אין ספק שלפעמים כיף לצאת מהמספרה בתחושה ששילמנו הרבה על להיראות טוב, וזה היה שווה את זה. אבל האם באמת יש הבדל כזה גדול בין עיצוב שיער שעולה הון לבין תחלופה זולה יותר? הדיילי מייל הבריטי מצא 6 נשים שמטפלות בשיער שלהן בטווחי מחיר שונים מאוד זה מזה, ובדק: האם יותר יקר זה באמת יותר יפה?

איך את מטפחת את השיער שלך? ספרי לנו ואולי תזכי בפרסים שווים! >>

איימי, 44, עושה את זה עם מספריים מאיקאה בלי להוציא אגורה

"השיטה שלי די פשוטה: אחת לשישה שבועות אני מסרקת את השיער במהופך לכיוון האסלה וגוזרת אותו עם מספריים שקניתי באיקאה. בכסף שאני חוסכת אני מטיילת עם המשפחה ועושה את הדברים שחשובים לי באמת".

כמה עלה עיצוב השיער הזה (צילום: דיילי מייל)
לא מבזבזת כסף וזמן. איימי | צילום: דיילי מייל

ליז, 35, עושה את זה במספרה ניידת ב-59 שקלים

ליז משלמת אפילו פחות מבן הזוג שלה על תספורת, כיוון שהיא מסתפרת באותה מספרה ניידת מאז שהייתה בת שנתיים. פעמיים בחייה בגדה בספרית שלה: בפעם הראשונה התפתתה למגזינים שבחדר ההמתנה של מכון היופי, ובפעם השנייה בהכנות לחתונת אחיה. כנראה שההתנסות לא הייתה מספיק מרשימה עבורה, כי ליז נשבעה שלעולם לא תפזול שוב לצדדים – וכי עד יום מותה תדבוק באותה מספרה ניידת, אליה היא מביאה גם את ילדיה.

כמה עלה עיצוב השיער הזה (צילום: דיילי מייל)
לא מתפתה למכוני יופי יקרים. ליז | צילום: דיילי מייל

סטפני, 32, עושה את זה במכון יופי ב-590 שקלים

בעבר, סטפני הייתה אישה מלאה שסבלה מקשיים במציאת לבוש מחמיא – וטיפוח השיער היה, מבחינתה, כלי להעצמה ולחיזוק הביטחון העצמי.

כמה עלה עיצוב השיער הזה (צילום: דיילי מייל)
השיער מקור לביטחון עצמי. סטפני | צילום: דיילי מייל

כריסטין, 37, עושה את זה במכון יופי ב-1,200 שקלים

"השיער שלי בעייתי מאוד. מגיל 25 התחילו לי שערות לבנות, הוא עבה, פרוע ויבש ולכן הידיעה שהוא מטופח ונראה טוב נותנת לי ביטחון ותמריץ בעבודה. ניסיתי כמה מעצבי שיער אחרים, זולים יותר, אבל כולם פישלו".

כמה עלה עיצוב השיער הזה (צילום: דיילי מייל)
שיער מאתגר וספר שמצליח. כריסטין | צילום: דיילי מייל

יוסטינה, 38, עושה את זה אצל מעצב שיער ב-3,000 שקלים

"השיער משפיע מאוד על חיי היום-יום שלי. אם השיער שלי נראה לא טוב, אני מסוגלת לדחות מפגש עם חברים ולהסתגר בבית. המראה שלי קשור קשר הדוק לביטחון העצמי שלי וממלא תפקיד חשוב גם באיך אני מציגה את עצמי בחדר הישיבות. אחרי שנים של חוסר שביעות רצון מהשיער, עד כדי כך שחשבתי לגלח אותו לגמרי ולחבוש פאה, פגשתי מעצב שהוסיף לי תוספות שיער בדיוק באורך הנכון ומאז אני פוקדת אותו מדי חודשיים ומרגישה נהדר, ולא משנה מה המחיר".

כמה עלה עיצוב השיער הזה (צילום: דיילי מייל)
מסוגלת לדחות מפגש בגלל יום שיער רע. יוסטינה | צילום: דיילי מייל

ליסה, 41, עושה את זה אצל מעצב שיער ידוע ב-5,900 שקלים

ליסה מעצבת את שיערה אצל אחד מהמעצבים הידועים בלונדון, וטוענת שרק הוא יכול להביא את שיערה למצב האופטימלי שלו. "יש אנשים שמרימים גבה כשהם שומעים על המחיר שאני מוציאה, אבל אני חושבת שאם משקיעים סכומים נכבדים על בגדים, למה לא על שיער? כשהייתי ילדה, גזרו לי את השיער בכוח לתוך הכיור ונשבעתי לעצמי שכשאגדל אלך לספר שיעשה ממני נסיכה. היום אני אוהבת כל דבר בתספורת שלי, וזה שווה את הכל".

כמה עלה עיצוב השיער הזה (צילום: דיילי מייל)
ספר שעושה ממנה נסיכה. ליסה | צילום: דיילי מייל

>> 5 כוכבות עם מהפכי שיער מפתיעים