מצעים- סילקי (צילום: אור גץ)
סילקי ארוזות. יש לכם את זה במצעים? | צילום: אור גץ

 מבלי להעליב אף תולעת נאמר שמשי הוא בד אמביוולנטי. מצד אחד סמל לעדינות, איפוק ויוקרה, רמז לתרבות אנינה ורחוקה ותוצרת בהחלט ראויה בשביל זוחלת שניזונה מעלים. מצד שני, סליז מפוקפק. במקרה טוב חלוק בית של גברים כרסתנים בגיל העמידה שמריירים על גיישה המענטזת בחלוק משל עצמה. בתור תחפושת לפורים? בצורת מתנות לכל דכפין מהטיול בסין? סבבה, רק שברגיל, ובגלל אותו אפיל בעייתי, קשה להאמין שהבד הזה ייכנס לנו לחדר המיטות.

אלא שאז צדה עינינו מוצר חדש ומרתק – Silky שמו. מדובר בציפית משי שכל ייעודה בחיים הוא להיות נחמדה לשיער שלך. ולא במובן פן-גוונים-פונינט. שכן חוץ מכל ההרס שנגרם לשיער ברגיל, אז גם בשינה אין לנו שקט. החיכוך שלו בבדים גסים (כמו המצעים חצי פוליאסטר-חצי כותנה שהורישה לנו דודה אסתר), הופך אותו למסכן, מדובלל ושבור. המשי, בהיותו הבד הרך בתבל, מונע את החיכוך האמור ובמקום לקום בבוקר עם תפיחה ססגונית על הראש, מותיר את הפריזורה רכה ושפויה. ולא רק השיער, גם עור הפנים שלנו משתפשף בבד הגס במהלך הלילה. קמטי שינה קוראים לזה, כשאת נמחצת על הכרית ומתעוררת בפורמט של שארפיי.

 הציפית שלנו הבטיחה לשפר מראה גלי ונפוח, לשמור על הפן לאורך זמן, למנוע שבירות בשיער ולהפחית קצוות מפוצלים ונשירה. היא גם הבטיחה שנתעורר כאילו חגגנו במסיבת בוטוקס סוערת כל הלילה. אז אנחנו לא סגורות על זה שהפכנו לפרסומת לפנטן מאז שאנחנו ישנות עליה, אנחנו גם לא יודעות בקשר לקמטים, אבל בהחלט ניכר שיפור. בשיער יש הרבה פחות קשרים בבוקר, על הכרית עצמה לא נותרות שערות חמקמקות, הפן נותר ישר גם אחרי לילות סוערים במיוחד, והפנים? ובכן, אנחנו משתדלות לא להסתכל במראה בבוקר.

ועוד קטנה. הציפית של סילקי עשויה ממשי סאטן (סאטן, אגב, אינו בד, כי אם טכניקת אריגה). באנגלית קוראים לזה Silk Charmeuse, צירוף מילים שגורם לנו להרגיש הכי "סקס והעיר" פינת "פרויקט מסלול". רק שלא נגמור מענטזות בחלוק.

יתרון מסעיר: לא חראם על השיער שלך?
חיסרון בולט: לא חראם לפרק את הסט המהמם שרכשת בכיתן לפני שבוע?
יעלה לך: 89 שקל הציפית, ושימי לב – מדובר במחיר היכרות. ברגיל עולה התענוג 139 שקל ליחידה. תאלצי גם להתלבט בין ציפית לבנה, כחולה או ורודה.
איפה: דרך אתר סילקי, או בטל': 050-5822311. אלה שגרות במרכז יוכלו גם לסור ל"כפיר", בית מרקחת בבלי, רח' הרב עוזיאל 1 תל-אביב, טל': 03-6040552.
בשורה אחת: תולעי כל העולם התאחדו!