1. הצרת נרתיק

קורטני, קים וקלואי קרדשיאן 

נשות משפחת המלוכה של אל.איי, שהן גם יקירות המנתחים הפלסטיים בקליפורניה והסביבה, טוענות שהצרו את הנרתיק באמצעות טיפול לייזר שאמור להגביר את ההנאה המינית, למנוע בריחת שתן וצניחת רחם. מדובר בתענוג שעולה "רק" 13,000 שקל ומבוצע על ידי חברת הקוסמטיקה דה-שלי. אנחנו בינתיים, נסתדר עם קצת רטוב בתחתונים.

2. דיטוקס

דמי מור, אווה לנגוריה, וויקטוריה בקהאם 

דיטוקס מתחרז עם בוטוקוס ומעורר בנו תחושת התלהבות דומה. הטיפול, שלרוב מתבצע בבתי ספא יוקרתיים הוא אחד הפייבוריטים של הכוכבות, בעיקר לפני שטיחים אדומים. במהלך הטיפול, הרעלים נשאבים מהעור ומנוקזים ממנו על ידי אצות ספירולינה, אבץ וסילניום. השמועות מספרות שאווה לנגוריה ממש בקטע של לשים עלוקות על הפרצוף. מחריד, אבל נראה שגם מוכיח את עצמו.

אווה לנגוריה
מצב שזה עובד? | צילום: גטי
 

3. טיפול בחמצן

מדונה, שר, ג'ניפר לופז וגווינית' פאלטרו 

"הן לא מוכנות לזוז בלעדיו לשום יום צילום", מסבירה הקוסמטיקאית הרפואית קרן ברטוב ומתכוונת לטיפול על ידי אמפולה שמרוכזת בחומצה היאלרונית. הטיפול אמור להעניק לעור לחות ומיצוק.

 

מעכשיו גם בעלת ליין טיפוח. מדונה
לא זזה בלעדיו | צילום: אינסטגרם mdnaskin

4.  הקפאת שומן

ג'ניפר אניסטון ולינדזי לוהן 

מסתבר שבשנת 2017 שומן כבר לא צריך להישרף, להפך. הכוכבות בהוליווד עברו להקפאת שומן באזורים כמו: הבטן, המותניים, הירכיים, הישבן וקו החזייה. מדובר בטיפול שמתבצע אחת לחודש וחצי על ידי רופא מוסמך. המטפלים מבטיחים ירידה של 2-3 ס"מ מההיקף בתום כל טיפול ובארץ הוא מתבצע במרפאות פרופורציה. מה יגידו החסות ושיעורי הפילאטיס?

 

ג'ניפר אניסטון בשמלת מיני וז'קט
מה רייצ'ל הייתה אומרת על זה? | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

5. טיפול בהזעת יתר

האלי ברי וקמרון דיאז

מעל 200 מיליון בני אדם סובלים מהזעת יתר וגם האלי ברי וקמרון דיאז נהנות מהתענוג של כפות ידיים מטפטפות או בתי שחי לחים. ההליך די פשוט, אורך כחצי שעה ומתבצע על ידי לייזר באמצעות כירורג.

קמרון דיאז
בטוחות שגם הזיעה שלך מושלמת | צילום: Stuart C. Wilson, GettyImages IL

6. הבהרת עור

ביונסה, ריהאנה וניקי מינאז'

הבהרת עור הוא טיפול די מעורר מחלוקת, אך מסתבר שלא מעט מפורסמות מוכנות להתמרח בחומרים קוסמטיים בעלי אחוז גבוה של חומר פעיל שמוריד את רמות המלנין בעור שהתקבל כתוצאה מחשיפה לשמש. קובי ברוך, הבעלים של מותג KB PURE ומומחה בקוסמטיקה קלינית, מסביר שהטיפול יכול להחזיר את העור לגוון המקורי שלו תוך מספר ימי שימוש בתכשיר.