אין תמונה
נראית כמו מסקרה קטנה, אבל זו בעצם תרופה

והנה נתון שלא נבדק מחקרית, אך בדוק אינטואיטיבית: אישה ממוצעת אוחזת במשהו כמו שלושה סוגי מסקרה. היא יודעת שהאחת מעגלת, השנייה מאריכה והשלישית היא דו צדדית (בצד אחד היא לא נוגעת מעצלות). מה המשותף לכולן? באף אחת היא לא באמת יודעת להשתמש.

ובכן, קבלי את הבשורה הכה מגניבה: מהיום, את לא צריכה ללמוד את תורת המסקרה. תרופה ושמה לטיס שעתידה להיכנס לשוק האירופאי, אינשאללה, מבטיחה להאריך את עפעפייך, לעשות אותן עבות יותר ולהכהות אותן.

דרושה: אישה עם ריסים

בימים אלו מחפשים בתי חולים בבריטניה אחר נשים שיסכימו להתנדב לטיפול ששוויו 100 פאונד ואורך כחצי שנה. מה הן יצטרכו לעבור שם? הן תתבקשנה להשתמש מדי יום בתרופה הנוזלית, שלמרבה האירוניה נראית כמו מסקרה קטנה, אותה מושחים על הריסים בעזרת מברשת קטנטנה. הנה אפילו סרטון הסברה.
מטרת הניסוי היא לבדוק תוך כמה זמן יבואו לידי ביטוי התוצאות מרחיקות הלכת המובטחות, ולכמה זמן הן יישארו. מי מתנדבת לעשות קפיצה ללונדון?

אין תמונה
הריסים של ברוק שילדס לפני ואחרי, מתוך הדגמת היכולות באתר

מי שכבר נתקלה בשם המוצר ודאי ראתה אותו בארה"ב, שם ברוק שילדס עושה לו אחלה יחסי ציבור (כולל תיעוד מצולם של השינוי שחל בריסים שלה תוך כדי השימוש) והוא נמכר עם מרשם רופא בלבד. באירופה התרופה טרם קיבלה רישיון, אך נדמה שהיא נעה לכיוון הנכון.

למעשה, התרופה שימשה במשך שנים ארוכות חולי גלאוקומה (מחלת עיניים), ואחת מתופעות הלוואי זוהתה כצמיחה מוגברת ועיבוי מאסיבי של ריסי החולים. "התוצאות שראינו בארה"ב מאוד מרשימות", אומר הרופא שעומד בראש הניסוי בבריטניה, "יותר ויותר נשים שמשתמשות במוצר נראות כאילו הן מרחו מסקרה, כאשר הן לא עשו דבר. בימים אלו המוצר עובר בדיקות באירופה, על מנת שיוכל לקבל רישיון ולהימכר גם כאן".

אין תמונה
מה שבטוח, פירורים שחורים על העפעפיים לא יהיו לך

אז עם מה יש לנו עסק? לפי הממצאים בארה"ב התרופה מאריכה את השערה ב-25 אחוז, מחזקת ומעבה אותה ב-107 אחוז ומכהה את צבעה ב-18 אחוז. אם המספרים לא ממש מדברים אלייך, נסביר בקצרה שהתרופה עושה לך יופי של מבט חדר מיטות מבלי להתעסק עם עצמך 20 דקות בבית. עכשיו רק נשאר לך לשים איזה ליפסטיק, או לחכות לגלולה החדשה הבאה שתקשט לך את השפתיים בצבע לפי מצב הרוח. או, זה נשמע לא רע בכלל. מי מתנדבת?

>> טרנד: חזייה בחוץ
>> ניסינו כל מיני מסקרות וחזרנו כדי לספר