עד כה, דומה שהאחיות לבית משפחת קרדישיאן הן עיסה אחת, מגובשת היטב, שלא ניתן לנתק אחת מהשנייה ולא פעם אף קשה להבדיל בין זאת עם הישבן לזאת עם הבעל המעצבן שאף אחד לא אוהב. מכל מקום, לפני תשעה ימים, קלואי קרדישיאן, הצעירה בחבורה, החליטה להקל על חיינו: זו צבעה את רעמת שיערה המפוארת לכתום עדין ובכך התנתקה מהשחור של אחיותיה. אחרי שהצהירה בפני כולם שהיא מתעתדת להפוך לאדומה לוהטת, זו כבר הספיקה לחזור בה וצבעה שוב לשחור. מבולבלת או סתם משועממת?

קלואי קרדישיאן - כתומה (צילום: Michael Caulfield, GettyImages IL)
נעים מאוד, אני קלואי החדשה | צילום: Michael Caulfield, GettyImages IL

סליחה, מישהו יודע איך מגיעים מכאן לאדום?

בעוד שאנחנו רגילות לראות נשים משנות את פריזורתן וצורתן בהוליווד על בסיס קבוע, משהו בלוק האדמונה של הקרדישיאנית הצליח לסחרר אותנו. המעבר החד מהשחור לברונטי על קו הכתום נראה לנו תמוה ועשוי יתר על המידה. "בכלל רציתי שיער אדום, אבל לא ידעתי איך מגיעים לגוון כזה ואיך עושים את זה", גילתה החברה למגזין life&style.

מי שעמד מאחורי המהפך, הוא מעצב השיער והסטייליסט של כל הקרדישיאניות, קלייד הייגוד. "קלואי ראתה דוגמנית עם שיער אדום אש על שער מגזין והפכה להיות אובססיבית בנושא", סיפר בראיון למגזין life&style. "היא רצתה לצבוע את שיערה כבר זמן רב. אחרי שקיבלה את אישורו של בעלה לסיפור, היא מיד נכנסה למספרה".

קלואי קרדישיאן כתומה עם האחיות קים וקורטני (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
עכשיו אפשר להבדיל. האחיות לבית קרדשיאן | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL


ארבע וחצי שעות (!) אחרי, קלואי השחרחורת קיבלה את הצבע שהיא רצתה. בערך. "למאר (בעלה של קלואי) מאוד אהב את הלוק אבל רצה שבכל זאת ייראה בהיר יותר", מגלה הייגוד. וקלואי, כמו רעייה טריה וטובה, חזרה שוב אל התופת והבהירה את שיערה בטון או שניים.
קלואי קרדישיאן שחורה (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
שחרחורה. קלואי בגרסתה הקודמת. מה מוצלח יותר? | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL


התגובות של המשפחה והחברים הקרובים היו אוהדות או כמו שקלואי צוטטה: "כולם ממש ממש אהבו את זה כאילו", אנחנו, אם לומר את האמת, פחות בעניין. מה שבטוח, ייתכן שצביעת השיער תחסל סופית את השמועות על הריונה של הגברת שכן יודעת כל בחורה עם בטן, שהתעסקות עם כימיקלים על הראש, אינה מומלצת בשלב זה של חייה. מצד שני, לכו תסמכו על בת משפחת קרדישיאן שבאמת תפספס פריזורה בגלל משהו שאפילו עוד לא בועט?

ואיך שלא יהיה, תשעה ימים אחרי החלטת השיער, קרדשיאן שבה לסורה וחוזרת לשורשים של המשפחה. זו צבעה לשחור הטבעי ובטוויטר שלה, צייצה: הייתי חייבת לצבוע שוב. היה מאוד כיף להיות אדמונית לשבוע. אבל חזרתי לעצמי. אני בטוחה שאשוב להיות אדומה בהמשך". הסיבה לצביעה החוזרת, כך אומרים, נובעת מכך שקלואי ביחד עם בעלה, מתחילים לצלם עונה חדשה של התוכנית ובערוץ !E רצו שתישאר אותה קלואי שכולם מכירים.

>> רגעי השיער הטובים לשנת 2010