אם בשנה שעברה היה זה האפור ששלט בעולם האופנה, השנה נדמה שסקאלת הצבעים על הפריזורה החליטה לעשות שינוי מן הקצה אל הקצה: קבלי את הוורוד האופטימי בגרסת הפאנק. הדוגמנית שרלוט פרי סובבה ראשים עם  ורוד פוקסיה, נעמי קמפבל וליידי גאגא משחקות אותה פרינססות על שערי מגזינים ואצלנו יש את נינט טייב, שכמו תמיד, יודעת להתאים את עצמה לטרנדים. האם הלוק המתקתק הזה יתפוס עוד כמה ראשים?

אין תמונה
סובבה ראשים על המסלול בשבוע האופנה בניו יורק. שרלוט פרי


עם כל הכבוד לנינה שלנו, החותמת הרשמית שהצהירה על הטרנד נצפתה בשבוע האופנה בניו יורק, שנגמר בשבוע שעבר. הדוגמנית שרלוט פרי עלתה למסלול בשיער מעורב בוורוד ובלונד חיוור, ולוהקה ללא פחות משלוש תצוגות אופנה (ריצ'ארד צ'אי, פרבל גורונג ויונייטד במבו), ובכולן משכה את תשומת ליבו של הקהל.

דרושים: אופטימיות וראש פתוח

לפני שזה קרה, הגיעו השערים של נעמי קמפבל בקארה בובה ורדרד-סגלגל על מגזין "ווג" הרוסי, וממש לאחרונה קיבלנו את ליידי גאגא במראה סמי-הגון על ווג האמריקאי. גם בית האופנה ז'יבנשי בחר את הדוגמנית מלגוסיה בלה בעלת מחלפות הפוקסיה המלוכלכת לככב על מודעת הפרסום שלו (לצד הדוגמנית הטרנסקסואלית ליה טי). ואצלנו, כאמור, קיבלנו נינט, שהחליטה להירתם לטרנד ועשתה זאת בגבורה גדולה על מחצית מפדחתה. 

נינט שיער ורוד (צילום: אלעד דיין)
עברה מבלונד חיוור לורוד עתיק. נינט מייבאת את הטרנד | צילום: אלעד דיין
אין תמונה
באופן מפתיע, הורוד על גאגא נראה רגוע. ליידי גאגא על ווגאין תמונה
אפילו נעמי קמפבל נהפכה ורודה. על ווג רוסיה

המראה עצמו רחוק מלהיות מלוטש ומהוגן - הוא משחק על גבול הפאנק המופרע וללא ספק גוון לא קל לעיכול. כדי לשאת צבע כזה על ראשך אינך חייבת להיות מאוד אופטימית באישיותך. בינינו, כנראה שמספיק שתגיעי עם ראש פתוח. 

אין תמונה
קלטת את הפוקסיה האפרורית. ג'יבנשי אוהב אותן אופטימיות

ספרי לנו: היית הולכת עם פוקסיה על הראש?

>> שיחת בנות עם קים בוסי: מעדיפה אוכל על שופינג
>> מחפשת פריטים שווים במחירים עוד יותר טובים? היכנסי ל-StyleRiver