אין תחליף לימים שאחרי תספורת: השיער זורם בדיוק בכיוון הרצוי והקצוות מהודקים, יודעים איפה מקומם. באין תספורת נראית באופק, ממגבלות של זמן ושל תקציב, ניסיתי את התכשיר החדש של לוריאל - ספריי מלח מעצב שהבטיח להעניק לשיער שלי נפח ומראה כאילו שבתי זה עתה מחוף הים.

האמת היא, שלא הייתה לי שום כוונה למחזר את המראה המרוט, הדביק והנוקשה של השיער שלי בשובי מרחצה בים, אבל הייתי מוכנה לנסות. ריססתי את הספריי על השיער ועל הקצוות, מעכתי קצת – והפלא ופלא, השיער התעגל, הקצוות התרוממו ונראה היה כאילו הפריזורה שלי מקפצת לי על הכתפיים בחן, ממש כאילו הרגע יצאתי מהמספרה.

עוד בערוץ הנשים:

ואכן, תוך דקות התחילו להגיע המחמאות. החל מ"השיער שלך נראה יפה היום", ועד לשאלה המפורשת – "הסתפרת? את נראית כאילו הרגע הסתפרת". אין מה להוסיף, המוצר עושה את שלו – לא ברור למה הוא מקדם את עצמו עם האיום להעניק לנו את מראה חוף הים, אבל לשמחתי הוא לא מממש אותו, אלא נותן לשיער מראה אחר – מוקפד, קליל וחיוני.
BEACH WAVES של לוריאל פרופשיונל. מחיר מומלץ לצרכן: 100 שקלים. להשיג במספרות מורשות לוריאל פרופסיונל בלבד ובייעוץ עם מעצב השיער

אין תמונה
BEACH WAVES של לוריאל פרופשיונל

חדש על המדף: לקים נוצצים לערב הסילבסטר

רשת המניקור אקספרס LAKA משיקה את קולקציית ONE ON ONE, שישה מארזי לקים המשלבים לק צבעוני ולק קונפטי תואם. 39 שקלים, להשיג בסניפי רשת LAKA ברחבי הארץ

ONE ON ONE של laka (צילום: קית גלסמן)
ONE ON ONE של laka | צילום: קית גלסמן

>> בפעם הקודמת ניסינו גלוס שהוא גם סומק