איפור אוסקר 2013 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
הכי נטורל שיש. הכוכבות על השטיח האדום | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
מאחורי כל כוכבת שמסובבת את הגב שלה על השטיח האדום, ניצב ארסנל של אנשים שהביאו אותה עד הלום: ממעצב השמלה, עבור למעצב השיער, ועד המניקוריסט שאחראי על קצה הציפורן המשוחה בלק. זה הערב הגדול של השנה בו נמדדת הצלחתו של אמן: האם הוא שיחק אותה במקוריות ובמקצועיות או הכניס את הכוכבת עמוק עמוק אל תוך רשימת ה"נוראיות על השטיח האדום"? בזמן שאת ביקורת הגרדרובה אני משאירה לכל אותן משטרות אופנה, אני כאן לדבר על האיפור, ואני גאה לומר שהשנה הכוכבות הצטיינו במראה נקי, זוהר ופשוט.

הסוד הוא בריסים

איפור אוסקר 2013 (צילום: SAEED KHAN, GettyImages IL)
אייליינר דק, שפתון עדין. יאללה אביב | צילום: SAEED KHAN, GettyImages IL
מאן האתאווי , הלן האנט, סנדרה בולוק ועד נעמי ווטס, ג'ניפר אניסטון ושרליז ת'רון: כולן בחרו השנה שלא להתחכם, לא להגזים ולא להצטעצע. במקום צבעי מלחמה, הן הלכו על המראה הנקי, המינימליסטי עם נגיעה עדינה שנותנת את כל ההבדל.

העיניים היו מאופרות בעדינות, בצלליות בגווני נוד, ורודים רכים, זהב ושמפניה עם אייליינר דק. גם המראה המעושן קיבל תפנית קלילה השנה כאשר בא לידי ביטוי רק על קו הריסים העליונים. הריסים התחתונים נותרו נקיים ולא מאופרים, מה שהשווה לאזור העיניים מראה עדין. על הווליום האמיתי , אחראיות תוספות הריסים המלאכותיים. הם אלה שעשו את כל ההבדל, בכך שהגדילו את העין ללא שימוש בצבעים מיותרים.

איפור אוסקר 2013 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מינימום מאמץ, מקסימום הצלחה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
ומה בשפתיים? אם בשנה שעברה כמעט לכולן היה שפתון אדום לוהט על כל גווניו, אז השנה שודרגו הכוכבות בשפתונים רגועים בגוונים של פסטל, כתום, ורוד ונוד.

המראה המובהק של האוסקר הוא ללא ספק נבואה למראות האביב שבאים עלינו לטובה: המגמה, תוכלו לרשום לעצמכן, היא נקייה, רעננה. עור הפנים לא מפודר ומעט מבריק, השפתיים רעננות אך לא צבועות בגוונים עזים ואת מוכנה לפסח. 

ורד ספיבק - בית של איפור

>> בפעם הקודמת: איך תתאימי את גוון הליפסטיק לשפתיים שלך?