בעידן המודרני והלחוץ, שעת הרחצה היא לעיתים השעה היחידה ביממה שלנו לעצמנו. עוד בימי קדם נהגו האצילות להתפנק בטקסי רחצה מפוארים ולטפח שיערן בתמציות עשירות על מנת להעניק לו מראה בריא וקורן. אחת מאותן תמציות יוקרתיות בהן עשו שימוש, מקורה בטבע. זהו נקטר הפרחים, צוף המופק מפרחים הנקרא גם "משקה האלים". נקטר פרחים ידוע בסגולות הזנה, מחזיר חיוניות והופך את השיער לרך כמשי.

בדיוק לשם כך פותחה סדרת הוואי נקטר מזין עם נקטר פרחים נבחר - המתנה היקרה ביותר של הטבע. כעת ניתן להשתמש במוצרי טיפוח לשיער ולהרגיש כמו לאחר טיפול במספרה.  הסדרה מתאימה במיוחד לשיער שמרגיש ונראה יבש וחסר חיוניות. השימוש במוצרי השיער של הוואי נקטר מזין יעשיר את סיב השערה במרכיבים יוקרתיים וניחוחות פרחוניים וחושניים שיעניק לשיערך מגע ומראה בריא ונחשק. תני להוואי נקטר מזין החדש לטפל בשיערך ולשכר ואת חושיך.

 דבורה ניר, מנהלת קטגוריית הקוסמטיקה בהנקל Beauty Care, מציינת כי "מצבים של שיער יבש וחסר חיוניות, מצביעים על סיב שערה בעל מרקם מחוספס וסימן לשיער חלש וחסר ברק. הוואי נקטר מזין החדש מזין את סיב השערה לעומקה ומעניק תחושת רכות מדהימה. שימוש קבוע במוצרי השיער מסדרת נקטר מזין יוביל תוצאות נראות לעין: שיער מבריק, פחות שבירת שיער, פחות קצוות מפוצלים וסירוק עד פי 3 קל יותר".

על מנת להעניק חווית פינוק משולמת כוללת הסדרה גם תחליב רחצה וכן סבון מוצק בניחוח הפרחוני. התחליב והסבון המוצק עשירים ברכיבי לחות המזינים את העור ושומרים עליו רענן ונעים וריח נקטר הפרחים המשכר מרגיע את החושים והופך כל מקלחת לספא עשיר.

מחירים:

שמפו/ מרכך, מחיר מומלץ לצרכן: 14.9 ₪ | תחליב רחצה, מחיר מומלץ לצרכן: 17.9 ₪ |

רביעיית סבון מוצק, מחיר מומלץ לצרכן: 14 ₪

מבצע קיץ מפנק

סדרת נקטר מזין הנה חלק ממבצע "קיץ של הוואי – ניחוח של חופש": קונים ממגוון מוצרי הוואי, משתתפים בתחרות ויכולים לזכות בחופשה מפנקת במלונות חמישה כוכבים דה-לוקס ברחבי הארץ.

כחלק מפעילות הקיץ של הוואי, יוצאת החברה בפעילות הקיץ של הוואי. במסגרת המבצע, קונים ממגוון מוצרי הוואי, מתקשרים לטלמסר 03-6060603 ועונים על ארבע שאלות טריוויה בנושא "הוואי". בכל יום המשתתף המהיר ביותר שענה נכון על כל השאלות יזכה בשובר לחופשה זוגית של לילה אחד, במלונות 5* DLX ברחבי הארץ מתוך מגוון רחב של מלונות לבחירה. כל חשבונית קנייה מקנה השתתפות אחת בפעילות, כך שכל חשבונית קניה נוספת תגדיל את הסיכוי לזכות.

המבצע תקף על כל מגוון מוצרי הוואי ויתקיים בין התאריכים 1.5.15-30.6.15.
הפרס יינתן לאחר הוכחת קנייה (הצגת חשבונית קנייה) ובהתאם לתקנון המבצע.

איך את מטפחת את השיער שלך? ספרי לנו ואולי תזכי בפרסים

לכל הכתבות של שיער וסטייל >>