הספיקו לנו כמה ימים של קיץ שרבי כדי להבין שהגיע הזמן לעשות שינוי, והדגדוג הזה בעורף אומר דבר אחד בלבד: תספורת, ומהר. רגע לפני העונה החמה, יש לנו נטייה למהר לספר ולבקש לקצץ ולרענן, ולו רק בגלל שכל כך חם שאין לנו את היכולת הפיזית להסתובב עם רעמה, מפוארת ככל שתהיה. מזל שהתספורות הקצרצרות האלה תמיד נראות שיקיות, נכונות ובעלות קריצה.

כנראה שגם רנה זלווגר, היידי קלום, היידן פניטייר ודוגמנית העל אגנס דין חשבו אותו דבר, וביקשו ממעצב השיער שלהן את אותה בקשה: קצר, שונה וכמה שיותר מגניב. מצערת העובדה שעבור חלקן התוצאה הייתה קצרה ושונה, אבל רחוקה מלהיות צעירה ומגניבה. מעבר לחוסר שביעות הרצון שלנו, ביקשנו לקבל חוות דעת מקצועית ממעצב השיער קובי בורוכוב, בעיקר בשביל שיגיד לנו שאנחנו צודקות. 

היידי קלום: מצעירה למבוגרת ב-60 שניות

אין תמונה
מחלקה וזורמת למרובעת ומבוגרת. היידי קלום ממסגרת את פניה

לפני: קארה ארוך.
אחרי
: תספורת בוב ארוכה וממוסגרת.
דבר המעצב: "אני שמח שהיידי גיוונה סוף סוף והחליפה את הקארה הישן והמפהק באחד חדש ומרענן. אין ספק שהיא גילתה אומץ. מצד אחד, התספורת מבגרת אותה, אך עדיין מחמיאה לה. זה נראה טוב בעיניי. הפוני מעניק שיק אחר מהמראה היומיומי והמעט סתמי".
למי זה מתאים: "מדובר בתספורת שדורשת טיפוח מתמיד גם בבית, וגם מצריכה ביקור שבועי אצל הספר עבור פן, שכן המראה יפה רק כשהוא מטופל היטב. לתספורת הזאת יש נטייה לצאת מהכיוון אם לא דואגים לטפל בה ולפתח שוונצים. היא מתאימה במיוחד לבעלות מבנה פנים קטן, אובלי, פחות עגלגל ולא מוארך. למי שאין כוח להתעסק עם זה, מוטב לבחור במראה אחר".

היידן פנטייר: מגולשת לאשת חברה

אין תמונה
מפצצה צהובה לשטנית מתוחכמת. פנטייר מגוונת

לפני: נערת חוף אמריקאית טיפוסית עם שיער בלונדיני ארוך ושופע.
אחרי
: אישה צעירה שיקית וחצופה בתספורת קצרה צבוע לחום שוקולד.
דבר המעצב:
"היידן עשתה את השינוי הכי קיצוני בחבורה. בגזרת הצבע, אני משבח אותה על הבחירה וכבר זמן מה מאמין שהשטני הוא הבלונדיני החדש. הצבע מאוד מחמיא לה, מבליט לה את העיניים ובגדול, מציע חלופה הרבה יותר נשית וסקסית, מה שמוכיח שאפשר לצאת מהצהוב המוכר ולהעז בכיוונים חדשים.
התספורת הקצרה והמשוחה לאחור מאוד נשית ומאפשרת לה לשחק איתה בדרכים רבות. היא מבליטה להיידן את תווי הפנים, ובעיקר את המצח הגבוה שהיא החליטה שלא להסתיר עם פוני. מכיוון שמדובר בבחורה יפה עם פנים עדינים, כשהיא מאופרת בקפידה והתספורת עשויה היטב, זה עובד".
למי זה מתאים: "בשל העובדה שמדובר בתספורת שמדגישה את תוי הפנים, תספורת כזאת תתאים לאישה שמטפחת את עצמה על בסיס יומי. יש חשיבות גבוהה לאיפור נכון, סידור גבות. מי שאין לה כוח לזה, עדיף שתבקש תספורת אחרת. מבחינת מבנה פנים, זה מתאים לכל מבנה פנים בשל העובדה שהיא חתוכה באורכים שמאפשרים תימרון ומשחק".

רנה זלווגר: ממשעממת וסתמית לצעירה ושיקית

אין תמונה
עשתה חכם. רנה זלווגר מוסיפה טוויסט למראה

לפני: קארה בלונדיני עד הכתפיים.
אחרי
: תספורת בוב קצרה עם פוני וגוונים מעודכנים.
דבר המעצב:
"הקארה החדש של רנה  מיוחד ומאוד יפה לה. מדובר בשינוי משדרג לטובה מקארה ארוך ומשעמם לתספורת קצרה עם פוני שגורמת לה להיראות צעירה ומיוחדת יותר".
למי זה מתאים: "לכולן. אם כי בעלות שיער חלק ייהנו ממנה יותר. המקורזלות והמתולתלות למינהן עלולות למצוא את עצמן בעיסוק יומיומי בניסיון לשמר את המראה והפוני החלק, אלא אם כן יבחרו בהחלקה לצמיתות. התספורת לא מתאימה למבנה פנים עגלגל שכן הקארה יהפוך את הפנים לעגולות עוד יותר. היא כן מתאימה למבנה פנים ארוך ואובלי. הפוני מחמיא לבעלות מצח ארוך, מה שמעדן ומרכך את הפנים".

אגנס דין: מהכי מגניבה בעיר לחייל טירונות צעיר

אין תמונה
מזכירה להפליא את הילרי סוונק ב"בנים אינם בוכים". אגנס דין קיצונית

לפני: תספורת בוב קסדתית במיוחד ושחורהף לפני לפני: בלונד פלטינה קצוץ ואדג'י.
אחרי: תספורת מארינס קצוצה.
דבר המעצב: "אני מוכרח לציין שבתור מעריץ גדול של שינויים קיצוניים עבור שיער קצוץ, אני מעריך את השינוי והתעוזה של אגנס דין. מה שכן, אני מוכרח להודות שהתספורת שלפני הרבה יותר החמיאה לה. היה בה משהו נשי שעשה אותה טום בוי מאוד סקסית. הצבע השחור והפוני שהבליט לה את העיניים שיחקו תפקיד. המראה החדש הוא שונה לגמרי והוא השאיר אותה בעיקר במראה טום בוי של חייל בטירונות".
למי זה מתאים
: "מכיוון שמדוברת בתספורת נוחה שלא דורשת תיחזוק, היא מתאימה לנשים שנמאס להן להיאבק ולהתעסק בשיער ומחפשות שינוי ידידותי. התספורת הזאת מאפשרת לשחק עם צבע וגוונים, מה שקשה יותר בשיער הארוך. אני מוצא בלוק הזה משהו מאוד שיקי אבל מי שעושה אותו צריכה להתחבר אליו".

>> על הריאליטי בניו יורק כבר שמעת? בואי להכיר את הפיינליסטיות ובחרי בעצמך אחת שתטוס לשם