אנג'לינה ג'ולי, קייט מידלטון, קיירה נייטלי: כל אחת מהן עומדת בפני עצמה כאחת הנשים היפות ביותר בעולם. השאלה היא האם כשמחברים את כולן יחד התוצאה שמתקבלת היא האישה היפה ביותר בעולם. האמנם? ההגיון העומד מאחורי פאוור ריינג'רס הוא חיבור כוחות קטנים לכוח אחד גדול ומנצח. כך שאם נחבר נתונים מושלמים מכמה נשים יפות, נקבל מסובבת ראשים אולטמטיבית. או שמא מדובר בשעטנז תמוה של איברים לא קשורים בעליל? בזכות פלאי הטכנולוגיה אתן יכולות לשפוט זאת בעצמכן.

קלסתרון האישה המושלמת (צילום: צילום מסך מאתר dailymail)
קלסתרון האישה המושלמת | צילום: צילום מסך מאתר dailymail

התוצאה: בובת מין מנופחת

אתר Feel Unique ערך סקר, ובמסגרתו בדק אילו תווי פנים של סלבריטאיות העולם הם הנערצים ביותר (אף, שפתיים, שיער). 9,350 אנשים מיהרו להביע את דעתם, ומתוך הנתונים האתר יצר תמונה של "האישה האידיאלית". האם היא אכן אידיאלית? לא ברור. לנו באופן אישי היא מזכירה במקרה הטוב את קים קרדישיאן, רק בלוק אריסטוקרטי. במקרה הרע בובת מין מנופחת. חוץ מזה, יופי מושלם זה קצת משעמם, לא?

אז את מי אנחנו יכולות למצוא כאן? הדוכסית מקיימבריג', הלא היא קייט מידלטון, אחראית על השיער הגולש. הגבות שייכות לגברת מייגן פוקס. הזמרת שריל קול היא בעלת עיניי השוקולד הממיסות. האף שייך לשחקנית קייט בקינסייל ועצמות הלחיים שייכות לקיירה נייטלי. השפתיים, באופן לא מפתיע כלל, הן של אנג'לינה ג'ולי, והסנטר הוא של גווינית פאלטרו. אחרון חביב הוא המחשוף הנדיב, השייך למגישת הטלוויזיה קלי ברוק. עכשיו רק חסר לנו השכל, העוצמה, החוכמה והתבונה. השאלה של מי?

מה דעתך?  מהו השילוב המנצח שאת היית מרכיבה? תעשי לייק ושתפי אותנו

>> "אין כמו לג'נגל בין שני גברים": וידויה של אחת שעשתה את זה ונהנתה
>> המרדף לשלמות: עשתה הכל כדי להיראות כמו ג'סיקה ראביט