לרגל העונה החמה נפגשו כמה מעצבי שיער לסשן תספורות, ובו הראו לנו מה חם, מה לוהט ומה לגמרי אאוט. לפחות עד החורף הקרוב. אז קארה הבוב של שפרה עדיין כאן (רק בקווים הרבה יותר נינוחים) וגם הפוני של נינט יכול לנשום לרווחה. אבל יש גם כמה תספורות שלא עמדו ברף והודחו.

כפי שכבר ראינו על הרבה מאוד פדחות בהוליווד, התספורות הקצרות ללא ספק שולטות: כמה שיותר עורפים חשופים, כמה שיותר אפרוחי ומתוק. התספורות הקצרות בולטות בכל הגרסאות: מהשוכבות בנחת על הראש ועד הקוצניות והתזזיתיות. אמה ווטסון, מישל וויליאמס ואשלי סימפסון הן שלוש מתוך רבות שהחליטו להניח מאחוריהן את השיער הארוך. מבחינת מזג האוויר הישראלי ביולי-אוגוסט, זה לא רק יפה אלא גם הכרחי.

אשלי סימפסון - רגעי השיער הטובים של 2010 (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
קצרה, שובבית ופוני - תספורת הדגל של הקיץ. אשלי סימפסון | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL


מי שבכל זאת רוצה לשמור על אורך, מוטב שתדע שהאג'נדה של הקיץ היא כמה שיותר לוס, רפוי ונוח. אם בשנה שעברה המראות היו חדים, בחיתוכים גיאומטריים ברורים וא-סימטריים א-לה אופנת יפן, השנה מדברים איתנו על מראה רענן, צעיר ושובבי עם דירוגים קלילים וכמה שיותר אווריריים.

בגזרת הצבעים הבלונד אמנם נשאר איתנו, אבל מה שכן - במקום בלונד פלטינה נתמקד בגוונים טבעיים יותר, שיקנו תחושה שהשיער שלנו זכה לנשיקת שמש ותו לא. אף אחד לא צריך לדעת שהוצאת כמה מאות שקלים על הנשיקה הזאת, נכון?

>> טרנד הגיק שיק חוזר? הכירי את משקפי הראייה הענקיים
בא לך לעשות שופינג מהבית ? היכנסי ל-StyleRiver