רותם | נופר מור

הגבות שלי היו דקות ודלילות. השתמשתי כל הזמן בהדגשות ובאיפור, אבל הרגשתי שזה לא נראה טבעי. המקום של נופר חמים ומשרה אווירה נעימה, ונופר קשובה ומקצועית. ברגע הראשון שראיתי את הגבות אהבתי את התוצאה ממש, ומיום ליום אהבתי אפילו יותר. אני מקבלת מלא מחמאות ומרגישה שהמראה טבעי ומתאים לי לפנים. אני מרוצה מאוד, ואין לי ספק שאחזור לחידוש אצל נופר.
2,000-3,000 שקלים, נופר מור, ירמיהו 8, תל אביב

נגה | שחר אברמוב "רק גבות עבות"

שחר השתמשה בשיטת השערה, בשילוב עם הצללה, מריטה וצביעת הגבות. היא לא משתמשת בחומרי אלחוש והיא אומרת שיש כאלו שנרדמות אצלה תוך כדי טיפול - אבל לי כאב רצח. התוצאה הייתה שווה את הכאב: למרות השם ("רק גבות עבות") שחר התאימה את העיצוב לגבותיי הדלילות והבהירות והתקבל מראה טבעי ומסודר. הטיפול המלא כולל חידוש הקעקוע לאחר כחודש על מנת לייצב את המראה לזמן ארוך יותר, אבל גם מספר חודשים אחרי הטיפול ללא החיזוק - העיצוב עדיין נשמר.

1,500 שקלים לשני טיפולים. שחר אברמוב רשת "רק גבות עבות", סניפים בתל אביב ואשדוד

גבות נגה (צילום: צילום פרטי)
התוצאה הייתה שווה את הכאב. נגה | צילום: צילום פרטי

עינת | דלית לוי

מעצבת הגבות אבחנה את הגבות והסבירה לי על התהליך ומה היא ממליצה לי. דיברנו על זה שהגבה מאוד עבה במקום אחד ודקה יותר במקום אחר, ויש נקודה קירחת קטנה באמצע, בה הצמיחה יותר איטית.

החלטנו ללכת על סידור הגבה שיפתח אותה ועידוד צמיחת השיער על ידי צביעה. דלית הבחינה בזקיקי שערה במקום המקריח, וטענה שיש אפשרות לעודד צמיחה. אהבתי שהיא לא פנתה ישר לפתרון הקל והיקר – לקעקע - אלא ניסתה בדרך הטבעית.

יצאתי משם בתחושה שנעשה שינוי, אבל למחרת בקושי הרגשתי בו, ובאמת גם לא קיבלתי תגובות מיוחדות מהסביבה. הרגשתי שיצאתי עם גבות נקיות ומסודרות, אבל לא מעוצבות באופן אחר.

80 שקלים, דלית לוי, יפה ירקוני 10, חולון

גבות עינת (צילום: צילום פרטי)
"אהבתי שדלית לא פנתה ישר לפתרון הקל והיקר". עינת | צילום: צילום פרטי

קרן | מאסטר לירון כהן 

אחרי שנים של מריטה, כשהגבות כבר היו דקיקות ומלאות חורים, פגשתי את לירון כהן, מנהלת אקדמיית PHIBROWS בישראל. לירון עיצבה לי מחדש את הגבות בשיטת המיקרובליידינג - טכנולוגיה המאפשרת הדמיית שיער באמצעות שימוש בעט ידנית (ולא במכשיר חשמלי הנפוץ), בתהליך מוחדר פיגמנט המדמה את שיער הגבה. השערות מצוירות בכיוון צמיחת השערות הטבעיות, מה שיוצר להן מראה טבעי.

גבות קרן (צילום: צילום פרטי)
ממליצה בחום. קרן | צילום: צילום פרטי

בשלב הראשון מציירים עם עיפרון גבות על גבי הגבה את הצורה הרצויה, אורכה וגובהה. לאחר שהגבה נראית מושלם, נבחר הפיגמנט המתאים לצבע השיער והגבות. הטיפול ארך בזמנו כשלוש שעות עם הפסקות קצרות. בסיומו, הגבות נראו עבות וכהות מאוד, אך כבר למחרת הצבע נרגע ובתום שבוע הגבה כבר נראתה כביום היוולדי. תהליך ההחלמה כלל מריחת הגבות בווזלין מיוחד למשך שבעה ימים והימנעות משטיפת הפנים בסבון בתקופה זו.

לטיפול השני, שהיה אמור להיערך אחרי חודש, כבר לא הגעתי - הגבות נראו מלאות ויפות והרגשתי שאין צורך, ולמעשה גם אחרי שנה, כשהייתי אמורה לחזור אל לירון ולחדש את התהליך, שוב הרגשתי שאין סיבה. הטיפול שיקם לי את הגבות ובמשך השנתיים שחלפו מאז הטיפול הראשון, שיערות הגבה שלי צמחו באופן טבעי ומילאו את החורים שנוצרו במהלך השנים.

החודש פגשתי שוב את לירון להערכת מצב והחלטנו לערוך חידוש, במסגרתו עשתה לי תיקון קל ומילוי במספר מקומות מצומם. התהליך ארך כשעה בלבד ולא נזקקתי לשום אלחוש. זה פשוט לא כאב. אני ממליצה בחום על הטיפול של טכנולוגיית פיבראוז, במיוחד לבעלות פיגמנט שיערה כהה: הטיפול תופס יפה ויכול להחזיק לשנתיים לפחות. היתרון שבזמן הזה אין צורך לסדר את הגבות, כי הן מעוצבות - אלא רק לנקותן, מה שמאפשר צמיחה טבעית של הגבה המקורית. 

1,250 שקלים, מאסטרית לירון כהן, מנהלת Phibrows Israel, האקדמיה הרשמית ללימוד וטיפול מיקרובליידינג בישראל, אליעזר מזל 3, ראשון לציון_OBJ