות ל-12 טיפולים בערך, ואילו הבטן כשמונה. למעט אי הנוחות הגדולה (שלא לומר ההשפלה) להסתובב בתחתוני סבתא מול אדם נוסף שאינו אני, הסשן עצמו אינו כואב. מצמידים אלקטרודות לעור, והן  מייצרות רטט נעים באופן מפתיע. האולטרסאונד, שחודר את שכבת העור אל תוך תאי השומן, מייצר הרגשת חמימות נעימה. למזלי נפלתי על שתי מטפלות נפלאות, שהפכו 50 דקות שיכלו להיות מאוד משעממות לסשן פסיכולוגי מהנה.

אין תמונה
מרקם העור משתנה. הבטן משתטחת ונהפכת מוצקה יותר.

אין תמונה
עושה טוב מאוד גם ל"קציצות"

מזל טוב, את צרה בשני סנטימטרים

כעבור 12 טיפולים וסשן צילומים ומדידות, מתברר שההבטחה קויימה: הצלוליט הוחלק ועודן. הוא לא נעלם, אבל מרקם העור ללא ספק פחות גבשושי. היקף הירכיים אמנם הוצר ב-2 סנטימטר, אבל לצערי זה לא באמת מספיק כדי לראות שינוי אמיתי מול המראה או בגזרת הבגדים - לא עבורי, וסביר שגם לא עבור נשים אחרות, רזות יותר או פחות.

בבטן ובזרועות דווקא רואים את ההבדל, אולי בגלל שמדובר באזור קטן יותר. מלבד שינוי של מרקם העור (מוצק, מתוח ומבריק), הבטן עצמה משתטחת, ואפילו "הקציצות" הצידיות, אלה שלא משנה מה תעשי בחדר כושר יסרבו ללכת, הראו סימני רגרסיה משמעותיים.

מחיר: סדרת טיפולי בטן -  2,980-3,640 שקל. סדרת טיפולי ירכיים - 4,560-5,040 שקל.
להשיג: בלה קונטור - 700 -1-700-503

>> בשבוע שעבר: מצאנו את הדנידין של המייקאפ
בא לך סיבוב שופינג מהבית? היכנסי ל-StyleRiver