פורים אמנם עבר, אבל שעתן של הפאות, עושה רושם, לא חלפה. לאה שנירר הגיעה לאולפן בשיער שטני חלק שהתברר כפאה – וסיפרה לליאון ולריטה גולדשטיין על הגילוי האחרון שלה – שלהחליף פיאות בבוקר כמו בגדים יכול להיות כיף גדול. "הבוקר קמתי והרגשתי שבא לי שינוי, אז הלכתי על זה", אמרה שנירר, "אני בעד שינויים ואני חושבת שכל אישה חייבת לעשות שינוי ולהמציא את עצמה מחדש, קודם כל בשביל עצמה, ואז היא יוצאת רעננה".

זה נוח?
"זה כמו כובע. למי שאין ציפורניים עושה ציפורניים, למי שאין הרבה שיער עושה תוספות שיער, זה גם לא מי-יודע-מה נוח. מה לא עושים בשביל היופי ובשביל להרגיש טוב?"

גם ריטה, שניסתה פיאה של שיער ארוך וחלק במקום התלתלים הכהים, הודתה שיש לזה קטע: "זה הדבר הכי מוזר שיצא לי לראות בחיים", אמרה, "מי זו האישה הזו? זו חוויה של התחפשות, להפוך לבן אדם אחר".

לאה שנירר על טרנד הפאות (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת 12)
מי זו האישה הזו? ריטה גולדשטיין בפאה | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת 12

"אם בא לך להיות אחרת, לכי על זה. תתחדשי", הציעה שנירר, וסיפרה שבאמצעות פיאות ותוספות שיער אפשר ליצור פוני מלאכותי בלי הצורך לגזור את השיער בקדמת הראש וגם להדביק קוקו מוכן. "יש כל מיני פאות כמו שיש כל מיני בגדים: יש שיער טבעי ושיער סינטטי ויש בצבעים ויש בגוונים. המחיר נע בין 5,000-8,000 שקל", סיפרה. "המון נשים איבדו בשנה האחרונה את השיער שלהן כתוצאה מסטרס, והן גם מאבדות את הבטחון שלהן כי שיער רואים. את צריכה להיות בטוחה בעצמך, לקום בבוקר ולהגיד אני הכי מהממת, ומה זה משנה עם מה?".

צפו בראיון המלא מתוך פאולה וליאון