ג'ניפר לורנס, ג'ניפר מוריסון ואיימי רוסום (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
מימין איימי רוסום, ג'ניפר לורנס וג'ניפר מוריסון דופקות לוק קיצי במיוחד עם צמות מאלפות | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL

אחרי שראינו שכל סלב שמכבדת את עצמה עיטרה את שיערה הקיץ בצמה מסוגננת משל עצמה, החלטנו שבא לנו גם. בין אם את חושקת בצמה מרושלת כזאת שנראית כאילו הרגע יצאת מסלון כלות - יש לנו צמה בשביל כל אוקייז'ן. הכיני אצבעותייך ומחלפותייך, ואל תשכחי גומיות למכביר. הכיני את האצבעות.

צמת כתר: הצמה הזו מתאימה לשיער באורך בינוני עד ארוך ואפשר לעשות אותה עם צמה סינית או עם צמות רגילות למתקשות (ווהו!). הלוק הספיציפי ייקח אותך לים וגם לדייט הלוהט שאחריו, ואם תשחררי כמה שוונצים בקטנה -  יחשבו שלא התאמצת כלל להשיגו. היי, אם לבחורה במצולמת בסרטון זה לקח  5 דקות, את בטח יכולה לעשות את זה בעשר גג.

צמת דג צידית: הצמה הזו מתאימה בעיקר לשיער ארוך ועדיף שלא יהיה חלק מדי על מנת שלא תתפרק. גם אם זה נראה לך מסובך, צמת הדג היא אחת הצמות הפשוטות יותר לקליעה. כל שעלייך לעשות הוא לחלק את שיערך לשניים ולהעביר מצד אחד למשנהו קווצת שיער. פיס אוף קייק.

>>עכשיו גם בפייס: מאקו נשים

 גולגול פרחים קלועים: הסגנון המהמם הזה מתאים לערב רומנטי במיוחד כמו גם לנשף סיום תיכון או חתונה, והוא מושלם לבעלות שיער ארוך. עדיף חלק. אם ביומיום אנחנו לא ממליצות על החלקות או תוספות, הפעם נשבור שגרה. מה שכן, מדובר בצמות למתקדמות.

צמה סינית צידית: הסגנון הזה מתאים גם לבנות עם שיער קצר (מפתיע נכון?) ועם ההדרכה הנכונה אפשר לעשות אותו בקלות וגם לסגנן אותו אחר כך לגולגול או להשאיר את רוב השיער פזור. מה שכן, אל תיבהלו מכמות השיער של המדריכה בקליפ היוטיוב שלפניכן. אתן יודעות מה אומרים - קנאה עושה קמטים.

צמת מפל מים: הסגנון הבא נועד לבעלות שיער ארוך אולם בניגוד לסגנונות האחרים, השיער גם יכול ואף רצוי שיהיה גלי-תולתל. נודה שהצמות הבאות נראות כאילו נועדו למיטיבי לכת אבל בעזרת הרבה סבלנות ניתן להגיע ללוק מהמם איתו אפשר לדפוק הופעה בכל אירוע.

>>הטיפ השבועי: צמה זה כל הסיפור
>>צמת אבועגילה יפה לאללה