לא ברור מה חשבו השכנים ששמעו את צווחת העונג שפלטתי, כש- Magnetic Force של "קולור קלאב" הגיע סוף סוף לידיי. חובבות לקים אחרות יהיו אולי שותפות לתחושת ההתרגשות – הרגע הזה שבו לק עם אפקט חדש ומסקרן, שרק מחכה להימשח על הציפורניים, נופל בחלקנו. בעוד שכמה מחברותינו מרשות לעצמן בעיקר לגוון בין אדום, ורוד וכתום, והנועזות יותר הולכות על כחולים או על ירוקים טרנדיים, המשוגעות לדבר כבר מזמן הפליגו למחוזות הגליטרים, השימרים והקוויארים.

אין תמונה
נראה טוב גם לפני השימוש במגנט. הלק המגנטי החדש של קולור קלאב

אל תרגישו לא נעים אם המונחים הללו זרים לכם – לא מעט מותגי לקים נותרו מחוץ לשוק הישראלי וגם אלה שעשו עלייה לא תמיד מייבאים לכאן את כל הקולקציות, או מוכרים את מוצריהם רק במכוני טיפוח. גם טרנד הלקים המגנטיים, שעליו שמענו כבר מזמן, חיכה בסבלנות עד שיגיע גם למחוזותינו.

משטח נחושת תלת מימדי על הציפורן שלך

אז על מה כל המהומה? מדובר בלק שמכיל חלקיקי מתכת בלתי נראים לעין, שבקרבה למגנט בעל תבנית מסוימת יוצר אפקט על גבי הציפורן הצבועה. הפטנט הזה הגיע גם ל"קולור קלאב", שיצאו בקולקציה בת שישה צבעים מטאליים: כתום, מג'נטה, זהב, כסף, כחול ונחושת, הצבע שנדגם. לכל בקבוקון לק מצורף פקק שבראשו מגנט עם מחיצה מעוגלת, המאפשרת לקרב אותו לציפורן בלי להרוס את הלק. אחרי כמה שניות, הצורה הגיאומטרית שטבועה במגנט – במקרה הזה גלים – נוצרת על הציפורן. הצורה מתקבעת כשהלק מתייבש.

נשמע מגניב בטירוף, לא? במבחן התוצאה, מדובר בלק איכותי בעל גימור מיוחד וטרנדי גם אם לא משתמשים במגנט. אלא שהאפקט עצמו, שלשמו התכנסנו, מרשים הרבה פחות במציאות מאשר בתמונות היח"צ של המוצר. מצד שני, אפשר לתלות זאת גם בחוסר הניסיון, שכן בשימוש חוזר התוצאות היו טובות וניכרות יותר, ונראו ממש כמו משטח נחושת תלת מימדי. בחברה מבטיחים ש"באמצעות מיומנות נרכשת, תוכל הלקוחה ליצור שלל דוגמאות שונות על משטחי הציפורניים", כך שאם לא תשמעו ממני בזמן הקרוב – זה כנראה מה שאני עושה.

מחיר: 65 ש"ח ל-10 מ"ל. להשיג בסניפי "נייל סטודיו" ובמרכזי הטיפוח המקצועיים ברחבי הארץ.

(קרן בר לב)

חדש על המדף: ברונזר, מכשיר ביתי להסרת שיער וסבון פנים
אין תמונה
ברונזר שיזוף של OFRA , רול און חשמלי של Veet ופילינג של פבוניה בוטניקה

ניסיתי ברונזר שיזוף בהטבעת שמש מבית OFRA Cosmetics, מה שהתברר כצעד מצטיין. חברים שאלו אותי אם הייתי בטיול או בים, אמא לא הבינה מאיפה השיזוף ואני הרגשתי מינימום פוסט חופשה באיי סיישל. מסתבר שאני עושה לפרצוף שלי טובה על הדרך: הברונזר עשיר במינרל טיטניום, ויטמין E וגם מסנני קרינה, שלא אשתזף "על אמת" חלילה. מחיר: 184 שקל. אצלנו בסטיילריבר: 165 שקל (הילה יחימוביץ')

הרול און החשמלי של Veet נוח וקל לשימוש: מכניסים את השעווה ליחידת החימום, ממתינים כעשרים דקות ומתחילים בעבודה. המריחה בעזרת המכשיר פשוטה, ואת מרגישה כמו הקוסמטיקאית של עצמך. הבעיה מתחילה כשהמריטה נגמרת - השעווה פשוט לא יורדת מהגוף, כמו מסטיק שנדבק למכנסיים. גם אחרי מקלחת השעווה לא רצתה לעזוב את העור, ורק שמן תינוקות הצליח להעיף את הסוררת. להשיג בסופר פארם. מחיר: 100 שקל (הילה יחימוביץ')

הפילינג של פבוניה בוטניקה נעים, ובמהלך שטיפת הפנים וגם לאחריה הוא מעניק תחושה של רכות שאפילו לא מצריכה קרם. זאת למרות גרגירי הפילינג שלרוב הופכים את העור לקשה, יבש ומתוח. המוצר לא מיועד לנשים עם עור שמנוני ונטייה קלה לפצעונים. מחיר: 170 שקל ל-150 מ"ל (לילה אודנייב)

>> בפעם הקודמת אמרנו ביי ביי לשקיות השחורות מתחת לעיניים