אנחנו מאוד מחבבות חופשות, אבל פחות מחבבות את הדרך. איכשהו אנחנו מסיימות את הטיסה במראה חבוט, מרוט ונטול לחות. עור הפנים נראה כאילו התהלכנו 40 שנה במדבר, מינוס המסיבה סביב לוחות הברית. אז מה מעלות לטיסה? אספנו את המוצרים שיעשו לכן פלאים, ויהפכו אתכן לדבר הכי רענן שהפקיד בעמדת הדרכונים ראה בחיים שלו.

1. טיפול לילה לשפתיים

בדרמלוג'יקה השיקו לאחרונה מוצר חדש למיצוק השפתיים העונה לשם Nightly Lip Treatment, כי מבחינת החברה העור מחדש את עצמו בעיקר במהלך הלילה, ולכן אלה השעות האידיאליות לטיפול ומניעת הזדקנות העור. ומה יותר טוב מטיסה ארוכה, שבמהלכה השפתיים מתייבשות, מתקשות ומביאות אותנו למסוע המזוודות בניכר במראה של איכרה בת 70 כדי לנסות את הפלא? אז עשינו את זה, ואכן הקמטוטים מסביב לשפתיים היטשטשו. החומר נעים, האפליקטור סופר נוח לשימוש והקרם יעשה עמכן חסד - במיוחד אם אתן טסות מפה למדינה חורפית (312 שקלים ל-10 מ"ל).

A post shared by dermalogica Israel (@dermalogica_il) on

2. תרסיס לעור מגורה ועדין

בביקור האחרון שלנו אצל הקוסמטיקאית, היא שחררה צליל שגרם לנו לחשוד שחוותה שבץ, אבל זה סתם היה העור שלנו. עונת המעבר בהחלט לא עשתה עמו חסד, ואין ברצוננו לתאר מה יעולל לו האוויר היבש של הטיסה. ה"אולטרא קלמינג מיסט" של דרמלוג'יקה מתאים בול לעור רגיש, אדמומי וכזה שנוטה לגירוי ולעקצוץ, כי הוא דיווה, כמונו. כמה לחיצות קלות על התרסיס, והעור מקבל את כל מה שהוא צריך, חוץ משדרוג לביזנס (254 ש"ח ל-177 מ"ל). 

המיסט של דרמלוג'יקה (צילום: יחסי ציבור)
ריסוס ואת מוכנה ליציאה. המיסט של דרמלוג'יקה | צילום: יחסי ציבור

3. מי פה

כי סליחה, אף אחד לא רוצה להריח את סירחון הפה שלנו כשאנחנו מתעוררות משינה בישיבה. לד"ר האושקה הפתרונים: מי פה מרווה שגם מונעים בקטריות וגם משאירים אותנו רעננות. אח, לו רק הזולת היה מתחשב כמונו (25 שקלים לגודל נסיעות של 100 מ"ל).

מי פה ד"ר האושקה (צילום: יחסי ציבור)
ריח מרווח. מי הפה של ד"ר האושקה | צילום: יחסי ציבור

4. ערכת זוהר

מכירות את הרגע הזה לפני הנחיתה שבו אנחנו מתעוררות בבהלה (כן, עם הבל הפה שטיפלנו בו בסעיף הקודם), ומרגישות שהעור שלנו נראה כמו האדמה המחורצת בסרטי נשיונל גיאוגרפיק? אז הפלטה הקטנה והמקסימה הזו של בובי בראון, שמגיעה בגודל הנכון ובזמן הנכון (ובמהדורה מוגבלת) היא בול מה שצריך לשלוף מהנרתיק. שלושה פלאים מוקטנים נמצאים בתוך האריזה הקוקטית: שמן לפנים שנותן בוסט של לחות ואפקט של שימר, חמאת שיאה בתוספת שעוות דבורים לאיזורים היבשים בפנים, וקרם לחות לשפתיים (ולמרפקים, אם אתן מתעקשות) שאפשר למרוח גם על איזורים שרוצים להדגיש, כמו עצמות הלחיים. סידרו אותנו יופי (300 שקלים).

ערכת זוהר לטיסה של בובי בראון (צילום: יחסי ציבור)
אפקט הזוהר הדרוש לנו. בובי בראון | צילום: יחסי ציבור

5. תיק איפור עם מוצרים מוקטנים 

ואיפה אורזים את כל המוצרים הנהדרים שהמלצנו לכן? בתיק האיפור המושלם הזה של קליניק, שהכי הגדילו ראש והכניסו לתוכו מוצרי קוסמטיקה מוקטנים, כאלה שיעברו גם את הבידוק הבטחוני הקפדני ביותר. קרם לחות, קרם עיניים, סבון, מסקרה וליפסטיק בגרסאות מיניאטוריות אולי לא יספיקו לכן לכל הואקאנס, אבל בהחלט יצליחו לשמור עליכן יפות ונפוחות בדרך לשם. והתיק? בדיוק כמו שאנחנו אוהבות (69 שקלים באתר החברה).

קליניק (צילום: יחסי ציבור)
מניפיק! תיק האיפור של קליניק | צילום: יחסי ציבור