לפני שנה בדיוק, אחרי טיפול ממושך אצל הקוסמטיקאית, הכרזתי קבל עם ושיחות וואטסאפ עם חברות שממש אין צורך בהזרקות. שמדובר בחומרים איומים, בפרוצדורה פולשנית ומסוכנת, ובכלל - זה משנה את הפרצוף ותראו מה קרה לרנה זלווגר, והיא עוד הלכה לרופא טוב.

לפני חודשים ספורים חגגתי 37 ופתאום זה הכה בי, אני זקנה ורואים את זה. התחלתי להתאמן שלוש פעמים בשבוע, לרכוב על אופניים לפחות שלוש שעות והודעתי לכל הילדים בעבודה שאני כבר ממש לא בגילם. זה כנראה גם היה הרגע בו הבנתי שאני חייבת לנסות את הקטע הזה עם ההזרקות. סבבה, אני מתחרטת על הצהרות העבר, עזבו אותי ואת הקמטוטים שלי בשקט. אני מוכנה להזריק, ולגלות את עצמי מחדש כאישה נטולת גיל. הגעתי לד״ר לאלי חנני בחולון, שנראית צעירה בעשור וחצי מאמא שלי, על אף שיש לה בן בגילי. היא רופאת משפחה שרואה בהזרקות שליחות, כמו להחזיר אדם לחיים. ובכן, לגרום לעור הפנים שלי להיראות קצת פחות מת זו באמת שליחות.

ד״ר לאלי חנני משתמשת בחומצה היאלרונית חדשה מסוג ״רבנס״, של חברת ״פרומדיקס״. בהודעה לעיתונות הבטיחו שהחומר מתאים, בין היתר, להחלקת קווי המצח, למילוי קמטי דאגה, לטשטוש שקעים ועיגולים שחורים מתחת לעיניים, להענקת נפח ועיצוב ועוד. עכשיו - כל חיי אני מתמודדת עם שקעים ועיגולים שחורים מתחת לעיניים בעזרת כל קרם וקונסילר שיוצרו על פני כדור הארץ, ובמקביל רוצה לרצוח את הקמטוט הממש בולט שהתייצב לי לצד השפה משמאל, כך שהרגשתי שאני עתידה להגשים חלום.

via GIPHY

הטיפול עצמו נמשך אולי עשרים דקות ובקושי הורגש. בשלב הראשון ד״ר לאלי חנני מילאה לי את השקעים מתחת לעיניים. היא עשתה לי חור קטן בלחי העליונה ומשם הזריקה חומר שהגיע מתחת לעין. השקע נעלם מיד, ולאחריו התפנתה הדוקטור/קוסמת לטפל בקמטוטי צידי הפה בעזרת שתי זריקות קטנות ולא מורגשות, שמילאו והעלימה אותם כלא היו. עם המזרק השני היא התחילה לבנות לי עצמות לחיים. ואני, שכל חיי קינאתי בבנות שרק מחייכות וכל הלחי עולה למעלה, חגגתי. זה כבר היה קצת מוזר ומלחיץ, כי היא הזריקה חצי מזרק לכל צד ועשתה עיצוב ידני לעצמות הלחיים משל היו פלסטלינה, והתוצאה לא היתה דרמטית, אבל בהחלט הרימה לי את הפנים. יצאתי מאושרת מהמקום, והכרזתי שלקוסמטיקאיות אין יותר שום סיכוי יותר בעולם הזה.

"נשארתי בלי הקמט המעצבן ביקום"

ד״ר לאלי חנני הסבירה שלא אמורים להיות לי כאבים ושאני יכולה להמשיך בחיי כאילו כלום, ולמרות זאת בבית נכנסתי לפאניקה. עצם לחי אחת נראתה לי גבוהה יותר מהשנייה, עין אחת קצת התנפחה ביום למחרת, ובלילה פחדתי לישון על הצד כדי שהלחי לא תתעוות לי. בהמשך גם נוצר סימן כחול קטן בלחי השמאלית, ובמקום לשאול אותי מה הדבר המדהים שעשיתי בפנים שאלו אותי מי הרביץ לי.

ארבעה ימים אחרי הטיפול כבר נרגעתי. כמה אנשים עם עין חדה שאלו אותי מה עשיתי בפנים והבנתי שמשהו השתנה. הנפיחות בעפעף ירדה, הסימן הכחול נעלם ואני נשארתי בלי הקמט המעצבן ביקום, עם עין שיצאה מתוך השקע ומשנה את כל האופן בו אני מתאפרת ועצם לחי שאולי קצת יותר גבוהה מהשנייה - אבל החלטתי שזה נותן אמינות ואופי. בכל זאת, אף אחת לא רוצה להיראות מוזרקת.

ד״ר לאלי חנני מבטיחה שהשינוי יישמר לפחות לשבעה-שמונה חודשים, ושאת התוצאות הסופיות אוכל לראות תוך מספר שבועות. אז למרות השינוי המיידי בפנים אני עוד מחכה ומצפה לשינוי הדרמטי באמת. המחיר עומד על 1,600-1,800 למזרק, כך שהטיפול שעשיתי הסתכם בכ-3,600 שקלים. אם זה באמת משהו שיחזיק את התקופה המובטחת, אין ספק שבשורה התחתונה זה זול יותר מכל טיפול פולשני אחר אצל הקוסמטיקאית שנותן תוצאות פחות טובות, ומצריך ביקור חודשי בעלות של 1,000 שקלים לפחות. העתיד, אם כן, שייך למוזרקות.