אין תמונה
הכל בזכות (או בגלל) ברוק שילדס. הלוליטה עם הגבות השעירות

דמייני לעצמך חיים ללא פינצטה. ללא ספק מחשבה משחררת. ובכן, אם לשפוט את מגמת הגבות החדשה שנצפתה על המסלול בשבוע האופנה במילאנו שהתקיים זה עתה, אנחנו יכולות להשליך את המספרים הקטנים והפינצטות הארורות. מתברר שבעונה הקרה יתאפיינו הפרצופים בגבות עבות, פראיות, נטולות סדר. כן, בדיוק כמו אלה של ברוק שילדס אי שם באייטיז, רק הרבה יותר פרוע.

ותודה לברוק שילדס

המעבר מגבות דקיקות ומשורטטות לבולטות ובעלות נוכחות אינו חדש - מדי עונה שתיים יש איזה סוויץ'. למעשה, רק לפני שנה היו אלה דוגמניות נטולות גבות לחלוטין שעיטרו את הקמפיינים ואת שערי המגזינים. העונה, המראה השעיר זכה למקום של כבוד בתצוגות האופנה סתיו-חורף לשנת 2011. פראדה, דולצ'ה וגבאנה וקלווין קליין הצעידו דוגמניות בעלות נוכחות מרשימה מעל העיניים, וגם כוכבות מהשורה הראשונה כמו אשלי אולסן, ג'ניפר קונלי, קירה נייטלי וסקרלט ג'והנסון הפנימו שהגודל כן קובע, והאריכו גבות.

ג'ניפר קונלי - גבות עבות (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
הולם אותה במיוחד. ג'ניפר קונלי | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

הילרי רודה - גבות עבות (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
הגבות ממסגרות לה יופי את הפנים. הילרי רודה | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL
נטליה וודיאנובה - גבות עבות (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
על המסלול של רוברטו קוואלי. נטליה וודיאנובה | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

הפוסטר גירל של הגבות העבות, זאת ששמה תמיד עולה בהקשר הזה, תמיד תהיה ברוק שילדס. זו התגלתה כילדת פלא בשלהי שנות השמונים, ילדה יפה, אך עדיין ילדה, והיא התהדרה בגבות פראיות וכהות שגרמו לעיני התכלת שלה לזהור עוד יותר. כנראה שבהוליווד ניסו לשמר את מראה הילדה ולא הציקו לה עם פינצטות. וטוב שכך. כי עכשיו, היא יכולה לזקוף לזכותה את כל הסיפור הזה.

"לעיצוב הגבות תפקיד מכריע במראה האופנתי והעדכני. הגבות העכשווית, בסגנון ברוק שילדס והאלי ברי, מסייעות ליצור הבעה חושנית וחתולית", אומרת מימי לוזון, מ"מרכזים קוסמטיים", מי שאמונה על גבותיהן של מירי בוהדנה, מלי לוי, ליהי אלון, שירלי בוגנים ועוד. "הגבות, היוצרות את ההבעה, מהוות חלק בלתי נפרד ממסגרת הפנים ותפקידן להדגיש את המבט. עיצוב נכון של הגבות, יכול לשנות את מראה הפנים ללא היכר לכן לעיצוב ראשוני, מומלץ ללכת לבעל ניסיון ולא לנסות לבד בבית".

סקרלט ג'והנסון - גבות עבות (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
עובד גם על בלונדיניות. סרקלט ג'והנסון | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL
קירה נייטלי - גבות עבות (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
פרועה ומעט מוזנחת. הגבות שוקלות יותר ממנה. קירה נייטלי | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

 תגדלי, תתפרעי, תאריכי

איך משיגים את המראה הפרוע? ובכן, מתפרעים. "לפני ביצוע טיפול של עיצוב גבות עבות, יש לגדל את הגבות ככל האפשר, בכדי ליצור מצב שווה בין הגבהים בחלק העליון, על מנת שהגבה תעלה ותפתח את מלוא העין", מסבירה לוזון.

"כדי ליצור גבות עבות ולא מסודרות, מומלץ לא להשתמש במספריים ליישור וסידור הגבות, אלא, בשלב ראשון לצבוע רק שכבה עליונה בגוון בהיר יותר מצבע הגבות שלך, על מנת ליצור טקסטורת מאט לגבה ולמלא בעיפרון פיגמנט את האזורים הריקים של הגבות".

אודרי הפבורן - גבות עבות (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
אייקון מהעבר. אודרי הפבורן | צילום: Gettyimages IL, Getty images
אשלי אולסן - גבות עבות (צילום: Jemal Countess, GettyImages IL)
מודגשות מדי. אשלי אולסן | צילום: Jemal Countess, GettyImages IL
גבות עבות (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
גם על המסלולים הגבות שולטות | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL
_OBJ

אם יש שערות ארוכות בגבה והן שוכבות, מומלץ לא לגעת בהן, כי הן רק מוסיפות עובי למילוי הגבה. אם הן נעמדות או מסתלסלות גוזרים מעט ומיישרים". אם אין לך מספיק שיער, מומלץ לחכות בסבלנות ולא לגעת באזורים החסרים וכך הגבה תצמח ותגיע למראה המושלם. "זמן שיקום החורים והחוסרים מוערך בכ- 4-5 חודשים". אומרת לוזון. נו, יש לנו זמן.

>> והנה משהו שאי אפשר לגדל: דוגמניות עם רווח בין השיניים מבוקשות מתמיד