פוני הוא מסוג המראות שנראים כמו טרנד, אבל למעשה הם על-זמניים. המראה הזה, הספק ילדותי ספק סקסי של השיער הגולש על העיניים, תמיד מרגיש כמו הבלחה עונתית, טרנדית וחמה, שחולפת תוך זמן קצר. מצד שני, מדובר בהבלחה שתמיד חוזרת לאופנה. יתרונו של הפוני בכך שהוא ממסגר את הפנים והופך את המראה לשונה לחלוטין ברגע. החיסרון המובהק הוא שאם את כבר רוצה להיפטר ממנו, עלייך להמתין חודשים ארוכים עד שיתארך. ובכן, יש פיתרון חדש וחכם: clip on bangs. 

קים קרדישיאן - פוני מזויף (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
שאלה את הפוני מהפקת אופנה. קים קרדשיאן | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

קים קרדשיאן התלהבה בטירוף

הקליפ און בנגס הם עוד סוג של תוספות שיער, שמתחברות בקליפס אל קדמת הראש וניתנות להסרה בקלות. בין המפורסמות שכבר נכבשו בזיוף הן סנדרה בולוק (שעשתה זאת על השטיח האדום בטקס גלובוס הזהב 2010), זואי דשנל, אודרינה פרטרידג' (הוליווד הילס) וממש לאחרונה גם את הזמרת ליאונה לואיס נצפתה בפוני עצבני שאינו נראה טבעי כלל ועיקר. נושאת הדגל של המראה היא קים קרדשיאן, שהיללה את הפוני המזוייף והחדש. בראיון לערוץ !E, אמרה: "שמו לי את התוספות היום בהפקת אופנה וכל כך התלהבתי, שביקשתי ללוות את זה לערב", לזכותה ייאמר שעל אף הזיוף, קים היא אותנטית בהחלט.

ליאונה לואיס -  פוני מזוייף (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מוגזמת מדי. ליאונה לואיס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

סנדרה בולוק  -  פוני מזוייף (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
דווקא חיבבנו פלוס. סנדרה בולוק | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

מעדיפה פוני לערב או לשלושה חודשים?

ומה הבשורות בארץ? ובכן, הפוני הביתי, כזה שאת יכולה לרכוש בכל חנות פארם ולהדביק על פדחתך מול המראה באמבטיה, עוד לא הגיע למחוזתינו. אבל מי שבכל זאת רוצה לנסות תוספת שיער בפוני, יכולה לעשות זאת אצל מעצבי השיער. "אני עובד עם תוספות שיער לפוני בעשר שנים האחרונות", אומר איציק כרסנטי לוולה פרופשיונל. "יש הרבה מאוד שיטות להדביק אותו, כמו שיש הרבה שיטות בכל תעשיית תוספות השיער. יש שיטה של טיקטקים, כמו גם הדבקה זמנית של הפוני (ליום ועד שבוע*, ועד הדבקה קבועה שמחזיקה מעמד שלושה חודשים ואף יותר".


לדברי כרסנטי, כל הסיפור אורך 10 דקות בלבד, והפוני כמובן עשוי מ-100 אחוז שיער טבעי. "אין פשרות על העניין הזה, כי אם לא נעבוד עם חומר טבעי אז כל המראה ייראה מאוד מלאכותי". ומחיר התענוג? פוני זמני לערב אחד יעלה לך בין 200 ל-300 שקל, פוני לשלושה חודשים יעלה בין 500 ל-550 שקל

בחורות יודעות שהן יכולות לקבל פוני מלאכותי?
"לתוספות הפוני אין כמעט יחסי ציבור. כך יוצא שהלקוחות מתוודעות אליו דרכי. לא פעם יוצא לי להמליץ ללקוחה לעשות פוני, וכשזו חוששת, אני ממליץ על התוספת".

רייצ'ל בילסון -  פוני מזוייף (צילום: Junko Kimura, GettyImages IL)
עמוס מדי. רייצ'ל בילסון | צילום: Junko Kimura, GettyImages IL
זואי דשנל - פוני מזוייף (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מרגיש לנו אמיתי לגמרי. זואי דשנל | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
אודרינה פטריג' - פוני מזויף (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
יום אחד עם פוני, יום למחרת בלונדינית בלי. אודרינה פטריג' | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL


ואיך הלקוחות מגיבות לזה?
"קודם כל הן נדהמות, לא מאמינות ומאוד מפקפקות. אחרי 10 דקות של עבודה, הן עדיין המומות, אבל הפעם לטובה, ואחר כך הן וחוזרות לעוד. יש לי לקוחות קבועות שעושות את זה, אמנם לא בכמות מסחרית, אבל בהחלט יש לכך דרישה שהולכת וגוברת. למי ששיערה דליל, ואין לה אפשרות לקבל פוני עשיר, עבה ורציני, הפיתרון הזה נפלא במיוחד".

>> הפנים שלך עגולים? אז כדאי שתתרחקי מפוני. עוד טעויות שיער
שופינג איכותי עד הבית: הכנסי לחנות המעצבים שלנו