מאז שננה שרייר פרצה לחיינו ב"מחוברות 2", נחשפנו לסגנון המיוחד והשיקי שלה, ובמיוחד שמנו לב לציפורניים ולמניקור השונה שהתהדרה בו: בכל יד ציפורן אחת צבועה בצבע שונה משאר אחיותיה. בעקבות הסדרה ננה הפכה לסטייל אייקון, וסיבוב זריז ברחובות תל אביב מוכיח לנו שבנות רבות החלו לחקות אותה, ולצבוע 8 ציפורניים בצבע אחד, והשתיים הנותרות בלק שונה. היי, מסתבר שגם ריהאנה מעריצה. טרנד מגניב או ישר לפח?

אין תמונה
ננה מדגימה את המניקור המיוחד ב"מחוברות"

"הכל בזכות הסטייליסטית שלי"

"הסטייליסטית שלי, לימור חיל, העלתה את הרעיון הזה של לצבוע רק ציפורן אחת בצבע שונה", אומרת לנו ננה שמבלה בימים אלה בחופשת לידה. "היא בחורה יצירתית, ותמיד יודעת להציע רעיונות מגניבים. החלטתי לאמץ את זה כי זה באמת שונה ומגניב. אני יודעת שאחרי 'מחוברות', פנו אלי הרבה בנות, ואני גם שומעת שהרבה מבקשות 'כמו ננה'. אבל זה לא אני המצאתי את זה, אני רק חלחלתי את זה, כי לי היה הרבה זמן מסך".

אין תמונה
ננה ב"מחוברות"
איזה צבעים את מעדיפה לשלב?
"אדום ושחור. זה הכי נכון ומדויק, כשהכל אדום, ורק ציפורן אחת שחורה. אני אוהבת לגוון ולצבוע את האצבע השונה בכל יד אחרת, ביד אחת באמה וביד השנייה בקמיצה. העובדה שזה לא סימטרי לחלוטין נותנת לזה באלאנס".

יצא לך כבר לראות את הסגנון על עוד בחורות?
"בטח, ועל לא מעט. הן אפילו שולחות לי תמונות, וכבר קוראים לזה ה'לוק של ננה'. אני חושבת שזה מבורך לעשות משהו שונה".

טרנד ציפורניים (צילום: Koichi Kamoshida, GettyImages IL)
ריהאנה גם עושה "מניקור ננה" | צילום: Koichi Kamoshida, GettyImages IL

"בארץ הבחורות שמרניות"

עם כל הכבוד לננה (ויש!), רצינו לבדוק האם הטרנד אכן פופלרי אצל בנות ארצנו, אבל יוליה מ"יוליה ספא אקספרס" ניפצה לנו את האשלייה. "מעט מאוד בנות מבקשות ציפורן אחת בצבע שונה. בארץ אנשים עדיין שמרנים, והם לא אוהבים להשתגע עם הציפורניים".

ואלה שכן רוצות אחד כזה"?
"הן בדרך כלל באות ואומרות "אנחנו רוצות כמו שלה", אבל הן שמות לקים בהירים בצבעים זוהרים של קיץ, ולא שחור ואדום כמו של ננה בדיוק".

ועל איזה אצבעות הכי כדאי לשים?
"בדרך כלל שמים את הלק השונה על האצבע של הטבעת, הקמיצה".

טרנד ציפורניים (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
רומר וויליס גם בטרנד | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

בחו"ל זה נקרא "המניקור המרדני"

ננה שרייר אולי הביאה את הטרנד לישראל, אבל כרגיל הטרנדים אצלנו מגיעים מאוחר, במיוחד בתחום המניקור. ריהאנה נתפסה עם המניקור המדובר כבר ב-2008, ומאז הוא נצפה על מגוון סלבס בחו"ל כמו רומר וויליס, קלי רולנד ווונסה הודג'נס, שמחבבת במיוחד את הטרנד.

ג'נה היפ, המניקוריסטית של הסלבס הכי גדולות בחו"ל, מספרת שמי שבאמת הולידה את הטרנד היא השחקנית ג'סיקה אלבה: "כשעבדנו על השער של 'קוסמופוליטן', ג'סיקה הגיעה לסט עם 8 אצבעות בצבע אפור ו-2 אצבעות בצבע אדום כהה. החלטתי לאמץ את זה. צבע הלק מאפשר לכוכבות רוק ופופ להביע את האישיות שלהם, ולהוסיף קצת אדג'יות ללוק שלהן. המניקור המיוחד הזה מאפשר להן להיות מעט מרדניות ולא שגרתיות".

טרנד ציפורניים (צילום: Chelsea Lauren, GettyImages IL)
ונסה הודג'נס מתפרעת | צילום: Chelsea Lauren, GettyImages IL

>> הנעליים שכל אישה חייבת