אחותי, פספסת אחד (צילום: jupiter images)
שוב הקוסמטיקאית עמוסה? אל תפוצצי לבד, תזמיני הביתה | צילום: jupiter images

לקבוע תור אצל הקוסמטיקאית מזכיר במידה רב את האופרציה של קביעת תור אצל רופא המשפחה שלך. או שהיא עמוסה מדי, או שהיא יכולה מוקדם מדי, מאוחר מדי או שהיא סתם לא נמצאת בבית, כי היא בדיוק נוסעת לבקר את הבת שלה בצפון. שלא לדבר על מה שקורה בתקופת חגים, אז את יכולה לומר שלום לטיפול ולא להתראות לשחורים שלך. ואם אצל הרופא את עוד יכולה להגיע בלי תור וידחפו אותך ככה בין זאת עם הכאב גרון לזה עם המיחושים בברכיים, הרי שכאן את צריכה לחכות כמו ילדה טובה חודש עד שזו תתפנה לצרכייך. זאת אחת הסיבות ששמחנו לגלות את cosmeticall – שירות קוסמטיקאיות שמגיעות עד אלייך. אם זה לבית, למלון, לבית חולים או לכל מקום שאת יכולה לחשוק בו. 

הכל התחיל מסיפור שהרבה יכולות להזדהות איתו: דנה נייער, עורכת דין עסוקה במקצועה, נאלצה לשבת בבית תקופה לא קצרה בשל שמירת הריון והפכה לנייחת לחלוטין. "רציתי לקבוע טיפול אצל הקוסמטיקאית שלי ולצערי, היא לא הסכימה להגיע אלי", היא מספרת. "מי שכן הסכימה לבוא ביקשה מחירים מופקעים. באותו רגע, החלטתי להקים חברה שתספק שירות של קוסמטיקאיות עד הבית".

כל הארץ טיפולים טיפולים 

אחרי שילדה, קיימה את הבטחתה. במשך חצי שנה, תחקרה, ראיינה ואספה עשר קוסמטיקאיות מקצועיות וניידות. "היה לי חשוב כבר בהתחלה לפתוח את העסק עם כמות מטפלות שתאפשר שירות הגון לכל מי שתבקש". כיום, כמעט שנה מאז הקמתו, העסק כולל 30 קוסמטיקאיות פעילות שעובדות מאשדוד ועד חיפה, דרך ירושלים, והכוונה היא להתפרש לכל רחבי הארץ בקרוב מאוד.

אין תמונה
הוצאת שחורים על חשבון הבית. כלומר, בבית שלך

בקוסמטיקול מציעים לעשות לך מניקור, פדיקור, הסרת שיער בשעווה, טיפולי יופי, איפור, איפור קבוע, עיסויים שונים ורפלקסולוגיה. שעות העבודה של הקוסמטיקאיות מתחיל מ-08:00 ונמשך עד 22:30, כולל שישי עד 15:00 ואף מוצ"ש. "הקוסמטיקאית מגיעה עם כל הציוד הנחוץ לטיפול, כל מה שהלקוחה צריכה זה לנוח בביתה ולא לעשות דבר", אומרת נייער ומוסיפה שניתן להזמין גם חבילות פינוק מיוחדות כמו חבילת כלה (פדיקור, מניקור ואיפור ב-1,000 שקל), חבילת ייעוץ אישי (שעה וחצי עם מאפרת בשווי 375 שקל) וחבילת רווקות (מניקור לכל המשתתפות – 55 שקל לאחת). מבחינת רמת הזמינות, נייער אומרת כי ניתן בהחלט לקבל שירות מעכשיו לעכשיו, אך ממליצה כן לקחת טווח זמן סביר מראש.
איך הגיבו הקוסמטיקאיות לרעיון שלך?
"עבורן מדובר בהשלמת הכנסה נפלאה שכן ללקוחות רבים לא הייתה את האפשרות לשמוע עליהן. אני מציעה להן בית מאורגן, באתר החברה ניתן גם לקבל את הפרטים של כל העובדות, כולל תמונות, כך שכל אחת יכולה לדעת מראש כיצד המטפלת נראית ומה הכשרה כשהיא מגיעה הביתה".
למי השירות מיועד?
"לכל אחת ואחד. הרעיון צץ כאמור כאשר אני הייתי בשמירת הריון, כך שזה נפלא לנשים שנמצאות במצב דומה, או כאלה שרגע לפני ואחרי לידה. יצא לי לא מעט להעניק שירות לנשים שלא הספיקו להתארגן לפני שהן מגיעות לחדר הלידה וביקשו שנגיע עד לבית חולים כדי ל'סדר' את מה שצריך לפני הלידה עצמה. כמו כן, השירות מיועד לכל אחד שמרותק לביתו מכל סיבה שהיא: מחלה, כסא גלגלים, רגל שבורה ועד לפינוק. כמו גם, לנשים קרייריסטיות שלא מגיעות הביתה לפני שבע, שמונה בערב ולא צריכות להילחץ מלעמוד בפקקים בדרך לקוסמטיקאית".

פדיקור (צילום: jupiter images)
הגברים בעיקר בעניין של פדיקור. האמת, גם הנשים | צילום: jupiter images
 יש גם גברים בקליינטורה?
"כן, ולא מעט. מרבית הגברים מבקשים טיפול של פדיקור והסרת שיער בשעווה. הנשים בעיקר בוחרות בפדיקור, בניית ציפורניים, הסרת שיער שעווה וטיפול פנים. יש גם לא מעט לקוחות קבועים שזוכים לתלושים של טיפול בחצי מחיר לאחר מספר טיפולים. חשוב לנו להעניק הטבות". נהדר, כי לנו חשוב לקבל כאלה.

טווח מחירים: ציפורניים: 135-25 שקל. הסרת שיער: 115-25 שקל. טיפול פנים: 350-150 שקל. איפור: 900-300 שקל. איפור קבוע: 1,600-1,200 שקל. עיסויים: 230 שקל לשעה. הטיפ? איך שאת מרגישה.
למחירון המלא של קומסטיקול

עוד ב mako נשים: הטרנדים החמים של עונת האביב, בחזרת לאייטיז: חליפות מכנסיים, קלישאות שחברות אומרות לחברות, החתונה שלי: הטיפים של נועה וצביקה מיום חתונתם, כמה פעמים את מכבסת את החזייה שלך בשנה?