החלקת שיער

מי אני: סילק סטרייט של אינדולה.

אין תמונה
היה מייגע אבל שווה. החלקת שיער של אינדולה
שערי אינו חלק. אך גם לא מתולתל. הוא איפשהו באמצע, בשטח האפור והדי כעור. בימים טובים אני מתנחמת בזה שהוא לא תופס נפח. בימים רעים, הוא מרגיש כמו מטאטא. לכן, כשהציעו לי טיפול החלקה חדש שנקרא" סילק סטרייט", הייתי הראשונה להתייצב.

נתחיל בעובדות: ההחלקה לוקחת שלוש שעות ארוכות, ועשיתי במספרה של ערן ויניב קצב (אבן גבירול 168, תל אביב), ל"אינדולה". מתחילים מחפיפה רגילה של השיער וייבוש, ולאחר מכן מורחים עליו חומר שפותח את השיער, חופפים במים קרים (שהקפיאו אותי כליל למשך רבע שעה על מנת להסיר לחלוטין את החומר) – ואז חוזרים על כל התהליך מחדש. הבשורה הטובה: כאן זה נגמר. בשונה מהחלקות אחרות, לא עושים שימוש במגהץ ששורף את השיער.

יצאתי מהמספרה והרגשתי כמו פאם פטאל. שערי היה חלק כמו אחרי פן, אבל נראה טבעי ובריא. יומיים לאחר מכן ניגשתי לחפיפה הביתית, חרדה ומתוחה, משוכנעת שהשיער החלק היה רק אשליה של רגע. איזה כיף לטעות: השיער נותר חלק ואפילו קיבל תפנית טבעית עוד יותר. בשורה התחתונה: אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל מאז ההחלקה קיבלתי 2 מספרי טלפון וים של מחמאות. שווה. הכי שווה.

מחיר: 800 -1,100 שקל. מחזיק מעמד לחצי שנה עד שמונה חודשים.
להשיג: במספרות המורשות.

מסקרה מצמיחת ריסים

מי אני: GROW LUSCIOUS של רבלון.

אין תמונה
היה מייגע אבל שווה. החלקת שיער של אינדולה
המומחים של רבלון טוענים שפיצחו את סוד הריסים המושלמים, ומי אני שאתווכח איתם. לטענתם, המסקרה החדשה לא רק מעבה את הריסים כשאת משתמשת בה, אלא גם יוצרת אפקט מתמשך וגורמת לריסים שלך לצמח ולהתארך עוד ועוד במהלך שימוש חוזר. לי זה דווקא נשמע קצת מאיים, אבל בלאו הכי אין לי אפשרות לאמת או לשלול את הטיעון – כך שאתייחס רק לפעולה המיידית של המסקרה, לה אני בהחלט יכולה לפרגן.

רבלון החדשה עשתה את העבודה: היא הדגישה את הריסים בעובי שאי אפשר לפספס, כזה המחייב איפור פנים תואם (אם את משתמשת רק במסקרה, העיניים שלך יודגשו מעט יתר על המידה). ההדגשה נותרה על ריסיי במשך כל שעות היום, לא התפוררה ובטח שלא נמרחה, וגם השימוש במברשת העבה היה נוח.

מחיר: 115 שקלים.
להשיג: ברשתות הפארם, המשביר לצרכן ובפרפומריות פרטיות.

סרום ג'ל לעיניים

מי אני: New advanced night repair eye, אסתי לאודר.

אין תמונה
היה מייגע אבל שווה. החלקת שיער של אינדולה
אם נשים רגע בצד את השאלה "אבל למי יש כוח למרוח קרם שונה על כל פיסת עור?", יישאר הדיון בשאלה: מה תורם לנו הסרום ג'ל החדש של אסתי לאודר?. הוא מבטיח להוריד משמעותית את סימני הגיל באזור העיניים, קרי קמטוטים, נפיחות וגוונים של ראקון, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שנחסוך ממך פירוט שלה. ולמרות שאנחנו לא יכולות לחתות בחיינו שהוא אכן עושה את זה, חשוב לומר שהוא אחד המוצרים הנעימים שניסינו. קריר, נספג חיש מהר, מרענן, מעורר, ובהחלט מסייע לתחושת ומראה היובש באזור. והוא בעיקר עשה לנו חשק לשוב ולהשתמש בו מדי יום, וזה ממש לא מובן מאליו.

מחיר: 310 שקל ל-15 מ"ל.
להשיג: ברשתות הפארם, המשביר, אפריל, ובפרפיומריות.

בושם

 

מי אני: LOVE, של קלואה.

אין תמונה
היה מייגע אבל שווה. החלקת שיער של אינדולה
יודעים יצרני הבשמים שאנחנו סאקריות של דברים יפים. תנו לנו קופסה נאה או אריזה שתראה לנו אטרקטיבית על אחד המדפים בבית – וקניתם אותנו. ואכן, הרבה בשמים מצליחים בזכות האריזה שלהם, ולאו דווקא התוכן. החדש של קלואה, LOVE, כבש מהשנייה הראשונה. מראה וינטג'י-מודרני, גווני זהב וורדרד-נוד-עתיק, שרשרת דקיקה שמחברת בין הבקבוק לפקק. הכל מושלם. חוץ מהריח. הוא פרחוני (אירוס, לילך, יקינתון), אבל לא כבד – מאזנים אותו ניחוח מאסק וגוון אבקתי (טאלק ואבקת אורז), אבל התערובת כולה לא יושבת נכון, כאילו מישהו החליט לשים שם הרבה יותר מדי טאלק. חבל, דווקא יש לו פנים יפות.

מחיר: 485 שקל ל-50 מ"ל, 620 שקל ל-75 מ"ל.
להשיג: באפריל, המשביר לצרכן ובפרפומריות.

>> עשרת המוצרים הטובים של השנה