השינוי של נגה: הקיץ שייך לבלונדיניות

רואי דניאל לקרסטס: "נגה הגיעה למספרה עם שיער בעל גוונים בצבע שטני טבעי מהשמש ורצתה שינוי דרמטי: להפוך לבלונדינית. בחרתי עבורה בלונד קייצי וזוהר בגוון פנינה לבן כמו של קים קרדשיאן, שמתאים לה לתווי הפנים ולגוון העור והעיניים. השינוי מרענן, מאיר לנגה את הפנים ומתאים מאוד לקיץ".

ומה אומרת הקליינטית: "זה הדבר הכי כואב שעשיתי בחיים שלי אבל יצא מגניב בדיוק כמו שפנטזתי".

אין תמונה
תספורת של רפי חובב ללוריאל פרופסיונל
להסתדר בלי פן

רפי חובב ללוריאל פרופסיונל: "שירה הגיעה למספרה עם שיער מאוד ארוך, חסר צורה ועם קצוות יבשים. החלטנו יחד להשאיר לה שיער ארוך יחסית. בגלל שיש לה שיער דק, עשיתי לה דרוגים באורכים שונים בשביל ליצור לה תנועה ומעט נפח - וגם כדי שהשיער יסתדר לה גם בלי פן וייצור מראה טבעי עבה ומלא".

ומה אומרת הקליינטית: "בתור אחת שמאמינה במינימום מאמץ בטיפוח השיער, ואחרי שלא הסתפרתי כמעט שלוש שנים, היה לי חשוב שהתספורת תהיה מהסוג שמחזיק מעמד בלי פן ובלי תכשירים קוסמטיים למיניהם. לפני שהגעתי למספרה שיננתי לעצמי שלושה דברים שאני חייבת להגיד לפני שמתחילה מלאכת החיתוך: שהתספורת לא תדרוש תחזוקה יומיומית, שתתאים לבעלת משקפיים כמוני ושאפשר יהיה לעשות קוקו בקיץ.
לזכותו של רפי חובב יאמר שלא הייתי צריכה אפילו להגיד מילה, הוא מיד קלט את השיער ואמר: 'את צריכה תספורת שאפשר לקום איתה בבוקר ופשוט לצאת מהבית'".

בהתחלה היה לי קצת קשה להתרגל למשקל שירד מראש (לטענתו קיצצנו כמעט 20 ס"מ), אבל קשה להתאבל על האורך שאבד כשמקבלים מחמאות על בסיס שעתי. מפתיע שגם כמה שבועות אחרי יש כאלה שעדיין מחמיאים על השינוי. אני מרוצה כמובן – ואפילו שוקלת לאמץ את המראה ולחדש את התספורת בקרוב".

אין תמונה
תספורת של קובי בן חיים מסלון היופי ORENORKOBI לבית וולה פרופשיונלס
השינוי של טל: צבע מלא חיים

קובי בן חיים מסלון היופי ORENORKOBI לבית וולה פרופשיונלס: "טל הגיעה עם שיער בעל צבע דהוי וחסר צורה. בחרתי להשתמש בפרילייטס, טכניקת צביעה חדשה ללא שימוש בנייר כסף, המאפשרת למעצב השיער לצייר על השיער ולהדגיש את האזורים שהוא מעוניין להבליט במטרה לקבל מראה עשיר וטבעי. עיצבתי לטל תספורת חופשית תוך כדי שמירה על האורך, ויצרתי תספורת בעלת ברק, תנועה ונפח".

ומה אומרת הקליינטית? "ממש אהבתי את הטכניקה החדשה של הגוונים בלי נייר הכסף, היא הרבה יותר קלילה ולא מעצבנת על הראש. אהבתי את זה שהגוונים נראים ממש כמו תוצאה טבעית של שהות בשמש - אף אחד לא שאל אותי אם עשיתי גוונים, כולם פשוט אמרו לי שהשיער שלי ממש התבהר. בנוסף, אהבתי שהצבע 'קולט' את צבע השיער שלי ומתעדכן לפיו".

אין תמונה
תספורת של שמעון ואקנין ללוריאל פרופסיונל
השינוי של אורית: מופע שנות השבעים

שמעון ואקנין ללוריאל פרופסיונל: "לאורית בחרתי לעשות תספורת SHAG ארוכה. ה-SHAG הוא אחד מהטרנדים המובילים העונה במראות השיער: זוהי תספורת ורסטילית שיכולה לנוע משיער קצר במראה גרנג'י ועד שיער ארוך שמעוצב בסגנון שנות ה-70, כמו שעשיתי לאורית. קיצרתי לה את האורך לאורך אחיד של קארה ארוך ודרגתי לה את השיער באזור הקודקוד והמסגרת, שילוב שנותן תחושה של שיער מלא ועבה.
התספורת הזו מאוד מתאימה לאורית גם משום שהיא לא בחורה גבוהה, ודירוג השיער בקודקוד מעניק גובה".

ומה אומרת הקליינטית? "תספורת קיצית וקלילה, אני מאוד מרוצה".

אין תמונה
תספורת של אמיר אליהו
השינוי של שני: להתגבר על הפחד מהמספריים

אמיר אליהו: "שני הגיעה אלי עם שיער חלק-גלי, ארוך מאוד, המגיע עד סוף הגב, ועם פחד גדול מאוד מספרים. התיישבנו ודיברנו דקות ארוכות, והיה לי חשוב להבין ממה נבעה הטראומה שלה ממספריים. שני סיפרה לי שבעבר אף ספר לא הקשיב לרצונות שלה, ובעצם למעלה מ-3 שנים שהיא לא הסתפרה. הבנתי את המצוקה שהיא נמצאת בה. הגענו להחלטה משותפת שנלך על תספורת ארוכה, כאשר המטרה היא לגרום לשני לצאת מחויכת.
מכיוון ששני בעלת שיער ארוך, החלטתי ללכת על כיוון של תספורת קלילה, קלאסית אך עכשווית ובלוק נקי. עיצבתי תחושה של מסגרת מדורגת לפנים שנותנת לוק אוורירי המתאים לעונת הקיץ. היה לי חשוב מאוד להקשיב לשני ולרגש שלה ולבנות לה את האמון בי כאיש מקצוע. ואכן, התוצאה שהתקבלה היא שילוב בין תספורת ארוכה ועדכנית לקיץ, כפי ששני רצתה".

ומה אומרת הקליינטית: "החוויה עצמה של להסתפר במספרה היא חוויה שאני לא לגמרי מתחברת אליה, כי משום מה הם תמיד רוצים לקצר את השיער שלי יותר ממה שהתכוונתי. אמיר הזה היה ממש חמוד, הוא הבין את החששות שלי ולא הלחיץ אותי".

אין תמונה
תספורת של איתן איקו ללוריאל פרופסיונל
השינוי של תאם: עדין ורך

איתן איקו ללוריאל פרופסיונל: "תאם בעלת שיער ארוך מאוד, גלי וטבעי לגמרי. היא לא הסתפרה במשך שנים, ולכן הקצוות שלה היו מאוד מפוצלים מה שגרם לאורכים רבים ושונים בתוך השיער. בחרתי בתספורת עם אורך ביניים ארוך יחסית שמשלבת דירוג רך, המעניק מחד תנועה לשיער ומאידך בעל משקל שמפחית את הנפח והפריזיות. גם את המסגרת של השיער דירגתי באופן עדין ורך, כדי שישתלב עם מבנה הפנים של תאם".

ומה אומרת הקליינטית? "בסך הכל עדיף, כי נראיתי קודם כמו ערימת חציר. אבל רציתי קצר יותר או שינוי קצת יותר משמעותי. איתן אמר שהשיער שלי לא יעמוד בזה. בי יש דווקא יותר אמונה".

אין תמונה
תספורת של קולי
השינוי של לילי: שלושה צבעים

קולי ל"וולה פרופשיונלס": "לילי הגיעה אליי עם שורש לבן בייחוד באזור הקרוב למצח. צבעתי את השיער בחום מהגוני טבעי, כך שיהיה קרוב לצבע הטבעי של שיערה. הגוונים בקצוות השיער היו בגוון דבש, והחלטתי להוסיף לה שני צבעים נוספים: magma purple בגוון בורדו ו-magma בגוון דבש. הוספתי את הגוונים בייחוד בקרבת הפנים, כדי ליצור אחידות בין הקיים לבין החדש.
לאחר הצביעה דירגתי את שיערה לפי הקו המנחה שלי - דירוג מעודן מאחורה, כך שנוצרה הרמוניה בין התספורת הקודמת לשינוי העכשווי".

ומה אומרת הקליינטית? "השינוי לא היה קיצוני אבל בהחלט ניכר. אהבתי את העובדה שהוא לא ניסה להמציא אותי ואת עצמו מחדש והלך עם הקו שלי עם שדרוג. הגוונים האדומים עשו את העבודה והשתלבו בהרמוניה, צבע הרקע מוצלח והלוק כולו מוצא חן בעיניי".

_OBJ השינוי של אלה: תספורת ראשונה אחרי עשור

אבי פדידה ללוריאל פרופסיונל: "אלה הגיעה למספרה לאחר שלא הסתפרה 10 שנים. היא בעלת שיער מתולתל, וכאשר התלתלים שלה מכווצים והשיער ארוך מאוד, הוא מכביד לה על המראה הכללי ומקטין לה את הפנים. הסברתי לאלה שחשוב מאוד שגם בנות שאוהבות שיער ארוך יקפידו אחת לתקופה להסתפר ולרענן את השיער, כדי לשמור על הבריאות שלו.
קיצרתי לה את השיער עד אורך החזה ודירגתי את כולו עם שוונצים מקדימה ודרוג קצר באזור הקודקוד, כדי לתת לו נפח יפה ופרופורציה נכונה שמתאימה למראה הכללי שלה. גם את מסגרת השיער דירגתי, כדי לפתוח לה את הפנים, לתת להם אור ולהדגיש את עצמות הלחיים. לסיום עשיתי לה בשיער גווני אומברה בגוון דבש, שמעניקים לשיער זוהר ומאירים את הפנים".

ומה אומרת הקליינטית? "בהתחלה הייתי קצת בשוק, בכל זאת לא הסתפרתי הרבה זמן. אבל עכשיו כבר התרגלתי ואני מקבלת מחמאות מכולם".