השחקנית אשלי ג'אד היא מעתה גם סופרת: זו השיקה את ספר הביכורים שלה שהוא אוטוביוגרפיה. בספר היא חושפת סיפור ילדות קשה והתעללות מינית. אבל זה לא מה שהעסיק את הצלמים באירוע ההשקה של הספר בניו יורק. למרה הצער, ג'אד בת ה-42 יצאה מהבית עם כמות מטורפת של פודרה על פניה, והרשת כבר עושה מהסיפור הזה מטעמים.

פדיחת איפור - אשלי ג'אד (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
פדיחת האיפור של אשלי ג'אד. לא נורא, אבל בעיקר לא מובן. | צילום: Gettyimages IL, Getty images

ג'אד היא אחת הנשים היפות בהוליווד, וללא ספק נראית נפלא גם בגיל 42. אבל להשקת הספר ב"ברנס אנד נובל" במנהטן, היא הגיעה מצוידת בפדיחת איפור רצינית - ג'אד נראית כאילו טבלה את ראשה בתוך צלחת של סוכר וניל או שיצאה הרגע מהופעת קבוקי. היא יכולה להאשים את המאפרת האישית ואת התאורה המאוד לא סלחנית בחנות, אבל בכל מקרה היה מוטב לבקר אצל המראה רגע לפני שאת יוצאות לסדרת צילומים יח"צניים.

אבל הפדיחה הגדולה באמת, היא שבשעה שג'אד באה למכור ספר על עבר כואב, הצלמים בעיקר חגגו בהבזקי פלאשים על האיפור הקלוקל. אם זה מנחם אותה באיזשהו אופן, סיפור דומה קרה לאיווה לונגוריה ממש לא מזמן, עת יצאה מארוחה במסעדה עם מייקאפ לא תקין פזור על כל פניה. לא נעים, אבל גם ממש לא נורא.

"תמיד הייתה מריחואנה בבית"

אבל בואו נתגבר לרגע ונדבר על הסיפור האמיתי: ג'אד היא בתה של אגדת הקאנטרי, הזמרת נעמי ג'אד, ואחותה של וינונה, זמרת קאנטרי מצליחה. בעוד ששתי אלה מדברות בשמחה על ילדות נפלאה, ג'אד חושפת שלדים בארון. בספרה היא כותבת: "אחותי ואמי צוטטו לא פעם על כך שהיו לנו חיי משפחה מהנים וכיפיים. ואני תוהה: 'מי לעזאזל עשה את כל הכיף הזה? מה פספסתי?".

פדיחת איפור - אשלי ג'אד (צילום: Mike Coppola, GettyImages IL)
דרך נפלאה לשווק ספר ולמזער פדיחת איפור. ג'אד | צילום: Mike Coppola, GettyImages IL

בהמשך היא מספרת שגדלה בתוך תחושה שמה שהיא חווה הוא נורמלי. "מעולם לא פקפקתי בזה. בפועל, את רוב זמני העברתי לבד לגמרי, כשמריחאונה תמיד נמצאת בבית ובהישג יד, במשך שעות ואף ימים, כשהן נסעו להופיע בעולם". עוד הוסיפה כי כשהייתה בת 15, נסעה בעצמה בעולם במסגרת עבודת הדוגמנות. היא עבדה ביפן, שם הכירה בחור צרפתי שהציע לה טרמפ הביתה, ובסופו אנס אותה. "הייתי צעירה ותמימה, ולא היה לי מושג שהנסיעה הזאת תוביל לאונס". בעקבות החוויה האיומה ג'אד סבלה מדיכאון ואף שקלה התאבדות. ב-2006 היא נרשמה למכון גמילה והיום היא החליטה לחשוף את הסיפור שלה.

>> מי המתלבשים הטובים בארץ?
>> בא לך לעשות שופינג מהבית ? היכנסי ל-StyleRiver