גבות מאופרות
כל אחת רוצה להיות ברוק שילדס | צילום: ingret, Istock
שני מוצרים חדשים בשוק מבקשים להפוך אותנו לברוק שילדס של 2014. כאחת שידועה בגבותיה הדלילות וחסרות הצורה, יותר משמחתי לאמץ את שניהם לחיקי לניסיון. מה בסוף נשאר?

נתחיל במסקרה לגבות מבית מייבילין ניו יורק. למראית עין היא נראית כמו עוד מסקרה שמיועדת לריסים, רק שהפעם מטרתה היא לטפל בשערות צפונה משם. המסקרה Brown Drama מגיעה בשלושה גוונים טבעיים (חום בהיר, חום מדיום וחום כהה) ולדברי היצרן היא בעלת פורמולת ג'ל ייחודית שמטרתה להדגיש את הצבע הטבעי של הגבות. כל מה שצריך הוא לגולל את המברשת על הגבות, אבל לצערי התאכזבתי. הצבע לא נדבק, לא חשתי בשינוי של ממש והגבה נותרה דלילה למדי.

סקפטית עברתי לג'ל הגבות Semi- permanent waterproof Eye brow gel מבית Ofra Cosmetics: ג'ל שנראה כמו אייליינר ומברשת. לדברי היצרן, מדובר למעשה באיפור חצי קבוע "לעיצוב גבות מדויק, טבעי ועמיד להפליא". בקולקציה חמישה גוונים (פחם, חום כהה, חום בהיר, אדמוני וחאקי אפרפר). אני ניסיתי את החאקי האפרפר: לקחתי את המברשת, טבלתי בג'ל והתחלתי לצייר לי גבה. המריחה הייתה פשוטה להפליא, הצבע נדבק במהרה וללא ספק העניק פיגמנט בעל נוכחות. מכיוון שאני פריקית של גבות דומיננטיות מאוד אהבתי את התוצאה, והיא ללא ספק נשמרה לאורך זמן (מספר ימים), יותר מ-24 השעות שהבטיח היצרן.

רק מה, מי שקצת חוששת – מוטב שתתחיל לאט ובקטן, כי אם התוצאה "חזקה" לך מדי, את עלולה להיתקע איתה מספר שעות טובות.

ג'ל ומסקרה לגבות של מייבילין ו-OFRA
מוצרים לגבות | צילום: מוטי פישביין, יחסי ציבור OFRA


בשורה התחתונה: יש לנו מנצח. Ofra – זכית בג'ל גבות סמי פרמננט עלינו.

ג'ל גבות סמי פרמננט: 128 שקל. מברשת: 88 שקל. להשיג בבתי הספר המובילים ללימודי איפור או באתר הרשמי.
מסקרה לגבות של מייבילין: 60 שקל. להשיג ברשתות הפארמים.

קרם לחות ומסקרה לנסיעות
חדש על המדף | צילום: מוטי פישביין, יחסי ציבור OFRA

חדש על המדף: קרם לחות ומסקרה לנסיעות

קרם לחות של גרנייה
סדרת Moisture Match כוללת חמישה קרמי לחות באריזת שפורפרת, המיועדים לסוגי עור שונים ובעלי מרקמים מותאמים: לבעלות עור יבש מאוד, עור עייף, עור עדין, עור רגיל ועור שמן.
80 שקל. להשיג ברשתות הפארם

2GO: מסקרה ואייליינר לנסיעות של סופט טאץ'
המוצרים המוקטנים טובים, בגדול, אבל קחי בחשבון שהאייליינר בעל מברשת עדינה מאוד, ומיועד למי שיודעת להחזיק אייליינר ולמרוח אותו כמו גדולה.
אייליינר 29.90 שקל ל-4 מ"ל. מסקרה 29.90 שקל ל-4 מ"ל. להשיג ברשתות הפארם

>> הרחנו באמת מלא בשמים. ואלה הפרצופים שעשינו כשהרחנו אותם