אין תמונה
"הסרה לצמיתות עם לייזר נשמעת כמו רעיון מטורף". קמרון דיאז
אחרי שגווינית פאלטרו הצהירה שיש לה וייב שנות השבעים "שם למטה", וליידי גאגא ביקשה שתתלווה אליה למסע ההופעות בובה נשית עם שיער ערווה מלא, מגיע תורה של השחקנית קמרון דיאז בת ה-44 לחלוק את משנתה בדבר שיער הערווה של עצמה. גם דיאז, בדומה לחברותיה, ביקשה להצהיר כבל עד ועדה שהיא לגמרי בעד לתת לזה לגדול, ואף הגדילה לעשות כשהביעה חשש כלפי כל אותן נשים שעוברות טיפולי לייזר ומסירות את הכל לצמיתות.

"את אולי חושבת שתמיד תלבשי את אותו סטייל של נעליים לתמיד, אבל את לא"

למה היא אומרת את כל זה? ראשית כי היא כנראה ממש מאמינה בזה, אבל לנו זה מרגיש כמו יופי של יחסי ציבור לספר חדש שהגברת הוציאה זה עתה שנקרא ספר הגוף: החוק של הרעב, המדע של הכוח ודרכים אחרות לאהוב את הגוף המדהים שלך". אחרי הכול, אין כמו דיבור על איבר מין נשי כדי למשוך את הקהל. "יש טרנד רציני בימים אלה של נשים צעירות שעוברות טיפולי לייזר ומסירות לצמיתות את כל השיער מהאזורים הנשיים שלהן", היא כותבת בספרה. "אני חושבת שזה רעיון מטורף. לתמיד? אני יודעת שאת אולי חושבת שתמיד תלבשי את אותו סטייל של נעליים ואת אותו סטייל של ג'ינס, אבל את לא. הרעיון שוואגינה יפה יותר כשהיא נקייה משיער הוא משוגע. תזכרו שהכל חולף, אנשים".

דיאז גם מוסיפה בספרה ששיער ערווה אינו רק מתקבל בזרועות פתוחות בקרב הציבור, אלא גם יכול להיות סקסי: "שיער ערווה משמש כווילון יפה שעושה את הכול קצת יותר מסתורי עבור מי שמחזר אחר הסקסיות שלך. עשרים שנה מעכשיו, את עדיין רוצה להציג אותו למישהו מיוחד, וזה יהיה נחמד לתת לו או לה להוריד את האריזה מהמתנה הזאת שלך".

אולם, מסתבר שדיאז לא תמיד הייתה בעד הגישה השעירה. לפי דיווח הדיילי מייל, דיאז צוטטה בעבר כשהיא אומרת שהיא הייתה שמחה אילו חברתה הטובה, פאלטרו, הייתה גוזמת קצת את העניינים שם למטה. "היא אובססיבית לגבי זה וכשהיא עושה אמבטיה זה זז מצד לצד כמו אצה. אני נשבעת. כל החברות שלי אמרו, 'את מוכנה בבקשה בבקשה בבקשה רק לגזום את זה קצת, בבקשה. אני לא יכולה עם זה יותר' ועכשיו בעלה גם בקטע. הוא כולו אומר, 'רציני, באמת, אני לא יכול עם זה יותר'". פאלטרו אף טרחה לאשש את הדברים כשאמרה במאי האחרון, "כל פעם שאני הולכת לטיפול שעווה באזור הביקיני, קמרון דיאז היא זו שמחזיקה אותי למטה". אולם, נראה שדיאז שינתה גישה מאז, לפחות בכתב.

גווינת פאלטרו  (צילום: Neilson Barnard, GettyImages IL)
גווינת' פאלטרו הכי יפה כשנוח לה. הודתה שיש לה גרוב שנות שבעימי שם למטה | צילום: Neilson Barnard, GettyImages IL
בריטני מול גאגא
לא היינו מצפות ממנה למשהו אחר. ליידי גאגא, נולדה ככה
והיא כאמור אינה לבדה בגישה הפראית. לפי דיווח ההפינגטון פוסט, מגזין האופנה האינטרנטי The Cut פרסם הוכחה משמעותית ש"הבוש חוזר" ובל נשכח את סדרת הצילומים הפרובוקטיבית של הצלמת רינון שניידרמן. טוב, פשוט תראו בעצמכן.

>> חום אנושי: שיער הערווה עושה קאמבק
>> ללכת עד הסוף: הטרנדים של העולם התחתון
>> אובססיביות: ישראליות מכורות להסרת שיער

mako נשים: מחכות לך בפייסבוק