מסכת הישבן נגד צלוליט של  MAELYS (מאליס) הגיעה לכותרות ברחבי העולם בשבועות האחרונים והצליחה למכור מעל 100,000 יחידות בתוך מספר שבועות!

הטירוף סביב מסכת הישבן התחיל כשקלואי קרדשיאן הודתה שהיא השתמשה במסכת הישבן כדי לטפל בצלוליט אחרי הלידה של בתה הבכורה והמשיך במספר תוכניות טלויזיה בארה"ב שחשפו את ההצלחה מאחורי המסכה המהפכנית.

לאחר שהתחילה להימכר בארה"ב, אוסטרליה, קנדה ואנגליה מסיכת הישבן נגד צלוליט כובשת יעד נוסף ומעכשיו ניתן להשיג אותה גם ברשת הקוסמטיקה הנחשבת ביותר בעולם - SEPHORA.

מסכת הישבן הגיעה עד לתוכנית הבוקר גוד מורנינג אמריקה

כובשת את העולם

דריסת הרגל של MAELYS ב-SEPHORA היא הישג מדהים, אך לא מפתיע, נוכח ההצלחה הרבה לה זוכה מסכת הישבן בעולם.

ברחבי הרשת ניתן למצוא אלפי ביקורות 5 כוכבים של נשים מרוצות, שהצליחו להפחית את הצלוליט באזור הישבן והירכיים בזכות המסכה המהפכנית שנחטפת מהמדפים.

לכן, זה לא מפתיע שנציגי SEPHORA שמו עין על מסכת הישבן של MAELYS (מאליס) והחליטו לאחר בדיקות קפדניות לצרף אותה לצד מותגים יוקרתיים אחרים בעלי שם עולמי.

החדשות הפחות טובות הן שלפי מידע שהגיע לידינו, הביקוש הרב לה זוכה המסכה ברחבי העולם הביא לכך שהמלאי בישראל עומד להיגמר לתקופה הקרובה.

SEPHORA (צילום: מתוך אתר Sephora.com)
מסכת הישבן של MAELYS (מאליס) הגיעה ל-SEPHORA העולמית | צילום: מתוך אתר Sephora.com

הצלחה חסרת תקדים

SEPHORA היא רשת קוסמטיקה וטיפוח בין-לאומית שהוקמה בצרפת בשנת 1970 וכיום היא מפעילה יותר מ-2,300 סניפים ביותר מ-33 מדינות - בנוסף לאתר המצליח של החברה. לא סתם היא נחשבת לרשת הטיפוח הגדולה והנחשבת ביותר בעולם.

הסיבה להצלחת הרשת היא הבחירה המוקפדת של המותגים שנכנסים לחנויות ואתר החברה. כל המותגים הנמכרים ב-SEPHORA הם מותגים בעלי שם עולמי, אשר נבדקו ונבחרו בקפידה ע"י נציגי החברה.

לפי ההסכם שנחתם, מסכת הישבן תימכר בתחילה רק בארה"ב - אך בקרוב מאוד מתוכננת הפצה עולמית בכל סניפי ספורה. בעתיד, מוצרים נוספים של MAELYS יגיעו לחנויות ל-SEPHORA ולרשתות נוספות ברחבי העולם.

מחברת MAELYS (מאליס) נמסר: "אנו שמחים לראות את הביקורות הנלהבות על מסכת הישבן שלנו. הבחירה של נציגי ספורה במסכת הישבן, לצד מותגים בעלי שם עולמי, מוכיחה שמדובר במוצר ברמה הגבוהה ביותר בשוק. כרגע אנו נמצאים במגעים עם רשתות מובילות נוספות בחו"ל, כאשר המטרה שלנו היא להביא את הקוסמטיקה החדשנית והמהפכנית שלנו לכל העולם."

לפרטים נוספים על מסכת ה"אנטי צלוליט" לישבן - לחצי כאן>>