אחרי שבפעם הקודמת, הצגנו לכן ארבעה מהפכי שיער שדורשים הרבה מאוד אומץ, הפעם הלכנו על משהו הרבה פחות מפחיד, והרבה יותר יומיומי: שיער, יודעת כל בחורה לומר, יכול לרומם את מצב רוחך או לגרום לך להישאר בבית, עד שהוא יחליט לשוב לסורו. אז את קובעת תור למעצב השיער. אבל תודי שאין דבר מעצבן יותר מללכת לספר וביום למחרת, אף אחד לא מבחין שבכלל עשית משהו. אז אם את בעניין של שינוי קליל אך נוכח ומורגש, קבלי 4 הצעות מבית היוצר של מעצב השיער קולי, שישמרו לך על האופי אבל יעשו לך יופי של שינוי.

נינט טייב שוב מגלחת חצי ראש, אוגוסט 2011 (צילום: מתוך פייסבוק)
רוצה שינוי? יש לנו הצעות קצת יותר רגועות עבורך. נינט והגלאח | צילום: מתוך פייסבוק

השינוי מתחיל בראש: גוונים ודירוג

קולי: "רומי היא בעלת שיער שטני כהה. כשראיתי אותה הרגשתי שהוספת ניצוץ של גוון וטקסטורה יביעו בצורה טובה יותר את אופייה, ויאירו את עור הפנים שלה. מתוך אותה מחשבה החלטנו לעשות שינוי קל בעזרת מספר גוונים במסגרת הראש בלבד".
תספורת
: "לאחר ביצוע הגוונים, סידרנו את מסגרת הפנים על ידי גזירה קלה, והדגשנו את המראה הטבעי הגלי של השיער בעזרת פן זריז. יצרנו מראה חדש נערי ורענן המתאים יותר לרומי".
טיפ:
  מראה זה מתאים לבעלות שיער גלי המעוניינות להוסיף טוויסט לתספורת, מבלי לפגוע במראה הטבעי של השיער. גזירה קלה במסגרת הפנים עושה את העבודה ללא מאמץ.
לשימור העיצוב: 
קצף מגדיר לעיצוב שיער מתולתל, גלי, פגום, לסדרת Enrich– וולה קר, וולה פרופשיונלס. למראה גלי וזורם, שומר על לחות השיער ומשמר את העיצוב לאורך זמן.

שינויים בשיער - רומי  (צילום: עודד קרני)
מראה רענן וצעיר. רומי | צילום: עודד קרני

צבע מוסיף המון: הבהרת השיער

קולי: "לוטם הגיעה אלינו עם שיער חום כהה. החלטנו שהשינוי המהיר והבולט ביותר יהיה הבהרת כל קצוות השיער, תוך שמירה על הצבע הטבעי בקודקוד השיער".
תספורת
: "לאחר ביצוע ההבהרה, הוספנו דירוג קל ומהיר לאורך כל המסגרת של השיער, תוך שמירה על האורך. כתוספת להדגשה ביצענו סלסול קליל בקצוות השיער להדגשת השינוי בצבע".
טיפ
: מראה זה מתאים לבחורות האוהבות לגלוש, לבלות בשמש, ולעסוק בפעילויות מים. ביצענו גוונים בהירים רק בקצוות השיער (דמויי גווני שמש) ולא בכולו - זוהי צביעה שאינה פוגעת בשורשי השיער, שכן נשים המרבות לשהות בשמש ובמים חשופות יותר לנזקי שמש.
טיפ 2
: לשזופות נמליץ על גוונים בהירים, זהובים, שטנים ובלונד. אם את בהירת עור - יש להימנע מגוונים צהובים שמחווירים את הפנים.
לשימור העיצוב
:  קצף מגדיר לעיצוב שיער מתולתל, גלי, פגום, לסדרת Enrich– וולה קר, וולה פרופשיונלס. מתאים במיוחד לנערות ונשים המרבות לשהות בשמש ובמים. מותאם לשיקום עמוק ולחות לשיער פגום, מקנה מראה גלי וזורם, שומר על לחות השיער ומשמר את העיצוב לאורך זמן.

שינויים בשיער - לוטם  (צילום: עודד קרני)
לגולשות שבינינו. לוטם | צילום: עודד קרני

טאץ' קטן לבחורה שמעזה: פוני זה כל השוני

קולי: "לשרונה צבענו רק את שורשי השיער בבלונד שטני, המתאים ומדגיש את הגוון הקיים בשערה".
תספורת:
"יצרנו פוני המשתלב מעולה עם התספורת הנוכחית של שרונה. כאן ניתן לראות בבירור איך גזירת פוני יכולה לשנות לגמרי את תווי הפנים ולהדגיש אותם. במספר דקות שינינו את המראה לחלוטין, אך היופי בשינוי הוא שלעין בלתי מזוינת יהיה קשה להבחין מה השינוי שנעשה אך בהחלט תוכל לראות את ההבדל בין שני המראות"
טיפ:
"מראה זה הולם נשים בעלות מבנה פנים מוארך. במבנה כזה קיימת עדיפות למסגר את הפוני והפנים. עיצוב זה מעניק חתך יפה למבנה הפנים ומשדרג בקלות לתספורת".

שינויים בשיער - שרונה (צילום: עודד קרני)
פוני לבעלות פנים מוארכות. שרונה | צילום: עודד קרני

ממסגרים לך את הפנים: גוונים מאירים

קולי: "ליאה, כמו רומי, הגיעה עם שיער שטני כהה. החלטנו להוסיף לה גוונים עדינים בגוון שטני על מנת להאיר את הפנים, ולשדרג את המראה".
תספורת
: "לאחר ביצוע מהיר של הגוונים, יצרנו זווית קצרה לאורך הפנים על ידי דירוג השיער, ושמירה על האורך. השינוי שביצענו מאוד קטן אך ניתן לראות כמה הוא הוסיף למראה הכללי של רומי. התספורת נראית חצופה, טבעית, רעננה ולא מאומצת".
טיפ: תספורת זו מתאימה לנערות ונשים צעירות, המעוניינות למסגר את התספורת ולעצב אותה מבלי להתחייב לתספורת מגבילה ובולטת. שינוי קליל שמוסיף המון. הגוונים מוסיפים צבע וחיות לגוון אך אינם משתלטים על הרקע הטבעי. עיצוב שמתאים לכל אחת.

שינויים בשיער - ליאה (צילום: עודד קרני)
חצופה ורעננה. ליאה | צילום: עודד קרני

*שיער: מספרת "קולי" לוולה פרופשיונלס

מה דעתך על השינויים? שתפי אותנו

>> הבלונדיניות הסודיות של הוליווד: הידעת שאנג'לינה ג'ולי היא בכלל בלונדינית?