יעל איתן ונורית חן הן מאפרות מקצועיות ומוכשרות, אבל דווקא את עצמן הן לא נוהגות לאפר. הן מעדיפות את המראה הטבעי, ולטענתן זה לא מרחיק מהן לקוחות פוטנציאליים - אלא בדיוק להפך.

"כשכלות רואות אותי זה נותן להן שקט", סיפרה נורית בשיחה עם פאולה וליאון, "זה מרגיע אותן כי הן אומרות - 'יואו, את תביני אותי, כי אני מפחדת מאיפור. אני לא אוהבת איפור, לא אוהבת להיות עמוסה, אבל יודעת שאני צריכה'. איפור זה לא אני, אלא מה שאני עושה. אני נהנית לגרום לנשים להרגיש יותר טוב עם עצמן".

יעל הסבירה למה על אף שבחרה לעסוק בתחום הזה, היא לא אוהבת להתאפר: "זה מאוד אינדיבידואלי, כל אחת אוהבת את עצמה אחרת. בעיניי איפור זה משהו שיכול להשלים אותך, כמו בגדים. לכל אחד יש את הדברים שמחזקים אותו. הייתי ילדת אור הירח, התאפרתי מאוד כבד. אמא שלחה אותי לקורס איפור כי היא הייתה חולה ורצתה שיהיה לי מקצוע על בטוח. בעקבות קורס האיפור התחלתי פחות להתאפר, הבנתי שזה אמור רק להשלים ולהבליט את מה שיפה במידה וצריך".

מה דעתכן על מודל היופי שרווח באינסטגרם ואצל הקרדישאנס למשל - המון מייקאפ, שפתיים, ריסים?
נורית: "זה מהמם עליהן, אבל לי זה לא מתאים וזה לא נעים לי".
יעל: "כל אחת צריכה לעשות מה שמרגיש לה נכון. לי זה פחות מתאים, אבל כל אחת צריכה לעשות מה שיגרום לה להרגיש שלמה".

אתן פוגשות נשים שמיד כשקמות בבוקר שמות איפור כדי שבן הזוג לא ייראה אותן לא מאופרות?
נורית: "זה ממש נורא בעיניי שמול בן הזוג שלך את לא מרגישה בנוח להיות בלי איפור. זה הבן אדם שאמור להשרות עלייך הכי הרבה ביטחון, שאת אמורה להיות מי שאת, בלי מסיכות. זה המקום של הבית והביטחון".