יוליה ספא (צילום: פוזיטיב,  יחסי ציבור )
פדיקור ומניקור בו זמנית. לא תוכלי לעלעל במגזין | צילום: פוזיטיב, יחסי ציבור

 בזמן שנשים רבות בישראל מתמחות בכסיסת ציפורניים אמנותית ונשנוש העור שמסביב, הרי שבארצות הגולה המערביות את יכולה להיחשב פרימיטיבית במקרה הטוב וחולת נפש במקרה הרע אם את לא מבקרת קבועה במכוני מניקור-פדיקור. וזה לא שחסר לך כתובות. בניו יורק, למשל, אפילו בשכונות הפחות טובות של ברוקלין, מציצים מכל פינת רחוב מיני ספאים שרק רוצים להפוך את הציפורניים שלך ליצירת אמנות. אישה בערים המרכזיות בארה"ב תעדיף להיתפס מתה מאשר בלי פוליש מתוקתק, משוח בגווני הלק החמים של העונה. פה אנחנו מקסימום משייפות קצת בבית ומורחות על הציפורניים לק שקוף, כי אנחנו אוהבות שהן קצת מבריקות.

אבל בשנים האחרונות ניכרת אצלנו התפתחות מה בתחום טיפוח הציפורניים. לצד המכונים הקטנים והשכונתיים שהיו תמיד, עולה קרנם של מכונים בסטייל חול"י ושיקי, הווה אומר סוללת כורסאות מסאז' מפנקות, שורות של לקים איכותיים באינסוף גוונים ואווירה של פינוק יתר, כזאת ששמורה לספאים יוקרתיים. יוליה ספא, סניף הדגל של מכון הפדיקור-מניקור שנפתח לאחרונה ברחוב דיזינגוף בתל אביב, הוא אחד מאלה, וביקור בו לא מותיר מקום לספק: צריך לפנק גם את הציפורניים.

אמביאנס
רחוב ראשי סואן מלא בפיח של אוטובוסים, אתר בנייה של גורד שחקים ענק וסופרמרקט אורגני – אלה השכנים של יוליה ספא, סניף דיזינגוף פינת פרישמן של רשת המכונים התל אביבית. לא בדיוק המקום שעושה אסוציאציות של יופי וטיפוח. אבל הכניסה לספא – חלל לבן ענק עם שורות של כיסאות פדיקור, משכיחה באחת את הפיח של דיזינגוף ומכניסה אותך למקום שנותן לך הפסקה של שעתיים מההמולה. וזה, גבירותיי, בדיוק מה שסלון פדיקור אמור לעשות.

חומרים מקצועיים
חוץ מהלחם והחמאה – טיפולי פדיקור ומניקור מכל מיני זוויות שמיד יפורטו, מציעים אצל יוליה גם טיפולי פנים, עיסויים, הסרת שיער בשעווה ואפילו שיזוף בהתזה או בעמידה. אבל אין ספק שבכל מה שקשור לציפורניים יש פה תפריט מנצח. החל ממניקור על הדרך שכולל שיוף ולק וכלה בפדיקור רפואי שכולל פילינג ואמבט פרפין חם. אנחנו עברנו את טיפול הדגל – שילוב איכותי ומפנק של פדיקור ומניקור משולב שמתבצע בו זמנית על ידי שתי מטפלות.

יוליה ספא (צילום: יקי אסייג,  יחסי ציבור )
אווירה ניו יורקית מתוקתקת. עמדות פדיקור רוטטות | צילום: יקי אסייג, יחסי ציבור

הייטק
כורסאות מסאז' רוטטות בכל עמדת פדיקור, מבחר נדיב של לקים של essie, עמדות ייבוש לרגליים ולידיים שמבטיחות שתצאי משם יבשה כמו הנגב, ואת גם מקבלת את ערכת השיוף שלך בתום התהליך, אם בא לך להמשיך בבית.

תוצאות
בסוף הטיפול הציפורניים נראו מושקעות ובוהקות מתמיד, ומצב הרוח היה בשיאו. הלק בידיים החזיק כשבוע, שזה בדיוק אורך חייו של מניקור איכותי, ואילו זה של הרגליים סחב למעלה מחודש והיה חבל להיפרד ממנו.

יוליה ספא (צילום: יקי אסייג,  יחסי ציבור )
את יכולה להיכנס גם לשיוף מהיר | צילום: יקי אסייג, יחסי ציבור
 לוגיסטיקה
מחירים:
שיוף ולק יעלה 45 שקל, מניקור ופדיקור משולב – 230. כל השאר בטווח הזה.
שעות פתיחה: א-ה 08:00-23:00, ו' 08:00-15:30, מוצ"ש - חצי שעה לאחר צאת השבת ועד 23:00 בלילה.
איפה: Yullia ספא אקספרס, דיזינגוף 101 תל אביב, טלפון 1-700-707-606, ירמיהו 43 תל אביב. לא חייבים לקבוע תור.

מעדיפה למרוח לבד בבית? ככה ייראו הציפורניים העונה