אנג'לינה ג'ולי (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
איך זה שיש לך עור כל כך חלק? | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

מסתבר שאנג'לינה ג'ולי היא הרבה יותר מעוד שפתיים נפוחות, מדושנות, בשרניות וחושניות. היא גם פנים ממש אבל ממש יפות. אבל מה הסוד שלה? ובכן, מלבד גנטיקה שלעולם לא נשיג, חילוף חומרים שלעולם לא נאמץ ובעל שנוכל רק לחלום עליו בלילה, יש לג'ולי סוד. והוא די מפחיד. הכירי את המכשיר שעושה את ג'ולי חלקה, זוהרת ונכונה – קוראים לו דרמרולר והוא נראה כמו כמו מכשיר עינוי צבעוני וזרחני שרחוק מלהיות מריח ונעים על עורנו. אבל היי, אם הוא מחליק את עורנו, מבריק את פנינו ומרחיק קמטוטים מעינינו – האם זה באמת מעניין איך הוא נראה?

לפי הדיווחים, זה בדיוק מה שהוא עשה לגברת שלנו. מדובר בכלי מעוגל אשר מכוסה ביתדות קטנים מפלדה. כעת במקום, לעשות פן עם הרולר הצהבהב הזה, עלינו לגולל אותו על פנינו ולדקור קלות את עורנו פעם אחר פעם. ולמה לנו למען השם? ובכן, ההסבר הרפואי שעומר מאחורי הפעולה הזאת הוא לגרום לשכבה החיצונית של עורנו טראומה. אחרי שאנחנו מזעזעים היטב את היסודות, הרולר למעשה ממריץ את התהליך הטבעי של התאים, מאיץ את קצב יצירת הקולגן, וכל זה מעניק לעורנו את אותו מראה צעיר, חי ורענן.

השמועות טוענות כי ג'ולי מענה את עצמה באופן קבע מזה חצי שנה עם מכשיר הרולר, כל זאת כדי להימנע עד כמה שאפשר מסכין המנתח הפלסטי. אם את רוצה אחד כזה לעצמך, דעי שהמכשיר מבית Leaf & Rusher עולה 75 פאונד - 550 שקל בקירוב, ומטרתו לפתוח את הנקבוביות ולאפשר לחומרי הלחות לחדור ביעילות רבה פי 400. לכי תתווכחי עם זה עכשיו. עוד מבקשים לבשר לנו שבזמן שג'ולי משתמשת בדבר הזה רק על הפנים שלה, את יכולה לנצל את הכלי גם למלחמה בצלוליט. לה פשוט אין כזה. 

הקשר הישראלי

עוד מוצר שג'ולי גאה להתמרח בו הוא דווקא אחד הוליסטי, נטול כל ברגים, שנראה הרבה יותר חביב. אבל עזבו את זה - הוא משלנו. מדובר בסרום בעל אפקט אנטי אייג'ינג לבית yon-ka, חברה ישראלית, שמעניק מראה צעיר בעשר שנים (אבל למה רק עשר?). מסתבר שהגברת התחילה להשתמש בו עוד בתקופת ההיריון עם התאומים, נוקס וויויאן, ואין מעריצה גדולה ממנה. השמועה אומרת שבמהלך צילומי סרטה האחרון "salt", היא אף טרחה להיפגש עם מנהל יחסי הציבור בארה"ב של החברה, עידו קדמן, כדי לחלוק את שביעות רצונה מהמוצרים של המותג.

רולר מהדיילי מייל (צילום: מתוך אתר ה dailymail)
Leaf & Rusher הרולר העצבני לבית | צילום: מתוך אתר ה dailymail

יש לנו הרבה מה לומר על תעשיית האנטי אייג'ינג, אבל מכיוון שמדובר בקשר ישראלי מעורר גאווה, נשמור את הסרקזם לעצמנו ונתרכז בגאווה מקומית.

עם זאת, הבעיה עם כל סודות היופי האלה של ג'ולי הוא שקשה באמת להבין האם הקרמים והרולרים הם הסיבה למראה הקורן של הגברת, או שמא לילות סוערים עם בראד פיט הם אלה שאחראים לעור הזה שלה. יש לנו תיאוריה ברורה מי מנצח בקרב הזה (היי, יצא לך לראות את העור של ג'ניפר אניסטון לאחרונה?), אילו רק יכולנו להוכיח אותה בעצמנו.