איפור עמיד במים (יח``צ: אימג'בנק / Thinkstock)
אפשר להתחיל לבוא לבריכה מאופרות | יח``צ: אימג'בנק / Thinkstock

נתחיל בווידוי: אני מכורה למסקרה, ואין יום שאני לא יוצאת מהבית בלי מסקרה על הריסים. אני מאוהבת במראה שזה עושה לי לעיניים, ובעיקר זה מרגיע את ייסורי המצפון שלי על שאני לא יודעת להתאפר. איכשהו כשאני עם מסקרה, אני מרגישה אישה מטופחת.

כששמעתי על המסקרה המתיימרת להיות עמידה במים של OFRA, קפצתי על המציאה והחלטתי לצאת לשטח ולבדוק אם זה נכון. וכשאני אומרת שטח, אני מדברת על בריכה עמוסת ילדים ביום שבת, פלוס מקלחת מפנקת בסוף יום מפרך.

בלי עיגולים שחורים

וכך הגעתי לבריכה, נטולת איפור אבל עם מסקרה על העיניים. נכנסתי למים מלאה בספקות, ויצאתי מהם הישר אל המראה שבמלתחות, לבדוק מה הנזק סביב העיניים. ובכן – זה אמיתי. יצאתי מהמים בדיוק כמו שנכנסתי, עם מסקרה עמידה על הריסים וללא עיגולים שחורים מתחת לעיניים.

החלטתי להעמיד את המסקרה למבחן נוסף, ובסוף היום, תשע שעות אחרי ששמתי אותה לראשונה, נכנסתי איתה למקלחת. אני מורידה בפניה את הכובע: היא נשארה איתנה על הריסים הלא פשוטים שלי, וצלחה איתי יום שלם מבלי להימרח.
המברשת של המסקרה עשויה מסיליקון גמיש, שעוזר למריחה להיות נוחה וקלה לשימוש.

לסיכום: בין אם את אלופת האיפור או בין אם את יוצאת, כמוני, מהבית עם מסקרה וליפ גלוס בלבד - המסקרה water proof של ofra פשוט שווה. 105 שקלים באתר styleriver. (סיון דה ליאו)

מניקור קוטור, רנרג’י אקלה מולטי ליפט (יח``צ: ניקולה ורנר, HONDO DIGITAL, תום מרשק ונימרוד קפלוטו,  יחסי ציבור )
לנקום פרקטי, איב סאן לורן מאכזב, OFRA מפתיעה | יח``צ: ניקולה ורנר, HONDO DIGITAL, תום מרשק ונימרוד קפלוטו, יחסי ציבור

חדש על המדף: טוש מאיר של לנקום, לק של איב סאן לוריין

מניקור קוטור של איב סאן לורן משונה לי מכמה בחינות: ראשית, טרנד הלקים המתפוצץ או הלק הנסדק הוא ממש 2011, ומשום מה במותג הצרפתי בחרו להשיק רק עכשיו את צמדי הלקים שיוצרים יחד את הטקסטורה המתפוררת. שנית, בשימוש בצמד הזהוב-שחור הובטח לי מראה ציפורניים יוקרתי בהדפס נמרי, ובמקומו קיבלתי ציפורניים מפויחות במראה מוזנח – וגם בתחושה מחסופסת ולא נעימה. מצד שני, הלק הזהוב לבדו מצא חן בעיני והעניק לכפות הידיים שלי מראה שזוף. התענוג עולה 160 שקלים; להשיג בסופר-פארם, המשביר לצרכן, אפריל וניו-פארם ברחבי הארץ (נועה יחיאלי)

מניקור קוטור (יח``צ: HONDO DIGITAL,  יחסי ציבור )
זה מה שהובטח לי. אז הובטח | יח``צ: HONDO DIGITAL, יחסי ציבור

יש מוצרים שיכולים לעשות לי את השבוע, בייחוד אם מדובר בשבוע שטח. לטיול בברלין לקחתי איתי את הטוש המאיר, הרנרג’י אקלה מולטי ליפט של לנקום - מוצר קומפקטי (40 מ"ל) המציע אפקט כיסוי ופעולת "הרמה" והארת העור. האקלה מתמזג עם גוון העור ומשווה לו מראה אחיד, ללא תחושת שפכטל של מייק אפ. אם אין לכן עור שדורש כיסוי רציני, האקלה הוא אחלה פתרון ויכול להיכנס לכל תיק אם תצטרכו טאצ' אפים ביום עמוס ומעייף. 400 שקלים, להשיג בנקודות המכירה של לנקום ברשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם ואפריל ובפרפומריות מובחרות (הילה יחימוביץ')

>> בפעם הקודמת מצאנו את הערכה שתשמיד לך את החצ'קונים