אישה מסירה תחתונים (צילום: Thinkstock)
ככה בול אנחנו נראות אצל השעוונית | צילום: Thinkstock
גבירותיי, יתכן ומדובר במהפך: אפשר לחזור ולגדל בוש. אמנם לא באופן מלא – אבל גם זה משהו. התקשורת בחו"ל מסקרת בשבוע האחרון טרנד חדש שמגיע מברזיל – הם קוראים לו "פול בוש ברזילאי", והכוונה היא למעין פשרה בין מפשעה חלקה למשעי ובין גידול שיער פרא. אם לדייק, הנשים שהולכות על הפול בוש הברזילאי מסירות את שיער הערווה שלהן מהשפתיים העליונות והתחתונות עד בואכה פי הטבעת, אבל משאירות את המשולש השעיר שמעל לאיבר המין נטורל, פחות או יותר.

הסימנים המקדימים מסתובבים פה מזה זמן: לאחרונה ראינו את הבובות של אמריקן אפרל עם שיער הערווה המצמח שלהן, שמענו את קמרון דיאז עם ההתנגדות הפומבית שלה להסרת שיער המפשעה לצמיתות וחשנו בדיבור הולך וגובר על כפירה בסטנדרט היופי הבלתי מתפשר, התובעני והמחפצן שנשים חשופות אליו בימינו. ראינו, שמענו, חשנו, ועכשיו הגיעה ההודעה הרשמית: יש שינוי בטרנד הסרת השיער במפשעה. באמת הגיע הזמן.

עוד בערוץ הנשים:

_OBJהסקס יותר טוב ככה

לפי מסירת שיער מסלון ניו יורקי, הטרנד החדש מתאים להיפיות חובבות המראה הטבעי שאוהבות לקבל מין אוראלי, או פשוט מעדיפות את התחושה הנקייה והחלקה באזורים הרטובים. פול-בוש ברזילאי יתאים מאוד גם לנשים שסובלות מאוד מכאבים בזמן הסרת השיער במשולש, שהוא האזור הרגיש ביותר, ושמענו גם לא מעט נשים שטוענות שיותר נעים להן ככה בסקס, ואנחנו לגמרי מאמינות להן.

בשורה התחתונה, להסתובב עם בוש זה כבר לא טאבו. אם אתן צעירות שנולדו בשנות התשעים, בהן השעווה הברזילאית כבר הייתה המגמה השולטת בעולם המפשעות, זה בטח נראה לכן מזעזע. אבל אנחנו די בטוחות שאם אתן נשים קצת יותר מבוגרות, שנמצאות במערכת יחסים רצינית ועייפות מהשעבוד המתיש והמכאיב הזה, פיזית ומנטלית – הטרנד החדש בא לכן ממש טוב.

בכל מקרה, כמו שאמרה דיאז, גם בעולם התחתון משתנות האופנות, ולכן לא כדאי ללכת עם אף טרנד עד הסוף ומוטב להשאיר תמיד את האופציה לחזור אחורה, אל המראה המקורי. כנראה שגם הפול בוש הברזילאי הוא רק אופנה חולפת, ואי אפשר לדעת מה צופן למפשעה שלנו המחר.

>> אוי לא, מסתבר שמניקור זה ממש לא בריא