ציפורני רגלי ברווז
משתלטות על סלוני היופי באמריקה. ציפורני רגלי הברווז

האם זהו טרנד הציפורניים הכעור ביותר בו חזינו מאודנו? ייתכן מאוד שכן. "ציפורני רגלי הברווז", בתרגום חופשי, משתלטות בחודשים האחרונים על סלוני היופי בארצות הברית. יותר ויותר נשים, כך אנחנו מבינות משיטוט בבלוגים אמריקאים העוסקים בטיפוח הציפורניים, מקשטות את ציפורני הידיים שלהן (ולפעמים גם את ציפורני הרגליים, השם ישמור) בצורה המזכירה את רגלו של הברווז: מעין משולש מהופך, המבליט כלפי חוץ את בסיסו. את הצורה הזו, המחרידה ככשלעצמה, מעטרות הבנות באיורים קטנים או באביזרים ותכשיטים, ויוצרות ציפורן בומבסטית, מלאת נוכחות – ואם תרשי לנו, גם מלאת כיעור.

"ציפורני המניפה מוכרות בישראל"

סימונה שויקי, מנהלת תחום NAILS TREND ברשת נייל סטודיו, לא מבינה איך יכול להיות שהאופנה הישנה הזו הגיעה לארצות הברית רק עכשיו. "עיצוב הציפורנים הרחבות הוא די מוכר בישראל", היא אומרת. "כבר לפני שש שנים, בכנס הציפורנים הבינלאומי אותו מקיימת מדי שנה רשת נייל-סטודיו, הציג אמן הציפורניים אנטון באקלי את המגמה - שאז הסתמנה כדבר הלוהט. בישראל המראה הזה זכה לכינוי העממי 'ציפורני מניפה' או 'ציפורני המטקות'', ושנה מאוחר יותר נולד לטרנד דור אבולוציוני נוסף, שכונה 'SHOFEL NAILS', בהשראת כף האיסוף בחלקו הקדמי של הטרקטור. כעבור שנתיים התופעה נעלמה כליל".

ציפורני רגלי ברווז
מעין משולש מהופך

בין אם התחברתן או לא, את המראה הזה ניתן להשיג רק בביקור בסלון, כיוון שהוא מיוצר בתהליך של בניית ציפורניים מלאכותי באמצעות חומרי אקריל. שויקי בעצמה לא נופלת: "אני באופן אישי פחות אוהבת את המראה הרחב והגס, כי הוא אינו משווה ליד מראה מעודן, נשי ואלגנטי", היא אומרת.

כדי שתבינו על מה אנחנו מדברים, הנה כמה תמונות עדכניות המדגימות את הטרנד - שעלו בבלוגים בארה"ב בימים האחרונים. גם שם, אגב, מגיבות הבלוגריות האופנתיות בזעזוע - ותוהות מהיכן הגיע הטרנד המשונה.

ציפורני רגלי ברווז
מראה שאפשר להשיג רק בסלון יופי. איזה מזל
ציפורני רגלי ברווז
פחחח, בארץ זה ישן
ציפורני רגלי ברווז
אל תגבילו את עצמכן לציפורני הידיים בלבד
ציפורני רגלי ברווז
עם עיטור ברבי. מהממוש
ציפורני רגלי ברווז
הייתן יוצאות ככה?

נו, הייתן הולכות ככה? טקבקו את זה

>> מתי ואיפה מוכרים לקים בהנחה מטורפת? תהיי בטוחה שנעדכן אותך