בנות, גם לקייט מוס יש צלוליט. הנה, אמרנו את זה ואנחנו הראשונות שנודה שאין זו שעתנו היפה. מצד שני, כשלסופר מודל הדוקה, חטובה ומגה רזה יש גושים במעלה הירך, אנחנו לא יכולות להתעלם מזה. וכדי לנחם את מצפוננו, נציין כי כל אתרי האופנה ברשת דאגו לפרסם את התמונות הללו עם כותרות שמריחות משמחה לאיד.

אין תמונה
כן, גם לרזות מאוד יש צלוליט. תודי שזה מרגיע

צלוליט רבים - נחמת יחיד?

אז לקייט בת ה-37 יש צלוליט. והוא ניכר למדי. מצד שני, היא נושקת ל-40 עם פיגורה שגם בגיל 20 לא הייתה לנו. מצד שלישי, יש לה צלוליט, כבר אמרנו? הבאזז סביב גושי השומן של מוס רץ כבר הרבה מאוד זמן בקרב עיניים מאוד חטטניות, לנוכח לא מעט צילומי פפראצי של הגברת בשורטס. אבל עכשיו התקבל אישור סופי.

ולמה אנחנו טורחות לעדכן אותך? ראשית, כדי שתנוח נפשך. לכולן יש צלוליט. זה אנושי, ולצערנו גנטי. ולראיה, אפילו קייט מוס, דוגמנית-על עם מעט מאוד קילוגרמים והרבה מאוד אחוזי שלמות, מתהדרת בכמה. ואין מה לומר, זה קטנוני ושטחי, אבל צרת רבים היא אכן נחמת יחיד.

שנית, צלוליט אינו מאפיין את מי שאנחנו. נכון, זה לא הדבר הכי יפה לראות על הבוקר, אבל זה רק צלוליט. במעלה הישבן. על אף הנתונים הטבעיים של מוס, אם היא יכולה להתהלך בבגד גוף צמוד, מול המון של אנשים והרבה מאוד מצלמות עם תמונות שרצות אחר כך בכל חור בעולם ולהרגיש טוב עם עצמה, גם אנחנו יכולות לפנק את עצמנו בבגד ים בחוף הים מבלי להרגיש בושה ומבלי להתכסות בטלאים.

קייט מוס בז'קט שחור מחויט (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
עם צלוליט או בלי, הלוואי עלינו להיראות ככה בגיל 37 | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL


שלישית, עם כל הכבוד לקבלה עצמית, אם זה עדיין לא עובד לך , את בהחלט יכולה לעשות עם זה משהו. נכון, זה גנטי. אבל עדיין, יש לא מעט טיפולים, משחות, טריקים וכמובן אימוני כושר שיכולים לעזור לטשטש ולו במעט את מה שמציק לך.

>> המדריך המלא לטיפול בצלוליט

בא לך סיבוב שופינג מהבית? היכנסי ל-StyleRiver